Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

Daj spokoj, nie mow, ze nie zjesz wolowinki ktora troche wyszla.

A na serio: musi cie cos uwierac, ze ci sie chcialo. Tym bardziej, ze wtedy tez dyskisje rozmyłeś (w uproszczeniu: "niech kazdy robi co chce").
 
Jedz jak chcesz. Jeśli pomogłem daj soga. :beer:







Potreningowego dobrze sobie największą pulę węgli z dnia wsadzić. Rano to nie jest potrzebne.
 
czyli węglę po treningu, a białko może być z rana?

200g porcja tatara ma ok 35g białka i 1,5g węglowodanów.
 
Daj spokoj, nie mow, ze nie zjesz wolowinki ktora troche wyszla.
Zjem.
A na serio: musi cie cos uwierac, ze ci sie chcialo
Tatar/ Dzihados w wyszukiwarce.
Tym bardziej, ze wtedy tez dyskisje rozmyłeś (w uproszczeniu: "niech kazdy robi co chce").
Dostałeś odpowiedź na wszystkie pytania.

Ale napiszę jeszcze raz, inaczej. Nie ma znaczenia. Nie przejmuj się takimi pierdołami, jeśli nie jesteś zawodowym sportowcem. Chyba, że masz jakieś problemy zdrowotne.
 
Panowie, tatar z rana, czy lepiej wieczorem po treningu? #noob
6rZ8g8R.jpg
 
Tygodniowo:
2x2h no-gi/bjj

No i staram się delikatnie dorzucić coś w okolicach kardio/ogólnorozwojówki na rozgrzanie starych kości, może też by spaliło oponkę:
1x1h (na zmianę po ~10m ergometr, skakanka, bieżnia, i od nowa)

. To już wtedy Ci odpisałem, to nie wiem w czym problem? :
W Pogotowiu Informatycznym to ty jesteś cierpliwy i konkretny.

Wiadomo, nie jestem sportowcem, ani nawet osobą "średnio" aktywną, dlatego daje to w tym wątku, a nie drugim. Jeśli jednak jest jakaś różnica w przetasowaniu kolejności posiłków, to dlaczego mam tego nie zrobić?

#cohones
 
@lugasek
Zadaje proste pytanie, daje hastag #noob, hmmm, ciekawe co to moze oznaczać? Zaproszenie do filozoficznej dyskusji? Czy może jednak 0 /1?

Serio, weź się przytul do kogo tam lubisz, pomoże.

@Grzechu luz, eot, jak widac czas założyc konto gdzie indziej, bo swoi coś drażliwi.
 
Zadaje proste pytanie, daje hastag #noob, hmmm, ciekawe co to moze oznaczać? Zaproszenie do filozoficznej dyskusji? Czy może jednak 0 /1?

Serio, weź się przytul do kogo tam lubisz, pomoże.
Ale jakie jest pytanie?. Na wszystkie odpowiedziałem. Nie wiem o co Ty się spinasz?. Nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby Cię obrażać.:benny:
 
czyli węglę po treningu, a białko może być z rana?

200g porcja tatara ma ok 35g białka i 1,5g węglowodanów.
Rano biauko i tłuszcz, po treningu wungli i biauka. Taka teraz moda, ale sam tak lecę i jest dobrze. Wcześniej inaczej makrosy rozkładałem i też było dobrze :fjedzia:
 
A ileż kalorii i czasu poszło na te parę klików. Panie!


Sportowcem nie, ale takie tam zawodowe zboczenie do optymalizacji.

A to się wzięło z tego, że dziś rano miałem rozkminę: 5 jajek czy tatar, co, kiedy i dlaczego :)

Jajka przed i po treningu, tatar jak potrzebujesz energii/zródła pożywienia na dłużej (nocna regeneracja).

Jajka się szybko wchłaniają, mięso zawsze wolniej, a już tłuste mięso chyba najwolniej z wszystkich składników. Wiem, tatar nie jest z tłustego, tak gwoli ścisłości.

Jajka wchłaniają się najlepiej - mają indeks biodostępności na 115, gdzie większość mięs ma 70-80...Duszony kurak ma może coś pod 90 punktów w tej skali.

Gotowane na miękko, lub pół na pół - odlot. Nie wolno jeść jajek ugotowanych na twardo, które mają niebieskawy/siny kolor.

Zachodzi w nich denaturyzacja białka, czyli z jajka nie zostało nic cennego. Bo białko zginęło, węgli niet, witaminy wyparowały...Ogólnie dupa.

Natomiast tatar nocą - należy zawsze kupować idealnie świeże mięso. Bo SOR nocą to zło.
 
:benny:
Pytałeś czy tatar, rano czy po treningu? 2 razy odpowiedziałem.
Zjedz po treningu i rano też
Ale napiszę jeszcze raz, inaczej. Nie ma znaczenia. Nie przejmuj się takimi pierdołami, jeśli nie jesteś zawodowym sportowcem. Chyba, że masz jakieś problemy zdrowotne.
Pytałeś co jeść po treningu? Odpowiedziałem.
To zależy, ale ogólnie najlepiej zjeść normalny posiłek. Białko węgle

Gdzie są jeszcze pytania?
 
Back
Top