Sport

Szkoda, ale i tak
1662932548641.png

Ps. War Bengals!
 
GENO SMITH :robbie:Chyba nie tak Russ sobie wyobrażał powrót do stanu Waszyngton :beczka:Tyle dobrego, że mi Jeudy ładnie w fantasy zapunktował
Spodziewałem się, że Broncos chuja ugrają w tym sezonie i nawet do play-offów nie wejdą, ale przejebania z Seahawks się nie spodziewałem. Zobaczymy co Wilson dalej pokaże, bo łatwiej już nie będzie. Chyba, że z Jags albo Texans.:awesome:
 
Spodziewałem się, że Broncos chuja ugrają w tym sezonie i nawet do play-offów nie wejdą, ale przejebania z Seahawks się nie spodziewałem. Zobaczymy co Wilson dalej pokaże, bo łatwiej już nie będzie. Chyba, że z Jags albo Texans.:awesome:
Mają jeszcze Jets w tym sezonie na rozkładzie xD. W AFC West jak ugrają chociaż jeden skalp to będzie dobrze, bo przy takiej defensywie Mahomes i Herbert ich rozstrzelają. Carr zebrał wiele hejtu, ale OL ma tragiczną co przy takich passrusherach jak Mack czy Bosa musiało skończyć się kilkoma sackami, a mimo to 2TD przy dziurawych łapach Renfrowa to i tak sukces, a sam Adams też nie miał łatwego życia w szukaniu wolnych stref (secondary Chargers jest w chuj niedoceniane imho i to będzie czołowa formacja tego sezonu w całej lidze imho, zwłaszcza mając takiego kota jak James Jr). Tak jak pisałeś wyżej, świetny week 1 - potężne Buffalo, bardzo fajnie pokazali się Chargers, którym kibicuje, do tego kilka niespodzianek (BARKLEY AND GIANTS DZIWKI!!!) i mega dużo emocji. Fajny to będzie sezon. :penn:
 
Ja pierdole, chwilkę przed końcem drugiej kwarty rozjeżdżamy Słowenię 20 punktami :wow: Boże, teraz to utrzymać
To samo miałem pisać. Wracam włączam w 2 kwarcie i przecieram oczy ze zdumienia.

chyba keepyhebeat mówił, że Luka ostro baluje w czasie tego Eurobasketu. Byle mu się w drugiej połowie tryb PlayoffLuka nie włączył
 
19 punktów przewagi do przerwy, wychodzi nam kurwa dosłownie wszystko. Luka poobijany, widać, że tam chyba przy którymś z wjazdów pod kosz ucierpiało biodro. Jest pięknie, teraz zagrać podobny basket w drugiej części meczu + żeby trójki dalej tak siedziały
 
Incydent kałowy na parkiecie, zesramy się metr przed kiblem.
Kurwa my nic z gry nie trafimy w 3 kwarcie :siara:
 
Mają jeszcze Jets w tym sezonie na rozkładzie xD. W AFC West jak ugrają chociaż jeden skalp to będzie dobrze, bo przy takiej defensywie Mahomes i Herbert ich rozstrzelają. Carr zebrał wiele hejtu, ale OL ma tragiczną co przy takich passrusherach jak Mack czy Bosa musiało skończyć się kilkoma sackami, a mimo to 2TD przy dziurawych łapach Renfrowa to i tak sukces, a sam Adams też nie miał łatwego życia w szukaniu wolnych stref (secondary Chargers jest w chuj niedoceniane imho i to będzie czołowa formacja tego sezonu w całej lidze imho, zwłaszcza mając takiego kota jak James Jr). Tak jak pisałeś wyżej, świetny week 1 - potężne Buffalo, bardzo fajnie pokazali się Chargers, którym kibicuje, do tego kilka niespodzianek (BARKLEY AND GIANTS DZIWKI!!!) i mega dużo emocji. Fajny to będzie sezon. :penn:
Da się w PL oglądać NFL? Chętnie bym coś obejrzał oprócz superbowl. Kto w tym roku ma szanse na wygraną? Znowu Patrioci? :beczka:
 
Da się w PL oglądać NFL? Chętnie bym coś obejrzał oprócz superbowl. Kto w tym roku ma szanse na wygraną? Znowu Patrioci? :beczka:
Tylko strimy albo NFL pass za kwit. W zeszły weekend nawalił markky to oglądałem ze stronki, którą podrzucił @hatemenow.
Jeśli chodzi o szansę na mistrza to na pewno Bills, których typowali też eksperci przed sezonem i pokazali już w pierwszym meczu z obecnymi mistrzami, że będą w kurwę mocni. Na pewno nie można też skreślać Chiefs (Mahomes) i Bucs z Bradym na kierownicy. Rams, czyli obecni mistrzowie też mają duże szanse na Super Bowl, bo NFC jest wyraźnie słabsza w tym sezonie niż AFC. W AFC szykuje się srogi bój o playoffy.
Patriots są obecnie w przebudowie, w zeszłym roku mieli playoffy, ale powtórzenie tego będzie dużym sukcesem, gdyż tak jak pisałem wyżej AFC jest mega mocne, a talentu na kluczowych pozycjach jednak troszkę brak. Mają młodego zdolnego QB, jak w przyszłych latach dodadzą talent z draftu to może się tam stworzyć fajna drużyna.
 
Back
Top