Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Nieco słabszy proc, nieco mniej ramu (J3 ma 1,5GB) i rozdzielczość, ale moim zdaniem taki telefon dla dzieciaka w zupełności styknie.
Przetestowanie jakiejkolwiek bardziej wymagającej gry na Galaxy J3 2016 jest prawie niemożliwe. Dlaczego? Ano dlatego, że telefon ma zaledwie 8GB pamięci wewnętrznej, z czego tak naprawdę do wykorzystania przez użytkownika zostaje 4GB przestrzeni, która… nie wiadomo kiedy się zapełnia. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że nie ma tu możliwości instalowania aplikacji i gier na karcie pamięci ani przenoszenia ich na zewnętrzny nośnik. Po wielu trudach udało mi się pobrać i zagrać w Real Racing 3. Jak się domyślacie, gra nie uruchomiła się na najwyższych detalach, ale mimo wszystko dało się przejechać kilka wyścigów.
Tu może być problem. Mam też tylko 8 w swoim i wkurwia straszenie!

Ps. Wiem ,że to dla dziecka, a ja świruje , jakby to miał byc dla mnie... LOL
 
Przetestowanie jakiejkolwiek bardziej wymagającej gry na Galaxy J3 2016 jest prawie niemożliwe. Dlaczego? Ano dlatego, że telefon ma zaledwie 8GB pamięci wewnętrznej, z czego tak naprawdę do wykorzystania przez użytkownika zostaje 4GB przestrzeni, która… nie wiadomo kiedy się zapełnia. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że nie ma tu możliwości instalowania aplikacji i gier na karcie pamięci ani przenoszenia ich na zewnętrzny nośnik. Po wielu trudach udało mi się pobrać i zagrać w Real Racing 3. Jak się domyślacie, gra nie uruchomiła się na najwyższych detalach, ale mimo wszystko dało się przejechać kilka wyścigów.
Tu może być problem. Mam też tylko 8 w swoim i wkurwia straszenie!

Ps. Wiem ,że to dla dziecka, a ja świruje , jakby to miał byc dla mnie... LOL
Telefony to się u Chińczyków kupuję.
 
No dobra, a jak nie Samsung ( choc jak znam życie, będzie pewnie Samsung) , to jaki telefon wziąc pod uwagę w przedzialele 600-850 zł ?
 
Co ja Wam poradzę, że nawet z marżą naszych dystrybutorów za około 800 ciężko coś lepszego znaleźć od redmi 3s.

ale 3s to już nie 3

Ps. A tam nie będzie po chińsku ? Bo na necie też można kupić takie z chińskimi apkami tylko np.

i co to znaczy:
Że systm jest podobny do Adndroida, czy sa dwa , czy ocb?
MIUI 7 (Android 5.1 Lollipop)
 
ale 3s to już nie 3

Ps. A tam nie będzie po chińsku ? Bo na necie też można kupić takie z chińskimi apkami tylko np.

i co to znaczy:
MIUI 7 (Android 5.1 Lollipop)
Ale ten z s jest lepszy przecież.
Nie będzie po chińsku, bo masz go już w polskiej dystrybucji.
Teraz już jest miui 8. Miui to jest autorska nakładka xiaomi na system, a w nawiasie masz bazę androida.
 
A daj linka do jakiegoś białego modelu tego 3 i też do tego 3s
ale pewne źródło, żeby było i po polsku.
Bo muszę poczytać sobie, a nie chce żeby mnie baby zajebały jak coś zjebię
 
A daj linka do jakiegoś białego modelu tego 3 i też do tego 3s
ale pewne źródło, żeby było i po polsku.
Bo muszę poczytać sobie, a nie chce żeby mnie baby zajebały jak coś zjebię
Po 18 podrzucę coś.
 
Panowie jakieś 4k 50' w rozsądnej kasie? Ktoś coś może polecić z doświadczenia?
 
Kurwa, szukam tego złomu, jak dla siebie. Sobie wziałbym pewnie teraz coś mocnego, nawet chińszczyznę, ale to ma być dla młodej, bo się wstydzi nosić nokię na klawisze do budy :benny:

Ps. Też bym sie wstydził :dobry:
 
Nie kupowalem, ale ludzie polecają, poczytaj komenty. Niby max 2 tyg. przychodzi. Zapytaj u sprzedawcy o szczegóły.
 
Kurde,dopiero w to wszedłem, a jz mi łeb pęka, bo spory wybór.
Za moich czasów :werdum: , Dzieciaki miały "piatki" w Erze i musiały kominować na Noki3310 by nie przekroczyć 5 sek, bo potem nabijało!
Gimby nie znajo
Te virgin mobile może mieć problem z zasięgiem. Słyszałem, że np wawce jest z tym klopot
 
Back
Top