Sport

Buffalo Bills pomimo czterech strat rozjechali LA Rams 31-10 w pierwszym meczu sezonu. Stafford 3 INT i chyba życie bez Whitwortha będzie trudniejsze, niż Rams zakładali.
To jest pierwsza kwestia, Allen + RBs wybiegali ponad 120 jardów. Kolejna kwestia to niemal zerowe wykorzystanie innych receiverów niż Kupp. To się nie mogło udać przy takiej obronie jaką mają Bills. Buffalo wygląda mega mocno, Allen król, świetnie obsługiwani Davis i Diggs. Zagrać taki mecz i rozjechać mistrza przy 2INT i 2 fumbles to jest statement dla całej ligi, że są tak mocni jak wszyscy przewidywali.
 
Screenshot_20220910_204152.jpg
 
:ożeszty:


Pięknie Pani Iga dzisiaj zagrała. Widać nie trzeba było grać najlepszego tenisa żeby zdobyć tutuł choć w finale zagrała najlepszy mecz. Pokłony

Gdyby trafiła wcześniej na tak silna przeciwniczkę to grając tak slabo- do finału by nie doszła.

Ale kurwa finał to był poziom Williams z jej primu, ,zwłaszcza pierwszy set. I te pierwsze serwy udane w 95% przez ponad pół meczu!
 
Gdyby trafiła wcześniej na tak silna przeciwniczkę to grając tak slabo- do finału by nie doszła.
Pierdolenie o Szopenie. Są zawodnicy, nawet mnóstwo zawodników, którzy swój poziom dostosowują do poziomu przeciwnika. Ze słabymi idzie im jak koń pod górę, bo wiedząc, że są lepsi, włącza się opcja, że wygrają przy zaangażowaniu na pół gwizdka. Tylko mi nie pierdol, że Pegula czy Sabalenka są słabe. Wyraźnie było widać, że jak trzeba było spiąć poślady, to spinała. Fury po jakich męczarniach wygrał z Otto Wallinem, by następnie spuścić wpierdol Wilderowi.
 
Ale wczoraj mecz życia zagrał Śliwka, w końcu coś dobrego zagrał w kadrze. Martwi to, że Włosi wczoraj gładko się uporali ze Słowenią i będą dzisiaj wypoczęci.
 
Mordo, ale ja to wiem. :) Ćwierćfinał dla tej kadry to i tak sukces, sam brałbym to przed mistrzostwami w ciemno. :) Dodatkowo uważam, że kilku nazwisk po tym turnieju już w reprezentacji nie zobaczymy
Najważniejszej twarzy nie zobaczymy :childcry: MP.

Chociaż jak obejrzałem skrót Słowenii z Belgią to mocną deską można z nimi wygrać.
Tyle że my mamy tylko Balcerowskiego pod dziurą, przydał by się bestia Hrycan:robbie:
No i nikogo żeby chociaż przystosować Lukę.
 
Saints i Colts wyglądają dramatycznie póki co (akurat w jednej z lig fantasy wybrałem Colts na defense slot :beczka:)... A Jags to po prostu Jags
 
Co kickerzy odpierdalają w dogrywkach dziś to jest niepojęte :beczka:
Niesamowite powroty Colts, Bengals i Saints (MICHAEL THOMAS IS BACK SKURWYSYNY :robbie:)
 
Back
Top