Sport

Mamy to! Nasze dzielne dziewczę w finale WTA1000 w Doha. Brawo!!




Nemesis Sakkari pokonana, ale że tego koksa Sablenke tak wczesnej zlała to nie wiedziałem :frankapprove:
jednak jak tak patrzę na niektóre zagrania i słabe serwisy to nóż się w kieszeni otwiera :cryme: ciężko się ogląda kobiecy tenis:korwinlaugh:
 
Nemesis Sakkari pokonana, ale że tego koksa Sablenke tak wczesnej zlała to nie wiedziałem :frankapprove:
jednak jak tak patrzę na niektóre zagrania i słabe serwisy to nóż się w kieszeni otwiera :cryme: ciężko się ogląda kobiecy tenis:korwinlaugh:
U mnie na odwrot, dlatego wolę tenis kobiecy i np siatkówkę też w wydaniu pań. Mniej siły, więcej grania. Fakt, trochę w tym chaosu, ale za to więcej emocji ;)
 
Królowa polskiego tenisa jest tylko jedna! Co mecz, coraz większe tornado na korcie. Końcowe przemówienie wraz ze słowami nt wojny na Ukrainie, jak z ust dojrzałej kobiety, a przecież Iga ma dopiero 20 lat. Oby tak dalej. Uszczęśliwiaj nas, kibiców, jak najczęściej:yahoo:




:applause:
 
Sebastian Białecki sensacyjnie doszedł do ćwierćfinału UK Open w Darcie i jutro zmierzy się z Williamem O'Connorem. Mecz będzie można obejrzeć na Viaplay.
 
Dwie bomby w NFL z wczoraj:
1. Rodgers zostaje w Wisconsin podpisując największy kontrakt w historii całej ligi - 200/4 z czego 153 gwarantowane. W kolejce do podpisu zostaje Adams, więc z salary cap może być krucho w Green Bay. Czy to dobry ruch? Ciężko stwierdzić, zabetonują salary cap na kolejne kilka lat, a ze względu na to, że mówimy wciąż o miasteczku w Wisconsin może być ciężko ściągnąć tam tanich weteranów + kariera Aarona w postseason to nie jest pasmo sukcesów...

2. Trzęsienie ziemi w Seattle - Russ do Broncos za picki (2 pierwszorundowe, 2 drugorundowe) i Locka. Do tego zwolniony Wagner, a na trade block ma trafić m.in. Metcalf. Reasumując, Seahawks idą w przebudowę, czasy legion of boom to już historia, brak awansu do PO w tym sezonie wyraźnie pokazał, że organizacja potrzebuje zmian. Wilson to wciąż ligowa elita QB, ale nie było czym go obudować, kiepska OL w żaden sposób nie pozwalała mu wykorzystać całkiem sensownego korpusu receiverow. Szykują się chude lata w stanie Waszyngton, ale wyjdzie im to na dobre, zwłaszcza, że liczba picków się zgadza + salary cap solidnie odciążone. Jeszcze wyjebać dziada Carrola i będzie git. Broncos natomiast byli o solidnego QB od playoffs i teraz właśnie sprowadzili jednego z najlepszych w lidze. Nie jest to na pewno roster na SB, ale wolna agentura wciąż trwa, w czerwcu będzie można podpisywać graczy zwolnionych przez inne kluby, więc zapowiada się ciekawe lato
 
piekny weekend sie szykuje:bleed:
1646985362224.png


plus w niedziele ekstraliga
 
w przyszla sobote od 15 belgia-polska na rugby europe, na tvp sport cos nie widac jeszcze streama
lipa, ze nalozy sie na walia-wlochy w pucharze 6 narodow
 
w przyszla sobote od 15 belgia-polska na rugby europe, na tvp sport cos nie widac jeszcze streama
lipa, ze nalozy sie na walia-wlochy w pucharze 6 narodow
lipa, ze tylko w necie, w tv wola puscic rakow-legia



w sobote ostatnia kolejka six nations:cry:
 
oby dzis byl awans do wyzszej dywizji:robbie:


a pozniej 2 klasyki irlandia-szkocja i francja-anglia:tysonhappy:

Bez Zeszutka będzie ciężko. W ostatnich meczach często robił różnicę w najważniejszych momentach. Mam nadzieję, że chłopaki zagrają na max swoich umiejętności i wygramy to.
 
Bez Zeszutka będzie ciężko. W ostatnich meczach często robił różnicę w najważniejszych momentach. Mam nadzieję, że chłopaki zagrają na max swoich umiejętności i wygramy to.
jak się nie uda wygrać to mamy jeszcze i tak jeden mecz w kwietniu z słabsza litwa
 
Back
Top