Konkurs! Specjalny Typer MMARocks na KSW 36! Aż 3000 zł w nagrodach!

Status
Not open for further replies.
Nie znam się, ale mam prenumeratę tego czasopisma i jestem zadowolony.
comment_ka95GORqcHGz6PPuKRFgCEl68fpAxARs.jpg

Specjalny typer, bo i federacja "specjalna" :mamed:
to @TYTUS na okladce?
 
Gaara postawiłeś? Może w końcu coś wygrasz na MMARocks :DC:
dlaczego ci napisalem, ze u kaczki nie gram, jak to temat typera rocksow? ja pierdole..
ale i tak nie wygram, ksw mi nigdy dobrze nie wchodzi
 
Pamiętajcie stawiajcie na Narkuna ten chłopak przed walka nie ma wogole układu nerwowego zero stresu . Naprawdę
 
reklama na kazdym profilu tych trzech zawodnikow i pierwszy raz w konkursie typera bedzie 10tysi uczestnikow....
 
Dlaczego już nie można typować skoro w regulaminie jest napisane ,że konkurs kończy się o 18.00 a jest 17.48
 
Post napisałes o 18, zegarek sobie nastaw
Nie napisałem postu o 18.00 tylko o 17 48 ,patrzałem specjalnie na kilku zegarkach. Na tym forum chyba zawsze jest o kilka minut do przodu podawany czas niz post w rzeczywistości napisany.
 
Po raz kolejny to samo napisałem post o 11.20 a jest podane,że napisałem o 11.32. Teraz pisze komentarz o 12.23.
 
Nie napisałem postu o 18.00 tylko o 17 48 ,patrzałem specjalnie na kilku zegarkach. Na tym forum chyba zawsze jest o kilka minut do przodu podawany czas niz post w rzeczywistości napisany.
potwierdzam, u mnie była 17:50
 
Przepraszam jeśli ktoś nie zdążył, ale de facto Typer był otwarty i promowany przez cały tydzień, nie wiem czemu ktoś miałby czekać z typowaniem na kilka minut przed zamknięciem.
 
Przepraszam jeśli ktoś nie zdążył, ale de facto Typer był otwarty i promowany przez cały tydzień, nie wiem czemu ktoś miałby czekać z typowaniem na kilka minut przed zamknięciem.
jeb tych malkontentow ... :lol:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top