Sport

Świątek w formie. Jest szansa jak nic na wygranie Australian Open. Troche niewymuszonym błędów robi ale to pierwsze rundy i może sobie pozwolić przy takich rywalkach.
 


Transmisje meczów Ekstraligi Rugby na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

18. kolejka - 05 marca g. 14:00 (termin rezerwowy)
Posnania Poznań – Edach Budowlani Lublin

10. kolejka - 12 marca g. 14:00

Master Pharm Rugby Łódź – Edach Budowlani Lublin

11. kolejka - 26 marca g. 14:00
Lechia Gdańsk – Juvenia Kraków

12. kolejka - 02 kwietnia g. 14:00

Orkan Sochaczew – Up Fitness Skra Warszawa

13. kolejka - 08 kwietnia g. 14:00
Up Fitness Skra Warszawa – Ogniwo Sopot

14. kolejka - 23 kwietnia g. 14:00
Juvenia Kraków – Arka Gdynia

15. kolejka - 30 kwietnia g. 14:00
Arka Gdynia – Awenta Pogoń Siedlce

16. kolejka – 07 maja g. 14:00
Ogniwo Sopot – Master Pharm Rugby Łódź

17. kolejka - 20 maja g. 14:00
Awenta Pogoń Siedlce – Posnania Poznań
17. kolejka - 21 maja g. 14:00
Edach Budowlani Lublin – Lechia Gdańsk

Mecz o III miejsce - 10 czerwca

Finał - 11 czerwca (TVP Sport)
 


Transmisje meczów Ekstraligi Rugby na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

18. kolejka - 05 marca g. 14:00 (termin rezerwowy)
Posnania Poznań – Edach Budowlani Lublin

10. kolejka - 12 marca g. 14:00
Master Pharm Rugby Łódź – Edach Budowlani Lublin

11. kolejka - 26 marca g. 14:00
Lechia Gdańsk – Juvenia Kraków

12. kolejka - 02 kwietnia g. 14:00

Orkan Sochaczew – Up Fitness Skra Warszawa

13. kolejka - 08 kwietnia g. 14:00
Up Fitness Skra Warszawa – Ogniwo Sopot

14. kolejka - 23 kwietnia g. 14:00
Juvenia Kraków – Arka Gdynia

15. kolejka - 30 kwietnia g. 14:00
Arka Gdynia – Awenta Pogoń Siedlce

16. kolejka – 07 maja g. 14:00
Ogniwo Sopot – Master Pharm Rugby Łódź

17. kolejka - 20 maja g. 14:00
Awenta Pogoń Siedlce – Posnania Poznań
17. kolejka - 21 maja g. 14:00
Edach Budowlani Lublin – Lechia Gdańsk

Mecz o III miejsce - 10 czerwca

Finał - 11 czerwca (TVP Sport)

Niezłe lanie dostaniemy od młodzieżowców z Walii, sami zawodowcy u nich w składzie:confused:


 
35 lat i metalowe biodro, prawie 6h na korcie.
Murray'a zawsze lubiłem za to jak walczył, nigdy nie kreczował jak zwykła pizda, nieliczny, który wygrywał szlemy w czasach zdominowanych przez trójkę: Nole, Fed, Rafa :conorsalute:

 
35 lat i metalowe biodro, prawie 6h na korcie.
Murray'a zawsze lubiłem za to jak walczył, nigdy nie kreczował jak zwykła pizda, nieliczny, który wygrywał szlemy w czasach zdominowanych przez trójkę: Nole, Fed, Rafa :conorsalute:


Trzeba jeszcze wspomnieć, że pierwszy mecz też miał bardzo ciężki i z mega ciężkim rywalem berretinim. Zajebiście się ogląda jego mecze tylko boje się, że takie długie gry szybko się na Nim odbiją i stosunkowo gorszy rywal może sobie z Nim poradzić bo prawie 9h na korcie w dwóch meczach to już cos
Tutaj akcja jeszcze z Kokkinakisem :antonio:

 
Trzeba jeszcze wspomnieć, że pierwszy mecz też miał bardzo ciężki i z mega ciężkim rywalem berretinim. Zajebiście się ogląda jego mecze tylko boje się, że takie długie gry szybko się na Nim odbiją i stosunkowo gorszy rywal może sobie z Nim poradzić bo prawie 9h na korcie w dwóch meczach to już cos
Tutaj akcja jeszcze z Kokkinakisem :antonio:

Ciężko będzie, zależy jak się zregeneruję, w kolejnej rundzie ma fiuta Aguta do rozjebania, też może być długi mecz, ten hiszpan to taki przebijaczek.
 
Agnew zgubił piłkę cztery jardy od end zone i niestety koniec emocji. Ale Jaguars jeszcze tu wrócą.
Wrócą, oby, next year w końcu będzie WR1 z prawdziwego zdarzenia jakim jest Ridley, Lawrence dalej się rozwija i poznaje ligę, więc imho szykują się fajne czasy dla Jags.

@HubiSSJ3 kolega wyżej napisał, fumble w red zone i już raczej pozamiatane, choć było 3&out i Jags z kolejnym drivem na 4 minuty przed końcem, ale KC mają interception właśnie i śmieć pewnie spali z zegara ile może.

Co by się nie działo, ta kurwa z kulawą noga znów skończy postseason w AFC Finals. Bengals czy Bills jeden chuj, byle powtórka sprzed roku. Bills niby drużyna bardziej kompletna, ale Joe Burrow is a fuckin' GOD, a potencjalne prowokacje Chase'a (i flagi za taunting ofkors) po TD wbitym tym czerwonym cwelom to coś co będzie miodem na moje serduszko :antonio:
 
Last edited:
Wrócą, oby, next year w końcu będzie WR1 z prawdziwego zdarzenia jakim jest Ridley, Lawrence dalej się rozwija i poznaje ligę, więc imho szykują się fajne czasy dla Jags.

@HubiSSJ3 kolega wyżej napisał, fumble w red zone i już raczej pozamiatane, choć było 3&out i Jags z kolejnym drivem na 4 minuty przed końcem, ale KC mają interception właśnie i śmieć pewnie spali z zegara ile może.

Co by się nie działo, ta kurwa z kulawą noga znów skończy postseason w AFC Finals. Bengals czy Bills jeden chuj, byle powtórka sprzed roku. Bills niby drużyna bardziej kompletna, ale Joe Burrow is a fuckin' GOD, a potencjalne prowokacje Chase'a (i flagi za taunting ofkors) po TD wbitym tym czerwonym cwelom to coś co będzie miodem na moje serduszko :antonio:

Co jest przyczyną Twojej nienawiści do Kansas i Mahomesa?
 
Co jest przyczyną Twojej nienawiści do Kansas i Mahomesa?
To, że to Mahomes :fjedzia: O ile wcześniej Chiefs nie dało się nie lubić, bo Smith to był mega spoko gość, o tyle odstawienie go było wg mnie bardzo niefajne, a potęguje to późniejsza historia Alexa i jego okropna kontuzja.
Mahomes to typowy millenials, a jego rodzinka z bratem na czele tylko potęguje moją niechęć.
Wiadomo, powyższe posty są dość sporą hiperbolą i nie mogę zaprzeczyć, że PM15 ma skille, które predysponują do tego, by stawiać gościa za kilkanaście lat wśród największych w tym sporcie, ale po prostu go nie lubię. To samo z Bradym - nie mam wątpliwości, że to goat, a i tak zawsze kibicowałem przeciwko Patriots :fjedzia:

A teraz zawijam do spania i rano nadrabiam UFC i Eagles-Giants. Uwielbiam Saquona, a ze względu na Eli'a zawsze lubiłem Giants, ale potencjalny finał NFC Niners-Eagles to może być mega sztos za tydzień, więc mam nadzieję, że Hurts już jest zdrowy :bleed:
 
Ale ich Eagles zmielili :antonio: Smith to idealny WR2, łapał niemal wszystko jak Brown nie mógł znaleźć ścieżek. To samo Goeddert - posiadanie solidnego TE to obecnie must have dla ekip, ktore chcą się liczyć w walce o Super Bowl.
Giants muszą w offseason pomyśleć o linii defensywnej, bo ich obrona przed biegami na tym etapie sezonu to jakiś żart.
Danny Dimes zweryfikowany negatywnie
 
To, że to Mahomes :fjedzia: O ile wcześniej Chiefs nie dało się nie lubić, bo Smith to był mega spoko gość, o tyle odstawienie go było wg mnie bardzo niefajne, a potęguje to późniejsza historia Alexa i jego okropna kontuzja.
Mahomes to typowy millenials, a jego rodzinka z bratem na czele tylko potęguje moją niechęć.
Wiadomo, powyższe posty są dość sporą hiperbolą i nie mogę zaprzeczyć, że PM15 ma skille, które predysponują do tego, by stawiać gościa za kilkanaście lat wśród największych w tym sporcie, ale po prostu go nie lubię. To samo z Bradym - nie mam wątpliwości, że to goat, a i tak zawsze kibicowałem przeciwko Patriots :fjedzia:

A teraz zawijam do spania i rano nadrabiam UFC i Eagles-Giants. Uwielbiam Saquona, a ze względu na Eli'a zawsze lubiłem Giants, ale potencjalny finał NFC Niners-Eagles to może być mega sztos za tydzień, więc mam nadzieję, że Hurts już jest zdrowy :bleed:

Ale Bradyego to Ty szanuj :jimcarrey: On jest powodem dla którego zacząłem się interesować tym sportem, chociaż przyznam, że jestem dość niedzielnym fanem. Po prostu lubię czasami sobie odpalić meczyk (głównie te z Tomem w roli głównej) i oglądam Superbowl, ale na co dzień nie śledzę ich zachowań etc.
 
Rozkręcają się chłopcy :bleed:
Wciąż secondary zawodzi, te mid-range passy Burrowa wchodzą jak w masło

Edit: Mówiłem? Znów kompletnie nie ogarnęli krycia Chase'a, Burrow dzisiaj w god mode
Edit 2: O, jednak overturned i incomplete pass
 
Last edited:
Back
Top