Starsze, klasyczne gierki

co to jest 500? psi chuj:lol:
ps.na swieta pewie sobie zakupie
Jako taki gadżecik nawet ok, jeśli chcesz zagrać w gierki z PS1 taniej wychodzi zakup PS3 i tych gier na PSN. Na PS3 we wstecznej kompatybilności odpalają się gry z PS1 i PS2, dochodzi jeszcze odtwarzacz blu-ray. Ekonomicznie PlayStation Classic zupełnie się nie opłaca.
 
Jako taki gadżecik nawet ok, jeśli chcesz zagrać w gierki z PS1 taniej wychodzi zakup PS3 i tych gier na PSN. Na PS3 we wstecznej kompatybilności odpalają się gry z PS1 i PS2, dochodzi jeszcze odtwarzacz blu-ray. Ekonomicznie PlayStation Classic zupełnie się nie opłaca.
ps3 to dla mnie za nowy sprzet wole kupic tego mini i wgrywac do niego gierki przez usb
 
Screenshot-2.png

:antonio:
 
Jeden z lepszych soundtrack'ów na Nesa kiedyś to było :brainoverload:::snoopd::
 
U mnie to by beło tak:

Top 5 PSX

1 ISS PRO EVOLUTION 2
2 TEKKEN 3
3 METAL GEAR SOLID
4 VAGRANT STORY
5 RESIDENT EVIL 2 lub SILENT HILL

Top 5 PC do 2003r

1 THIEF THE DARK PROJECT
2 JAGGED ALLIANCE 2
3 SHOGUN TOTAL WAR
4 UNREAL TORNAMENT
5 FALLOUT

TOP 1 narkotyki, które zniszczyły mi życie:
1 CM 01/02
 
Jebać FM, tylko stare CM:antonio:

Aż mi się przypomniało jeszcze coś takiego. Potem były u mnie CMy
 

Aż mi się przypomniało jeszcze coś takiego. Potem były u mnie CMy
Grałem w wersję z 98 roku. Mrugnąłem i jestem prawie ćwierć wieku starszy :damjan:
 
U mnie to by beło tak:

Top 5 PSX

1 ISS PRO EVOLUTION 2
2 TEKKEN 3
3 METAL GEAR SOLID
4 VAGRANT STORY
5 RESIDENT EVIL 2 lub SILENT HILL
Ogólnie ciekawy temat ale u mnie jest tak że raczej nie wracam do gier po latach. Szkoda psuć sobie wspomnienia kiedy te gry były szczytem technologii a teraz niestety nie da się na to potrzec. Mam wszystkie konsole od psx czyli popularnego szaraka i cała szafę gier w oryginale na PSX, PS2,PS3. Trzymam to z sentymentu i raczej nigdy nie sprzedam. Wyjątek zrobiłem dla final fantasy VII i to nie na PSX tylko na spiraconym PSP . Ogólnie w pierwszą grę na konsoli grałem w 1986 roku i były to dosłownie trzy piksele na ekranie. Później było Atari na kasety i masa różnych innych komputerów. Po tym jak wyszło pierwsze PlayStation to już tylko konsole. Teraz jeszcze mecze PS4 pro i powoli myślę o zakupie piątki.
 
Grałem w wersję z 98 roku. Mrugnąłem i jestem prawie ćwierć wieku starszy :damjan:
Jak to się stało? Nie wiem..

Z innej kategorii to chętnie bym pograł w takie odnowione wersje Contry/Franko z tym, że to musiałoby być dość przemyślane. Raczej to już nie wróci, ten klimat był na prawdę magiczny, gdy się z ojcem grało na telewizorze..
 
Colin McRae 2
Tony Hawk 2
Tenchu 2
Syphon Filter
Tekken 3

Nie numeruję która na szczycie czy jakkolwiek inaczej bo to nie ma sensu.. Całe dzieciństwo spędzone przed TV i pegazusem, później PSX wraz z bratem i tatą było TOPem
:jon:


I tak jak poprzednik napisał, ja też nie wracam do starych gier, kiedyś kupiłem serię Tomb Raider z PSN ech oczy wypalało o grywalności lepiej nie wspominać...
 
Back
Top