Stand-Up Comedy

roastpopek.jpg

http://progresja.com/events/roast-popka/
 
Wydarzenie odbędzie się 11 marca w warszawskiej Hali Koło. Jak na razie swój udział w roaście Popka potwierdzili m.in. Bilguun Ariunbaatar, Łukasz "Juras" Jurkowski, czy komicy Patryk Czebańczuk i Paweł Chałupka.

Widziałem ostatnio fragmenty roastu Tymona Tymańskiego i to była żenada jeśli chodzi o poziom. Kompletne wywalenie na tego rołsta przez komików, co dobitnie podsumował występ Michała Kempy. Roastów ostatnio dużo, ale tych dobrych na palcach można policzyć. Czekam na urodziny Stand-up Polska i ich roasta.
 
Wydarzenie odbędzie się 11 marca w warszawskiej Hali Koło. Jak na razie swój udział w roaście Popka potwierdzili m.in. Bilguun Ariunbaatar, Łukasz "Juras" Jurkowski, czy komicy Patryk Czebańczuk i Paweł Chałupka.

Widziałem ostatnio fragmenty roastu Tymona Tymańskiego i to była żenada jeśli chodzi o poziom. Kompletne wywalenie na tego rołsta przez komików, co dobitnie podsumował występ Michała Kempy. Roastów ostatnio dużo, ale tych dobrych na palcach można policzyć. Czekam na urodziny Stand-up Polska i ich roasta.

Przecież roastujące go osoby to jakiś żart. Zaprosiłby Sebastiana Rejenta, Lotka czy inne osoby z ciętą ripostą i mocnym żartem. A tak? Będzie słabizna.
 
Byłem dziś na stand upie w Klubie Komediowym na Maćku Adamczyku, Karolu Kopcu i Bartoszu Zalewskim. Pierwszy niezły, drugi mocno nierówny poziom, Zalewski za to świetny flow i bardzo dobry występ.
 
Z tych co są, to póki co tylko Dąbrowski może zrobić dobry pojazd po Popku.
To prawda, nieźle sobie poradził na rołście Paciorka. Podoba mi się jego zamiłowanie do "inside joke'ów". Ale trochę spiął poślady jak mu Zalewski pocisnął i nie był już taki zdystansowany do siebie. Ale humor Zalewa jest jedyny w swoim rodzaju, a ten roast youtubera to była parodia sama w sobie. Liczę na coś fajnego od Bendlera i Czebańczuka bo potrafią, ale jeszcze im to tak nie wychodzi płynnie jak u mistrzów w swoim fachu.

Teraz właśnie Chałupka, Czebańczuk i Kołecki będą Cz-wie i może zawitam do Stacherczaka, bo mam już 3 miesięczny głód stand-upu na żywo.
 
Ale trochę spiął poślady jak mu Zalewski pocisnął i nie był już taki zdystansowany do siebie

Gdzie on się spiął? Od początku występu Zalewskiego siedział dziwnie naburmuszony, a potem nadal siedział tak samo po pociskach po nim i jego rodzinie.
 
Zeby nie bylo, ze okradam Dave'a
Regarding netflix and uploading this […] Dave Chappelle is not getting paid anything for you watching on netflix. He was paid to put two exclusive specials on netflix. He is already paid $60,000,000, and will receive nothing more from it. The only people profiting are Netflix from now on. Not everyone in the world has Netflix, and some countries don’t allow Netflix and can’t get it.” So.. Enjoy
https://www.xclusivejams.xyz/video-dave-chappelle-age-spin-full-comedy-special-118161.html
 
Nowy Burr jakby nie w formie, ale podobno coś nie tak było z nagrywaniem i goniły terminy. Wyszedł też special Schumer i jest dość ryzykownie intymny, nawet mocniej niż zwyczajnie u niej. Trochę została zjechana za te tematy i potem swoje podejście, ale oczywiście wszystko zrzuciła na hejterów....
 
Jeżeli w Waszym mieście będzie Karol Modzelewski to gorąco polecam się wybrać. Był w parze z Lotkiem, szedłem tam głównie dla Łukasza, jednak Karol bardzo pozytywnie zaskoczył. Świetny kontakt z publiką, praktycznie cały występ oparł na rozmowie z publicznością i z tego tworzył swój występ. Lotek również bardzo dobrze wypadł, żadnego ze znanych z yt występów nie wrzucił do swojego "setu". Dwie godziny zajebistej zabawy, polecam każdemu.
 
Back
Top