Stand-Up Comedy


Wiolka Walaszczyk to chyba jedna z najbardziej załosnych standuperek w Polsce. Tak jak są panie, których występy lubię, tak jej nadmierna wulgarność i próba pokazania, jaka to ona nie jest twarda babka... No chujowizna, poza tym, nie ma nic do zaoferowania.
 
Wiolka Walaszczyk to chyba jedna z najbardziej załosnych standuperek w Polsce. Tak jak są panie, których występy lubię, tak jej nadmierna wulgarność i próba pokazania, jaka to ona nie jest twarda babka... No chujowizna, poza tym, nie ma nic do zaoferowania.
Ma dziurę
:beczka:
 
Prawdopodobnie jestem pierdolnięty w stopniu - tylko trochę mniej niż jak jest Pacześ. Wątek o Czarnej mnie tak rozwalił, że oglądałem i płakałem ze śmiechu. Mistrzostwo robienia gówna z mózgu xd
 
Znalazłem ciekawy kanał o tym jak stand up są mało orginalne. Ciekawe ile znalazłoby się materiałów na polskich stand uperów :korwinlaugh:
 
Wiolka Walaszczyk to chyba jedna z najbardziej załosnych standuperek w Polsce. Tak jak są panie, których występy lubię, tak jej nadmierna wulgarność i próba pokazania, jaka to ona nie jest twarda babka... No chujowizna, poza tym, nie ma nic do zaoferowania.
Lepiej - Pazura zrobił jakiś show, że zaprasza komików itp na sześć godzin do zamkniętego domu, gdzie muszą wytrzymać bez śmiechu i uśmiechu.

Kurwa, typiara jest tak słaba, że żaden jej wymyślony żart nie rozbawił nikogo, bo to kurwa tej typiarze ktoś dawno temu wmówił, że ma poczucie humoru. A ona łyknęła, teraz chce wmówić innym to samo.

Chuja ma, ale to już sprawa dla tego zjeba od tajlandzkich kutasków pod spódniczkami :juanlaugh:
 
Lepiej - Pazura zrobił jakiś show, że zaprasza komików itp na sześć godzin do zamkniętego domu, gdzie muszą wytrzymać bez śmiechu i uśmiechu.

Kurwa, typiara jest tak słaba, że żaden jej wymyślony żart nie rozbawił nikogo, bo to kurwa tej typiarze ktoś dawno temu wmówił, że ma poczucie humoru. A ona łyknęła, teraz chce wmówić innym to samo.

Chuja ma, ale to już sprawa dla tego zjeba od tajlandzkich kutasków pod spódniczkami :juanlaugh:
Ja ogólnie sam noszę się z zamiarem pójścia na jakiś open mic, bo to od zawsze moje małe marzenie a i myślę, że bym się sprawdził, tylko coś mnie wstrzymuje.

Jak patrzę na nią, to z kolei myślę, że nie powinno mnie nic wstrzymywać, jak nawet ktoś tak chujowy jak ona jest w stanie zrobić 'karierę', tylko dlatego, że jest kobietą.
 
Back
Top