1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

strony w tematach

Discussion in 'Cohones' started by KIBIC, May 17, 2010.

1. KIBIC

KIBIC Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    165
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Przyznam, że troche mnie to irytuje.
    Czy jest szansa żeby pod tematem który ma więcej niż 1 stronę było "przekierowanie" do nich 1,2,3,4,5,6...
    W tym momencie trzeba wejść w 1 stronę tematu i dopiero tu jest wybór stron.
    Mam nadzieję, żę nie tylko mnie to denerwuje a redkacja z biegiem czasu to zmieni:)
    Dziękuję za uwagę i Pozdrawiam:)

2. Zlatan

Zlatan WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,353
    Zdobyte Lajki:
    13
    Punkty:
    1,790
    Do ostatniego posta w temacie wystarczy kliknac w nick "ostatnio komentujacego" :)

3. KIBIC

KIBIC Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    165
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Nie wpadłem na to:)

Ale jeśli np. mój ulubiony temat "tanio skory nie sprzedam" przez noc urośnie o 2 strony?
    To będę musiał się cofnać o jedną strone a tak od razu bym wbił np. na przedostatnią:)

4. Przemek

Przemek UFC
    Featherweight

Komentarze:
    8,598
    Zdobyte Lajki:
    5,327
    Punkty:
    1,890
    Kibic dobrze gada,niedługo cohones niedługo bedzie najpopularniejszym i pewnie dziennie będzie się ''kręciło'' pare stron w każdym temacie :D.Jakby nie bylo problemu dla moderatora to czemu nie,małe udogodnienie nie zaszkodzi

5. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    161
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    W takich sytuacjach mogła by się przydać opcja " tematy nie przeczytane ". Przy zalogowaniu się na forum i kliknięciu w tą opcje, wyświetlają się wszystkie tematy w których pojawiły się nowe posty i po kliknięciu w nie zostaniemy przeniesienie w odpowiednie miejsce. Nie wiem czy tutaj jest możliwość tego wprowadzenia, ja spotykam się z tym na forach z fora.pl.

Share This Page