Sport

Droga do finału Pani Igi. Kenin w 1/4 najtrudniejszą rywalką?

1622909339915.png
 
Kurde nie pamiętam kiedy jakiś mecz w jakiejkolwiek dyscyplinie wywołał u mnie tyle emocji co mecz Igi z Kostyuk.
 
Aha, tym tokiem rozumowania wystarczy obejrzeć ostatnie 5 min meczu w piłkę, żeby zobaczyć jakim wynikiem się skończy : )
Mecz piłkarski trwa 1,5-2h, tutaj mówimy o 2x dłuższej rozgrywce. Nawet jeśli jest ona na najwyższym poziomie to wciąż są to 4h przed tv ciągiem - dla mnie zdecydowanie za długo.
 
Mecz piłkarski trwa 1,5-2h, tutaj mówimy o 2x dłuższej rozgrywce. Nawet jeśli jest ona na najwyższym poziomie to wciąż są to 4h przed tv ciągiem - dla mnie zdecydowanie za długo.


Być fanatykiem tenisa to musisz zrezygnować z życia :) Ja szczerze nigdy nie obejrzałem 1 całego meczu. Kiedyś odpaliłem Radwańska- Williams na finale Wimbledonu ale i tak wytrzymałem maks 40 czy 60 minut/mój rekord/
 
Oby Brazylijczycy zgubili formę przed olimpiadą bo inaczej to nawet przy naszej najlepszej grze szanse na złoto mocno spadają..
 
pierwszy mecz do przodu, w czwartek zerowe szanse ze slovienia z luka doncicem w skladzie



w sobote od 16 na kanale sportowym mecz o 3 miejsce ekstraligi rugby a w niedziele od 15 na tvp sport final
1624978795678.png
 
Do tych co śledzą kanał sportowy. Zauważyliście jak ten kanał zrobił się reklamowy niczym NBA czy NFL. Otwieranie piwka tyskie na wizji , jedzenie pizzy z pyszne pl na wizji co jakiś czas zachęcanie do kupna telewizora


MASAKRA,sprzedali się jak youtubery. Niedługo to tam będzie więcej krypto reklam niż gadki. Już mnie rozwala te na siłę promowanie tyskie i pyszne pl.
 
Last edited:



Dwie pierwsze kwarty mogły napawać optymizmem. Za rok Eurobasket, przydałoby się odmłodzenie kadry tylko kim to zrobić...
 
Back
Top