Sport

Skoki obejrzę i jakieś występy Polaków. W ogóle mnie nie grzeją te Igrzyska, raz przez zjebane przepisy covidowe, dwa przez nasze szanse medalowe, a raczej ich brak
 
niecale 2 tygodnie do meczu a nigdzie nie ma informacji o transmisji
1644230273825.png


 
jutro puszczaja pierwsza druzyne z ostatnia:lol:
jak leci puchar 6 narodow to nie puszczaja nigdy sobotniego meczu
mogli by jeszcze lyknac francuska top 14 albo heineken cup(taka rugbowa liga mistrzow) i bylo by pieknie
Przez ostatni miesiąc mocno wkręciłem się w NFL, teraz czas się przerzucić na Rugby skoro jest taka możliwość w viaplay :D muszę trochę poczytać, sprawdzić statystyki, bo w sumie to nic nie wiem o lidze angielskiej.
 
Były panczenista Paweł Zygmunt o tym, dlaczego 38-milionowa Polska zdobywa na ZIO tyle samo medali co niespełna dwumilionowa Łotwa i 15 razy mniej, niż 17-milionowa Holandia.

PS. "Nie ma miękkiej gry". Czyżby jakiś fan Gromdy?

 
Nie można się nie zgodzić z tym co mówi. Ja bym jeszcze dodał, że dorosłych to też dotyczy. Sam znam ekstremalny przypadek, kobieta mieszkająca 500 metrów (dosłownie) od pracy dojeżdżała samochodem. :siara:
 
Były panczenista Paweł Zygmunt o tym, dlaczego 38-milionowa Polska zdobywa na ZIO tyle samo medali co niespełna dwumilionowa Łotwa i 15 razy mniej, niż 17-milionowa Holandia.

PS. "Nie ma miękkiej gry". Czyżby jakiś fan Gromdy?



To co gada to nic odkrywczego , ale ogólnie w Polsce leżą i kwiczą sporty zimowe, jak i mega zajawka na nie.

Tym bardziej , nie oszukujemy się ale weź wyżyj zawodowo z bycia panczenistą , z saneczkarstwa itp.

Tutaj serio to trzeba kochać w cholerę.
 
Saneczkarstwo u nas leży od 50+ lat, bo nie mamy sztucznych torów. A czasy, gdy byliśmy trzecią potegą na świecie za NRD i Austrią minęły. Passa sukcesów Kowalczyk została zmarnowana, bo nie mogli wybudować ani jednej pętli 5-kilometrowej dla biegów. Kryty tor łyżwiarski akurat powstał bo mieliśmy medale na trzech ZIO z rzędu, w tym złoto Bródki i sprawy nie dało się zamieść pod dywan, ani przeczekać. W skokach też bieda, bo dopiero jak FIS zagroził wyrzuceniem polskich rund z kalendarza to wyremontowali Krokiew, a w Wiśle zrobili tory lodowe. Polski "niedasizm" jest równie legendarny co polisz cardio w mma. Short track po Maliszewskiej pewnie też pójdzie w cholerę, bo kto by tam inwestował w taki sport.
 
Co Świątkowa dziś zagrała, to jest kurwa poezja. Dosłownie zmiotła Białorusinkę z kortu. Kilkanaście zagrań niczym Nadal za najlepszych lat. Uwielbiam tę dziewczynę. Jutro Sakari z którą nigdy nie wygrała. Kiedyś musi być ten pierwszy raz ;)


 
Back
Top