STOP! dla MMA EXTRIME Lubliniec! STOP imitacji sportu!

@TYTUS Gdyby ktoś nie stworzył tego tematu to też nikt by o tym chłopie nie rozmawiał. Może jeszcze przypadkowy wywiad jak z Ozdobą rocksi zrobią? Jakaś wzmianka w hyde parku lub taniej skórze byłaby wystarczająca.

Nie zgadzam się z tobą, temat powstał na forum żeby ostrzec potencjalnych ludzi. Gdybym wrzucił to na główną to wtedy rzeczywiście facet mógłby się przy okazji wypromować ale nie takie są moje intencję.
 
Właśnie największymi hipokrytami są Ci co cały czas nawijają, żeby o tym nie dyskutować i skończyć temat, bo dzięki temu się o tym mówi, mimo, że cały czas gadając to samo sami ciągną temat. To podobnie jak było z bojkotowaniem euro. "Wielcy kibole" cały czas krzyczeli o bojkotowaniu euro, mimo, że ten kto miał w dupie to euro to je bojkotował, i nie trzeba było było tego ogłaszać wszem i wobec i przyczyniając się do jeszcze większej gadki o euro i tym samym promowaniem go.
 
Wiem, że odkopuję trupa, ale ma ktoś jeszcze filmik z tych kosmicznych treningów? Czy już wszystkie, nawet te dla beki, zniknęły?
 
Wiem, że odkopuję trupa, ale ma ktoś jeszcze filmik z tych kosmicznych treningów? Czy już wszystkie, nawet te dla beki, zniknęły
chyba zniknęły, bo też nic nie znalazłem. Widać, że promocja nie była zbyt udana.
 
Szkoda... chcieliśmy się troszku ponabijać :( Kurde wiedziałem, że jak nie ściągnę, to już nie zobaczę... Eh...
 
chciał chłop uczciwie zarobić to się o tatuaże przyjebali... :/
To jest sztuka! Ostatnio widzialem nowy nurt sztuki wspolczesnej z glownym tematem: sranie. Tam sie dopiero dzieje. Ale komu ja to tlumacze, zwykly pastuch nie pojmie przekazu drzemajacego w kale....
 
I pomyśleć, że kilka lat później robiłam z Leszkiem wywiad o wygranej walce.. wow.. może jest bohaterem :o
 
Back
Top