Sport

Seahawks wygrali z Rams po dogrywce eliminując Lions, ale Lions wygrali z Packers na wyjeździe i Seahawks biorą #7 seed. Z 49ers nie mają żadnych szans, ale wywalenie Rodgersa z playoffów zawsze na plus. Lions w przyszłym roku mogą znowu namieszać. Goff jako QB po przejściach grał lepiej, niż można się było spodziewać. A Bears mają Fieldsa i #1 w drafcie. Tam to w ogóle mentalnie dalej siedzą w 1985.
INDIANAPOLIS TY KURWO :płacz:
 
To raczej Lovie Smith wszedł w tryb trollingu i grał za dwa punkty zamiast kopać XP na dogrywkę. Zresztą i tak właśnie został zwolniony. Bears raczej powinni przehandlować #1 za wagon picków, ale nie można im ufać, że tego nie spierdolą :lol:
 
Ja za to wczoraj miałem wrażenie, że Tampa z jakiegoś powodu odpuściła walkę o wygraną. Prowadzili 17-10 i nagle przy następnej akcji ofensywnej w trzeciej kwarcie posadzili na ławce Bradyego i oddali od razu piłkę bez jakiejś walki. Nie wyglądali nawet na przejętych, nie wiem co tam się odjebało. Oni otrzymali awans za wygranie dywizji południowej czy jak to działa?
 
Ja za to wczoraj miałem wrażenie, że Tampa z jakiegoś powodu odpuściła walkę o wygraną. Prowadzili 17-10 i nagle przy następnej akcji ofensywnej w trzeciej kwarcie posadzili na ławce Bradyego i oddali od razu piłkę bez jakiejś walki. Nie wyglądali nawet na przejętych, nie wiem co tam się odjebało. Oni otrzymali awans za wygranie dywizji południowej czy jak to działa?
Tak, mieli już klepnięty awans i 4 seed za wygranie dywizji.

@Vassago Bears mają masę wolnych pieniędzy w salary cap na next season, więc może być ciekawie.
Szkoda mi Lions, lubię ich i fajnie się patrzyło w drugiej części sezonu na tą ich wariacką ofensywę z Goffem 2.0 na kierownicy. Campbell to świetny HC. Seahawks mega zaskoczenie, mieli iść po jedynkę w drafcie, a tu postseason. Tam jednak czeka potężny Brock Purdy :bleed: i raczej Niners nie powinni mieć problemów.

@Olo Colts to są jebane dziady :beczka:
 
Ale po co wygrywać, komu to potrzebna
Muszą iść w drafcie po QB, Ryan się skończył, a Ellinger nie będzie drugim Bradym. Mają 4 pick, ale chuj wie co zrobią Bears, którzy pewnie będą otwarci na handlowanie jedynką, a parę zespołów jednak potrzebuje rozgrywających
 
Kingsbury wyjebany :antonio:
Jeszcze opchnąć jakimś naiwniakom Kylera z jego tłustym kontraktem i po Super Bowl :beczka:

A ten komentarz nawet mnie rozbawił
 
Last edited:
Colts zasługują na dziadowanie po tym jak im się fuksem trafił Luck. A potem ich pięknie wyjebał jak zakończył karierę :lol:

@Rododendron Bears mogą mieć najlepsze salary cap, ale znając życie i tak to spierdolą bo będą płacić linebackerom i cornerbackom. Fields po dwóch sezonach dalej nie umie rzucać na poziomie NFL, a zestaw WR mają najsłabszy w całej lidze. Tam trzeba całego wagonu wzmocnień, WR i OL a pewnie znowu pójdą w defensywę (bo jeszcze HC Eberflus też pochodzi z obrony, więc jak on ma cokolwiek innego przeforsować).
 
2,5 godziny do pierwszego meczu Wild Card. Moje typy: :cool:
NFC: Niners vs Seahawks 31-20, Vikings vs Giants 24-21, Buccaneers vs Cowboys 19-17
AFC: Jaguars vs Chargers 17-20, Bills vs Dolphins 34-16, Bengals vs Ravens 27-16
 
2,5 godziny do pierwszego meczu Wild Card. Moje typy: :cool:
NFC: Niners vs Seahawks 31-20, Vikings vs Giants 24-21, Buccaneers vs Cowboys 19-17
AFC: Jaguars vs Chargers 17-20, Bills vs Dolphins 34-16, Bengals vs Ravens 27-16
Niners
Vikings
Jags
Bills
Bengals
Bucs i Cowboys #nikogo
 
Obawiam się, że Jags narobią w gacie w pierwszym meczu Lawrence'a w PO. Chargers bez Williamsa i generalnie to może iść w obie strony. Bucs vs Cowboys to może być sporej klasy dziadowanie, tj. Prescott dalej będzie rzucał INT seriami :lol:
 
Ci sędziowie jacyś pojebani dzisiaj, gwiżdżą wszystko co istnieje, za wszystko kary, za wszystko karne..

A nasi też słabo grają.
 
Seahawks dobrze się trzymali do połowy III kwarty, ale wystarczyła jedna strata Geno i Niners odskoczyli na dwa TD :cool:
 
Obawiam się, że Jags narobią w gacie w pierwszym meczu Lawrence'a w PO. Chargers bez Williamsa i generalnie to może iść w obie strony. Bucs vs Cowboys to może być sporej klasy dziadowanie, tj. Prescott dalej będzie rzucał INT seriami :lol:
Buccs są w tym sezonie beznadziejni, ale Cowboys to Cowboys, więc wcale bym się nie zdziwił, jeśli to przepierdolą tak spektakularnie jak to mają w zwyczaju. Tam co roku ma być Super Bowl, a zamiast tego jest wywalanie się na głupi ryj w najgłupszy możliwy sposób.
Co do Jags to masz rację - może być kupa w majtkach Trevora, ale z drugiej strony Etienne to kozak, a podania też ma kto łapać (co jest ważne zwłaszcza w perspektywie absencji Jacksona i dość przeciętnych dostępnych cb w Chargers). Chargers to chyba najbardziej pechowa organizacja w całej lidze. Ja nie wiem co miał we łbie Staley, żeby o frytki grać pierwszym unitem no i znów ktoś wypadł. Jestem sajko Herberta, kibicuję mu mega mocno, ale wcale się nie zdziwię jak ich Jags rozmontują głównie grając górą.

Deebo :gabi_much_love:
Edit: Geno się spalił, Seahawks jadą na wakacje
 
Niners wygrali 41-23. Lance chyba może pakować się do tego samego pociągu co Garoppolo i szukać nowego klubu :lol:

Za pół godziny Jaguars vs Chargers. Tam może być więcej dziadowania i raczej na pewno niższy wynik.
 
Tyle mówicie o osraniu się Jags, a to przecież Chargers z Herbertem takie parcie na playoffy mają i presja jest po ich stronie. :lol:
 
Niners wygrali 41-23. Lance chyba może pakować się do tego samego pociągu co Garoppolo i szukać nowego klubu :lol:

Za pół godziny Jaguars vs Chargers. Tam może być więcej dziadowania i raczej na pewno niższy wynik.
Myślisz? Dla mnie może być strzelanina, bo obie ekipy mają fajne ofensywy i dość luźne podejście do defensywy. Jak O-line Jags nie ogarnie to Mack z Bosą zmielą Trevora.
@Olo jasna sprawa, ale to wciąż Chargers. Znów mają przetrzebiony roster, Staley się wygłupił w week 18 i teraz może za to odpokutować, bo Jags są w chuj nieobliczalni. Ja tam bardzo lubię ich oglądać i dla mnie obok Buccs - Cowboys to jest para najbardziej na styku w całym WC
 
Staley to powinien być wywalony po tym sezonie, a gdyby przegrali z Jax to tym bardziej. Nie wierzę, że Sean Payton poleci wyłącznie na kasę, w Broncos i Cardinals jest totalny burdel nie mówiąc o QB do naprawy, a z Herbertem jest idealna sytuacja. Co do samego meczu, raczej będą nerwy i niski wynik jak typowałem wyżej.
 
Staley to powinien być wywalony po tym sezonie, a gdyby przegrali z Jax to tym bardziej. Nie wierzę, że Sean Payton poleci wyłącznie na kasę, w Broncos i Cardinals jest totalny burdel nie mówiąc o QB do naprawy, a z Herbertem jest idealna sytuacja. Co do samego meczu, raczej będą nerwy i niski wynik jak typowałem wyżej.
Herbertowi to zaraz będzie trzeba dać nowy kontrakt, więc aż tak kolorowo nie jest. Okienko było w tym sezonie, ale te urazy trochę skomplikowały sprawę. Generalnie gdyby nie Ekeler to by nie było postseason
 
Back
Top