Sport

ostatni weekend z klubowym rugby
dzis od 20:45 final top 14, transmisja w zajebistej jakosci na france 2, potrzebny vpn


jutro od 18 final mlr, transmisja za friko na therugbynetwork


jutro od 20 na stronie tvp sport mecz o 3 miejsce

w niedziele od 18 na tvp sport i na stronie final

plus jutro i w niedziele na rugbyeurope turniej 7 w portugalii z polkami i polakami
 
ostatni weekend z klubowym rugby
dzis od 20:45 final top 14, transmisja w zajebistej jakosci na france 2, potrzebny vpn


jutro od 18 final mlr, transmisja za friko na therugbynetwork


jutro od 20 na stronie tvp sport mecz o 3 miejsce

w niedziele od 18 na tvp sport i na stronie final

plus jutro i w niedziele na rugbyeurope turniej 7 w portugalii z polkami i polakami
 
1656460930668.png
 
33 niewymuszonych błędów świątek do 7 cornet, to musiało się tak skończyć. Dramat ten mecz...:baldwinwhiskey:
 
Mam wrażenie, że Iga gra z jakimś urazem na Wimbledonie lub jest po prostu przemęczona. Grała masę turniejów wygrywając jeden za drugim i pojawiło się zmęczenie materiału. Do tego brak treningu na trawie chyba zrobił swoje. Bywa, ale wyciągnie wnioski i jeszcze wygra Wimbledon w przyszłości.
 
Ale błędów niewymuszonych zrobiła... Tak się przyzwyczaiłem to jej dobrej gry, że aż ciężko się to oglądało hehe. No ale kiedyś trzeba było przegrać. Może i dobrze, ze na trawie. rally i tak zajebiste zrobiła! Myślę, ze nr1 normalnie jest w zasięgu na koniec sezonu.
 
Ale błędów niewymuszonych zrobiła... Tak się przyzwyczaiłem to jej dobrej gry, że aż ciężko się to oglądało hehe. No ale kiedyś trzeba było przegrać. Może i dobrze, ze na trawie. rally i tak zajebiste zrobiła! Myślę, ze nr1 normalnie jest w zasięgu na koniec sezonu.
Nr 1 w pkt to ma na luzie, zwłaszcza że Wimbledon w tym roku nic nie daje.
 
W tym roku Wimbledon to turniej sparingowy tylko taki z niezłą kasą - przynajmniej tak mi się wydaje patrząc na podejście niektórych zawodników i zawodniczek. Jak dla mnie Świątek mocno odpuściła sezon na trawi wiedząc ze za wiele tutaj nie osiągnie ale dzięki temu jest wypoczęta na twardą nawierzchnie.

Co do samego podejścia zawodników to wydaje mi się, ze jedynymi zawodnikami z topu, którzy graja z pełnym zaangażowaniem to Djoko i Nadal. Żaden z nich nie gra już ani dla pieniędzy ani punktów w rankingu ale po to żeby osiągnąć status najlepszego zapewniła w historii i to ich napędza. Zwłaszcza Nole wydaje się mieć w sobie spore pokłady sportowej złości i naruszonej ambicji przez to, że nie mógł brać udziału w niektórych turniejach ze względu na szczepienia.
 
Back
Top