Starsze, klasyczne gierki

Tak, to też była zajebista misja, można było ją rozwiązać na kilka sposobów, np. przejechać przez rzekę na słoniu :) To była gra na długie wieczory, nie robio już takich gier :cry:

Dla mnie jedynka była najlepsza, z każdą częścią dodawali coś, ale te dodatki były takie sobie, jedynka też miała b.dobre dodatki.
Ostatnimy czasy pykałem trochę w to: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=30692
bardzo zacnie wypada w porównaniu z Commandos, zależy czy ktoś lubi tę epokę i miejsce akcji.
 
Ostatnio jak szalony gram w THPS2. Każdą mapę na 100% uparłem się, że przechodzę. Wspaniała gra.
O żesz kurwa, przez tą grę za gówniarza jak zjeb latałem w szerokich skejtowskich spodniach, a "Blood brothers" Papa Roach katowałem non stop. Na szczęście z tego wyrosłem, ale do THPS2 i THPS3 sentyment mam do dzisiaj, a soundtracki do dzisiaj sobie czasami odpalę.
 
O żesz kurwa, przez tą grę za gówniarza jak zjeb latałem w szerokich skejtowskich spodniach, a "Blood brothers" Papa Roach katowałem non stop. Na szczęście z tego wyrosłem, ale do THPS2 i THPS3 sentyment mam do dzisiaj, a soundtracki do dzisiaj sobie czasami odpalę.
My z THPS2 uczyliśmy się trików. A ścieżka dzwiękowa to mistrzostwo. Wszyscy jak szaleni próbowaliśmy zrobić darkslide czy inny popis z kosmosu. THPS3 według mnie był trochę bez klimatu, THPS2 ma ten swój tłusty klimat.
 


Znane na tą chwilę gry to :
Wild Arms, Ridge Racer Type 4, Jumping Flash oraz Final Fantasy VII.

Cena 99 euro. 2 pady, HDMI, brak zasilacza, starczy ładowarka do smartfona

:antonio:

teraz czekam na ruch nintendo i nintendo 64 albo game cube, kuhwa.
 
Ja wciąż mam starego PSX(model SCPH-5502), ale takiej okazji nie przepuszczę i dorzucę kolejny model do mojej kolekcji.
Potwierdzono, że wśród wgranych gier będzie Tekken 3!
 
Back
Top