Sport

Dziś o 18.00 Polacy grają z niemcami ostatni mecz pierwszej fazy mistrzostw europy w ręczną, nasi dość pewnie wygrali z Austrią i Białorusią( co jest miłą niespodzianką) i awans dalej mają już pewny, stawką dzisiejszego meczu jest pierwsze miejsce w grupie i 2 punkty na start drugiej rundy mistrzostw. transmisja eurosport 1
 
Dziś o 18.00 Polacy grają z niemcami ostatni mecz pierwszej fazy mistrzostw europy w ręczną, nasi dość pewnie wygrali z Austrią i Białorusią( co jest miłą niespodzianką) i awans dalej mają już pewny, stawką dzisiejszego meczu jest pierwsze miejsce w grupie i 2 punkty na start drugiej rundy mistrzostw. transmisja eurosport 1

Zadziwiająco dobrze sobie radzą. Losowani byli z ostatniego koszyka tak nawiasem
 
Aż mi się łezka zakręciła w oku ;) Skreśliłem ją po pierwszym secie, widząc jak się porusza i oddycha w tym upale, ale się odrodziła i zaorała. Brawo!

 
Nadal wygrywa 21 tytuł wielkoszlemowy wracając z wyniku 0-2 w setach. Medvedev strasznie mu w tym pomógł bo początek pokazywał że Rafa większych szans nie ma, ale to jak rusek zaczął kretyńsko grać od 3 seta to chyba tylko on wie i na swoje życzenie to przegrał. Po hiszpanie już widać latka i to nie to samo co kiedyś, ale potrafił wyciągnąć i gratki za to. Jednak gdyby Novak grał w tym turnieju to raczej on by teraz był rekordzistą w szlemach.
 
Zajebiście, teraz wkręciłem się w NFL to też i chętnie obejrzę rugby
co jaki czas jest tam aktualizowany program? jak na razie to widze tylko w piątek puchar 6 narodów u20 a ten główny rusza w sobotę ale nie widac w ramowce
rugbowa premiership za to jest tylko z angielskim komentarzem i tylko 3 spotkania tygodniowo ale mi to wystarczy
 
Za chwilę igrzyska zimowe w Chinach.


Moje pytanie jest krótkie czy oprócz skoków jest szansa choćby na 1 medal w innej dyscyplinie.

Bez bicia oprócz skoczków kompletnie nie wiem nic o żadnym innym Polaku na tych igrzyskach.


Kiedyś była Kowalczyk , Sikora czy Bródka , a teraz cisza jak makiem zasiał.
 
Za chwilę igrzyska zimowe w Chinach.


Moje pytanie jest krótkie czy oprócz skoków jest szansa choćby na 1 medal w innej dyscyplinie.

Bez bicia oprócz skoczków kompletnie nie wiem nic o żadnym innym Polaku na tych igrzyskach.


Kiedyś była Kowalczyk , Sikora czy Bródka , a teraz cisza jak makiem zasiał.
Natalia Maliszewska w short tracku, o ile w ogóle wystartuje (obecnie pozytywny test na covida).

W skokach medalu nie będzie.
 
Kończy się chyba pewna era w NFL, Brady oficjalnie emeryturę dziś ogłosił. Jeszcze w sumie Rodgers tylko został

272841048_2157425111074579_3311174066971145993_n.jpg
 
Kończy się chyba pewna era w NFL, Brady oficjalnie emeryturę dziś ogłosił. Jeszcze w sumie Rodgers tylko został

View attachment 32673

Szkoda, wydawało się, że będzie grał wiecznie... Ale z drugiej strony miał już 44 lata. Przynajmniej cieszy fakt, że oglądałem jego ostatni mecz od deski do deski. Smuciło jedynie zakończenie. Więc po raz ostatni:


 
Kończy się chyba pewna era w NFL, Brady oficjalnie emeryturę dziś ogłosił. Jeszcze w sumie Rodgers tylko został

View attachment 32673
Szczerze mówiąc to jeszcze jeden sezon mógł spokojnie rozegrać.
Teraz cała liga otwiera szampana, a Bucs najpewniej wracają do bycia ogonem ligi i play offów pewnie znowu nie powąchają przez następne kilkanaście lat.
 
Szkoda, wydawało się, że będzie grał wiecznie... Ale z drugiej strony miał już 44 lata. Przynajmniej cieszy fakt, że oglądałem jego ostatni mecz od deski do deski. Smuciło jedynie zakończenie. Więc po raz ostatni:



Piękna to by była historia gdyby Bucs udało się wrócić w meczu z Rams. Mimo tych 44 lat to wciąż był w topie wszystkich statystyk QB za ten sezon i pewnie ukoronowaniem będzie statuetka MVP za sezon regularny. Choć zawsze kibicowałem przeciwko Tomowi, to jednak szacunek się należy bo bez wątpienia mówimy o najwybitniejszym QB w (imo Brady>Montana), a i pewnie też zawodniku w historii tej dyscypliny, o rekordach które pobił nie wspominając.

Szczerze mówiąc to jeszcze jeden sezon mógł spokojnie rozegrać.
Teraz cała liga otwiera szampana, a Bucs najpewniej wracają do bycia ogonem ligi i play offów pewnie znowu nie powąchają przez następne kilkanaście lat.
Niestety roster Tampy wygląda mega kiepsko, Gronk pewnie też zaraz znów stwierdzi, że finito, dodatkowo patrząc na OL to tam jest jeden poważny receiver w postaci Evansa. Z drugiej strony to jest jeden z mądrzej prowadzonych klubów pod względem salary cap w ostatnich latach, po 1 czerwca 2022 dead cap znacząco się zmniejszy, ale co z tego jak nie ma za bardzo żadnego poważnego QB z kontraktem w ręce na horyzoncie (poza Rogersem, któremu chyba bliżej do Broncos albo Steelers). Generalnie to już ten sezon był zajebiście ciekawy i wyrównany, 1 seedy z NFC i AFC poodpadały już na etapie Divisional Round, nikt nie spodziewał się, że 49'ers w ogóle wejdą do PO, a co dopiero zagrają w NFC Finals, no i Bengals w SB. Joe Burrow i Ja'Marr Chase :antonio:
 
Last edited:
Generalnie to już ten sezon był zajebiście ciekawy i wyrównany, 1 seedy z NFC i AFC poodpadały już na etapie Wild Card, nikt nie spodziewał się, że 49'ers w ogóle wejdą do PO, a co dopiero zagrają w NFC Finals, a co dopiero Bengals w SB. Joe Burrow i Ja'Marr Chase :antonio:
Najciekawszy sezon od 2017.
 
Chiny poluzowały obostrzenia covidowe dosłownie na ostatni moment. Wydaje mi się, że ma to związek z pozytywnym testem Norwega, głównego faworyta w kombinacji. Tam jeszcze paru Norwegów może być zamieszanych, a taka podpadziocha izolacyjna u głównego hegemona ZIO raczej źle by wyglądała. Więc maluczcy też skorzystają.
 
Back
Top