Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

+1

Ps. Co jest nie tak z tym co tam wcześniej dałem, @mat ?
Tylko Singapur?
Procesor niby ten sam co ten od Mnicha , więc nawet jak jakiś sraszy wypust, to w sumie wszystko niby to samo...
Problem jest taki, że jak Ci się coś w nim zjebie to nie masz gwaracji w zasadzie
 
Problem jest taki, że jak Ci się coś w nim zjebie to nie masz gwaracji w zasadzie
Gwarancję to tam i tak jebać skoro jest rękojmia. Ale chodzi o to, że to może być refurbished albo inne gówno.
 
Po prostu się nie zamawia w sklepach, które sprowadzają chujwieskąd.

To podaj sprawdzone i tanie miejsce , gdzie mógłby owy shit zamówić .
Dziex.
Ps. Czasem w owych sklepach jest ,że ma tylko 8Gb pamięci wbudowanej, a to chujnia z patatajnią jest (pomimo że śą kart zewnetrzne).

A może podejść do salonu i jakoś z nimi o tym telefonie pogadać?
A może jednak rozważyc abonament?
 
To podaj sprawdzone i tanie miejsce , gdzie mógłby owy shit zamówić .
Dziex.
Ps. Czasem w owych sklepach jest ,że ma tylko 8Gb pamięci wbudowanej, a to chujnia z patatajnią jest (pomimo że śą kart zewnetrzne).

A może podejść do salonu i jakoś z nimi o tym telefonie pogadać?
A może jednak rozważyc abonament?
Nie ma j5 2016 w wersji 8 GB, tylko 16 są.
Sklepy mogę podrzucić później. Wiem, że u mnie biały jest za 830 teraz np.
 
To podaj sprawdzone i tanie miejsce , gdzie mógłby owy shit zamówić .
Dziex.
Ps. Czasem w owych sklepach jest ,że ma tylko 8Gb pamięci wbudowanej, a to chujnia z patatajnią jest (pomimo że śą kart zewnetrzne).

A może podejść do salonu i jakoś z nimi o tym telefonie pogadać?
A może jednak rozważyc abonament?
Jak weźmiesz abonament, to nie musisz się potem z kartami/doładowywaniem bawić. Jeśli weźmiesz na firmę, to często cana wychodzi całkiem dobra. Ostatnio brałem dla żiny i syna telefony na firmę i kasa wyszła rozsądna i internetu wystarcza, bi mają po 10Gb, potem transfer spada, ale nie udało im się jeszcze tego przerobić.
 
Nie ma j5 2016 w wersji 8 GB, tylko 16 są.

Czyli by wychodziło, że w tym linku ode mnie, to może jednak model 2016 jest :)

Ps. Powinien byc jakis pośrednik od telfonów. Bo weź teraz znajdź jakąś opcję dla siebie u tych wszystkich kurew telefonicznych u mnie na wsi:benny::chuck:
 
Czyli by wychodziło, że w tym linku ode mnie, to może jednak model 2016 jest :)

Ps. Powinien byc jakis pośrednik od telfonów. Bo weź teraz znajdź jakąś opcję dla siebie u tych wszystkich kurew telefonicznych u mnie na wsi:benny::chuck:
W jakiej sieci masz telefon?
 
Mój i żony + karta córki - Plus

A w jakiej będzie ten nowy - nie wiem.
Plus ma abonament za pół ceny jak masz ich tv, play ma jakiś abonament dla kilku numerów, taki wspólny i wychodzi taniej, t-T-Mobile to chuj, Orange ma abo wspólny za 149,99 na 3 numery no limit z jednym sprzętem, a jak masz u nich tv lub net to wychodzi 75 miesięcznie
 
Gdzie pracujesz Mat?
Na priv mogę podać, za dużo stalkierów tutaj.

Czyli by wychodziło, że w tym linku ode mnie, to może jednak model 2016 jest :)

Ps. Powinien byc jakis pośrednik od telfonów. Bo weź teraz znajdź jakąś opcję dla siebie u tych wszystkich kurew telefonicznych u mnie na wsi:benny::chuck:
Ceneo, polecam, Adam Małysz.
 
http://www.plus.pl/abonament/nowy-numer#bez-telefonu

Te oferty abon i bez telefonu, jakieś trefne cuś :(

Mało neta w najtańszyej opcji.
Dodatowo jak wziąłem w opcji z tle to ta Galaxy J5 dopiero od drugiego abonamentu można wybrac.
Ale to przez neta i sie nie znam
Kaczka kurwiu coś sie tak uparł na ten abo!? Na karte bierzesz i masz np za 29zł rozmowy i smsy bez ograniczeń i 4giga internetu. Bez umowy bez niczego - wkurwi Cię albo sie nie spodoba to przenosisz numer na abo lub do innej sieci i tyle.
 
Bier samsunga J3, naklej szkło hartowane, wsadź w etui. Dzieciakowi w zupełności styknie. Z całością zamkniesz się poniżej 600 zł.
 
ja mojemu kupilem s3 neo i jest bardzo zadowolony. tez 600zl, zajebisty telefon. sam taki mam i wszystko mi na nim pradzi
 
a2mobile? A co to za twory ?
nie znam takich operatorów i nawet nie wiem,czy maja gdzieś u mnie swoje salony.
Chyba że to jest coś podpiete pod głównego operatora.

Ps. A Co byś @Mnichu radził na kartę?
 
a2mobile? A co to za twory ?
nie znam takich operatorów i nawet nie wiem,czy maja gdzieś u mnie swoje salony.
Chyba że to jest coś podpiete pod głównego operatora.

Ps. A Co byś @Mnichu radził na kartę?
Co to jest a2mobiel to nie mam pojęcia. Virgin wydaje się mieć bardzo dobrą ofertę. Ja mam mam Mobile Vikings, który działa po sieci P4 i T-Mobiel. Najwiekszym operatorem wirtualnym z najpewniejszą obsługą jest Nju, którego właścicielem jest Orange.
 
Co to jest a2mobiel to nie mam pojęcia. Virgin wydaje się mieć bardzo dobrą ofertę. Ja mam mam Mobile Vikings, który działa po sieci P4 i T-Mobiel. Najwiekszym operatorem wirtualnym z najpewniejszą obsługą jest Nju, którego właścicielem jest Orange.

Kurde,dopiero w to wszedłem, a jz mi łeb pęka, bo spory wybór.
Za moich czasów :werdum: , Dzieciaki miały "piatki" w Erze i musiały kominować na Noki3310 by nie przekroczyć 5 sek, bo potem nabijało!
Gimby nie znajo
 
Back
Top