Sport

Jedno z najlepszych Thanksgiving jesli chodzi o mecze. Wszystkie trzy to były totalny sztos.
Dokładnie, nie było blowoutów, każdy mecz rozstrzygnięty różnicą nie więcej niż jednego posiadania. Zajebista końcówka w Detroit i Jefferson znów łapiący niemożliwe cegły od Cousinsa :antonio: Dajcie chłopakowi porządnego rozgrywającego, bo inaczej będzie jak Fitzgerald, czyli nominacje do all pro rokrocznie, przy braku poważniejszego grania w postseason.
Ostatni raz, kiedy tak jarałem się jakimś WR to Brown z czasów Steelers
 
Brown przywrócony z IR, Kingsbury potwierdza, że jest gotowy do gry. Kyler, nie spierdol tego, bo duo Hopkins-Hollywood wygląda zajebiście :antonio:
 
Brown przywrócony z IR, Kingsbury potwierdza, że jest gotowy do gry. Kyler, nie spierdol tego, bo duo Hopkins-Hollywood wygląda zajebiście :antonio:
No i tutaj zaczynają się schody :mamed:


Z sezonu już nic nie będzie, w najlepszym wypadku komuś popsują trochę krwi przed playoffami. A szkoda, bo potencjał w drużynie ogromny.
 
No i tutaj zaczynają się schody :mamed:


Z sezonu już nic nie będzie, w najlepszym wypadku komuś popsują trochę krwi przed playoffami. A szkoda, bo potencjał w drużynie ogromny.
Imho w zeszłym sezonie był większy, kiedy Murrayowi się chciało, bo walczył o kontrakt, ale po kontuzji grał zdecydowanie gorzej + na koniec rundy zasadniczej wypadł mu Hopkins (a JJ nawet wcześniej). Teraz też może i by o coś grali, gdyby nie wpadka dopingowa Hopkinsa i kontuzja Browna. Nad tą organizacją od lat wisi jakieś cholerne fatum
 
Ja tutaj ostatnio szkalowałem Raiders i Colts... Broncos są jeszcze bardziej żałośni :beczka:
a67.jpg
 
Mike White rzucił 3 TD a Jets zdobyli 31 punktów w deszczu. Zach Wilson może pakować mandżur, w tym sezonie raczej już nie wstanie z ławki.

Broncos przegrali z Panthers 10-23. Te ćwierć milarda dla Wilsona to może być najgorszy kontrakt w historii :lol:
 
Mike White rzucił 3 TD a Jets zdobyli 31 punktów w deszczu. Zach Wilson może pakować mandżur, w tym sezonie raczej już nie wstanie z ławki.

Broncos przegrali z Panthers 10-23. Te ćwierć milarda dla Wilsona to może być najgorszy kontrakt w historii :lol:
Zobaczymy za tydzień jak będzie wyglądał Watson, bo tam też jest potężna penga gwarantowana. Browns właśnie przepychają mecz z Buccs
 
Jags, o kurwa. Ale końcówka w Jacksonville :antonio:

Na dłuższą metę chuja będzie w tym Baltimore, bo w futbol nie da się grać bez skrzydłowych
 
Saints prowadzili 16-3 na trzy minuty do końca, ale dziadek Brady jeszcze pociągnął dwa TD drajwy na 17-16 :crazy:
 
@yonigga wrzucisz 2 mecze z wczoraj? Raicing-Leisnter i La Rochelle-Saints? Ile muszę mieć postów żeby dostać się do ukrytego działu z wideo?
 
Kurcze, Eagles niby mieli stosunkowo łatwy terminarz w tych rozgrywkach, ale imponuje jak rozjeżdzają kolejnych rywali. Nie za bardzo widzę ekipę, która może im zagrozić, no może poza 49ers. Bo kto inny? Cowboys męczą się w Arlington z Texans, a Vikings wyglądają jak o klasę gorsi od Lions...
 
Murray zerwane ACL, wypada do końca sezonu i kto wie czy nie cały następny. Będzie tankowanie po Williamsa i transfer Murraya do ekipy, która wchodzi w postseason bez elitarnego rozgrywającego (mam tu na myśli głównie Vikings)?
@Vassago @Olo
 
Murray zerwane ACL, wypada do końca sezonu i kto wie czy nie cały następny. Będzie tankowanie po Williamsa i transfer Murraya do ekipy, która wchodzi w postseason bez elitarnego rozgrywającego (mam tu na myśli głównie Vikings)?
@Vassago @Olo
A kto będzie trejdował za małego QB po zerwanym ACL, którego atutem była mobilność i ma pokaźny kontrakt. (pewnie Colts xD)

A co do Kirka to widać, że z nowym ogarniętym HC ma bardzo solidny sezon i można na niego liczyć, a wpadki Vikings i to, że mecze często są na styk są winą defensywy. W dodatku też ma solidny cap hit na następny sezon. Pytanie jeszcze jak pokaże się w playoffach.
 
A kto będzie trejdował za małego QB po zerwanym ACL, którego atutem była mobilność i ma pokaźny kontrakt. (pewnie Colts xD)

A co do Kirka to widać, że z nowym ogarniętym HC ma bardzo solidny sezon i można na niego liczyć, a wpadki Vikings i to, że mecze często są na styk są winą defensywy. W dodatku też ma solidny cap hit na następny sezon. Pytanie jeszcze jak pokaże się w playoffach.
Pełna zgoda co do możliwego spadku mobilności po powrocie, ale i tak Murray byłby upsetem pewnie dla połowy ligi względem ich obecnych QB. To, że jest przepłacony to oczywistość, ale wciąż nie jest poziom wpierdolenia się w gówno jak przy Watsonie czy Russie.

Dla mnie Cousins to typowy ligowy dżemik, umiejętności odpowiednie, żeby w lidze się utrzymać, ale nie na tyle, by pociągnąć zespół w postseason (a tego w sumie oczekuje się od rozgrywających w tym sporcie). Z drugiej strony, tak jak zauważyłeś, i tak jest lepiej, choć jego OL wcale mu roboty nie ułatwia.
 
A chciałem wyłączyć w przerwie, ale nie było innego meczu. Matt Ryan niezłe combo, największa przejebana przewaga w Super Bowl i teraz w sezonie regularnym :jarolaugh:

Jeff Saturday raczej nie zostanie HC w przyszłym sezonie, pary starczyło mu na Raiders i trzy kwarty z Eagles :lol:
 
A chciałem wyłączyć w przerwie, ale nie było innego meczu. Matt Ryan niezłe combo, największa przejebana przewaga w Super Bowl i teraz w sezonie regularnym :jarolaugh:

Jeff Saturday raczej nie zostanie HC w przyszłym sezonie, pary starczyło mu na Raiders i trzy kwarty z Eagles :lol:
I dwie z Vikings :beczka:
 
Back
Top