Sport

Spasła się jak świnia. Jeżeli po tym co tam widziałeś uważasz ją za rakietę to a) jesteś Rubensem b) Twoją wymarzoną partnerką jest Dorota Wellmann.

Co się stało z obroną Eagles w drugiej połowie to ja nie wiem, przecież Chiefsi dobiegali do QB w 3 sekundy.

A Mahomes co by o nim nie mówić, to drugą połowę zagrał wybitną.

I to chyba był jeden z najlepszych finałów w historii jeżeli chodzi o rozrywkę podczas meczu, przynajmniej odkąd ja oglądam NFL to nie pamiętam tak dobrego meczu. Fakt, że pierwszym superbowl który oglądałem to był legendarny powrót Patriotsów z Atlantą, ale ten mecz był świetny.
Wrzucisz jakiś obszerny skrót z tegorocznego superbowl? Oprócz serialu BMS nigdy tego sportu nie oglądałem, a z ciekawości bym rzucił okiem.
 
No i chooj. Ale w Filadelfii pewnie mają kaca, przegrali finał World Series, potem MLS Cup, a teraz jeszcze Super Bowl :lol:

O fladze na korzyść Chiefs nie wspomnę, bo to było oczywiste, że jeśli komuś pomogą w kluczowym momencie to tylko KC :jimcarrey:
Jakichś wielkich kontrowersji w sędziowaniu bym się nie dopatrywał, ale najbardziej wkurwia mnie brak konsekwencji sędziów. W pierwszej połowie był oczywisty pass interference na JuJu to flagi nie było, a ta flaga Bradberrego była bardzo soft. Ten catch Goedderta też był dość wątpliwy imho. I tak wyglądały całe playoffs - nakurwianie flag według własnego widzimisię, bez jakiejkolwiek logiki. Przecież oni mają możliwość videoweryfikacji, więc takie numery nie powinny przechodzić.
Eagles przejebali Super Bowl przez brak tego co miało być ich największą siłą - obrona nie dojechała, większą presję na Mahomesie można policzyć na palcach jednej ręki, a gra biegowa poza Huetsem i pojedynczymi biegami Scotta była fatalna (Sanders obsrał się na miętowo i pokazuje, dlaczego RB nigdy nie powinni kasować grubych kontraktów). OL też zagrała fatalnie, to ile razy Hurts musiał spierdalać przed linebackerami Chiefs nie powinno się tak obsadzonej formacji przytrafić w najważniejszym meczu sezonu.
Teraz jeszcze 2-3 miesiące szalonego okienka transferowego (czy Bears to spierdolą? :beczka: ), potem draft (bycie QB Texans to chyba najgorsza robota w lidze, już współczuję Stroudowi albo Youngowi) i byle do września

Na abonament EA Play wleciał właśnie za free Madden 23, ja się z graniem w dynasty pewnie wstrzymam jeszcze chwilkę, co by okienko transferowe się rozkręciło i updejty rosterów wjechały na fanzone :)
 
Na abonament EA Play wleciał właśnie za free Madden 23, ja się z graniem w dynasty pewnie wstrzymam jeszcze chwilkę, co by okienko transferowe się rozkręciło i updejty rosterów wjechały na fanzone :)
Czyli zaraz będzie za free na Prime Gaming.
 
Ona jest w ciąży :pociesznymirek:
1676356210514.png
 
  • Bones
Reactions: Olo
Jak jutro wygramy to gramy u siebie z Niemcami albo Holandią:robbie:
Jak przegramy to gramy na wyjeździe:werdum:



 
Eurosport nabył prawa do PGA Tour, pięknie! Długo to trwa?

DP też będą transmitować?

Pokazują od początku sezonu, czyli koniec października/początek listopada? Dla mnie bez znaczenia bo a) Golf Channel PL i tak mam w pakiecie b) w ogóle nie oglądam golfa na trzeźwo :lol:

DP na pewno nie będzie.
 
W końcu coś się ruszyło. A zaraz minie deadline na franchise tag, więc rozjaśni się co z Lamarem Jacksonem...

 
Ravens z non-exclusive franchise tag dla Lamara hehe. Czyli może sobie szukać tych 250 milionów na wolnym rynku. Pewnie będą draftować nowego QB...

Giants szarżują po jednym sezonie, gdzie coś tam byli nad powierzchnią. 160 milionów dla gościa z 15 TD. Auć. To się nie uda...

 
Panthers idą po Strouda? :jimcarrey:


Na to wygląda, dobry deal dla Bears, ale szkoda w tym wszystkim Moore'a, bo ten głupek Fields dalej będzie biegał zamiast podawać. W Panthers jest jeszcze Corral, który chyba będzie zdrowy w końcu, uwielbiałem gościa z czasów Ole Miss.

Co do Jonesa to Giants nie mieli za dużego wyboru, ale tragicznie wygląda ten kontrakt
 
Na to wygląda, dobry deal dla Bears, ale szkoda w tym wszystkim Moore'a, bo ten głupek Fields dalej będzie biegał zamiast podawać. W Panthers jest jeszcze Corral, który chyba będzie zdrowy w końcu, uwielbiałem gościa z czasów Ole Miss.

Co do Jonesa to Giants nie mieli za dużego wyboru, ale tragicznie wygląda ten kontrakt
Bears są pierdolnięci wierząc, że Fields jest franchise QB. Po pierwsze nie ma umiejętności, a po drugie to zaraz będzie case Lamara czy małego z Arizony, że w końcu zacznie się sypać na potęgę i będzie się leczył zamiast grać.
 
Back
Top