Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Andrzeju to jest tylko wyświetlacz. Podłączysz do niego komputer, albo tv boxa i wszystko będzie odtwarzał.
Hmm, spotkałem się z dziadowskimi TV, które nie odtwarzały niektórych typów plików z dysku. Stąd takie wątpliwości. Podłączanie do kompa odpada, wszystko ma chodzić z dysku przez USB :lol:
 
pod koniec roku tak będzie wyglądał Twój pokój

kokpit,-endeavour,-rakieta-187270.jpg
 
z kartami jest już w miarę ok. Ale z procesorami znowu lipa, bo jest problem z dostępnością intela i ceny są z kosmosu. O dziwo podobno ryzeny mają tanieć:benny: gdzie logicznie rzecz biorąc powinny drożeć, bo konkurencja nie wyrabia z produkcją. Co do budżetu to tak czy tak bym wolał pc, ze względu na łatwą rozbudowę w późniejszym czasie. Ale jak wolisz laptop to mogę coś poszukać, tylko napisz jakie masz wymagania co do niego.
Chciałbym by dało rade grać płynnie na średnich detalach w większość nowych gier np Call of Duty, Wiedźmin 3. Jeśli jest możliwość to dobrze by było gdyby była możliwość rozbudowy ram-u,dysku.
 
Chciałbym by dało rade grać płynnie na średnich detalach w większość nowych gier np Call of Duty, Wiedźmin 3. Jeśli jest możliwość to dobrze by było gdyby była możliwość rozbudowy ram-u,dysku.
Czyli laptop?
 
Przyzwyczajony jestem na leb. Wiec raczej to
AKG K240 MKII - dobrze grają, nie wymagają dużej mocy z jacka do napędzenia, szeroka scena (nadają się do słuchania każdej muzyki), wykończone welurem, wygodne w chuj (nie pomylić ze zwykłymi AKG K240)

Audio Technica TAD 400 - do 300 złotych trudno znaleźć lepiej grające nagłowne słuchawki, perełka. Wygodne, nie męczą, miałem okazję słuchać ich tylko stacjonarnie, nie wiem jak sprawdzają się w ruchu.

Rozwiązanie połowę tańsze - lekkie mobilne słuchawki Koss Porta Pro, klasyka gatunku, grają bardzo spoko, mogą się zdarzyć po długim użytkowaniu problemy z przewodem, jeśli ktoś użytkował to potwierdzi. Niektórzy wykonują dla tych słuchawek rekabling i wieniają przewód na wytrzymalszy.

Słuchawek z aktywnym tłumieniem szumów w tej kwocie nie znajdziesz.
 
Podpinam się po części do pytania @halibut. Jaki telefon z dobrym aparatem, dobrym wyswietlaczem i spoko baterią do 1200zl. Jakość muzyki na słuchawkach też ważna, ale to raczej we wszystkich podobnie chyba wygląda.
Obecnie mam huawei p9 lite od 2 lat i w sumie bym nie zmieniał gdyby nie to, że kurewsko mi się tnie ostatnio.
 
Fanom Xiaomi i innej elektroniki z Chin polecam zaglądać do arkusza Majstra Pirzu.
W arkuszu tabele z ofertami ze sklepu Gearbest, często z kuponami promocyjnymi. Po co płacić drożej jak można mieć taniej :)

LINK do arkusza:
https://goo.gl/VHBBzO

@Over POCOPhone F1 6GB RAM/ 128GB rom z arkusza z kodem promo masz za 1195 zł
Lepszego smartfona w tych pieniądzach nie dostaniesz nigdzie.
 
Fanom Xiaomi i innej elektroniki z Chin polecam zaglądać do arkusza Majstra Pirzu.
W arkuszu tabele z ofertami ze sklepu Gearbest, często z kuponami promocyjnymi. Po co płacić drożej jak można mieć taniej :)

LINK do arkusza:
https://goo.gl/VHBBzO

@Over POCOPhone F1 6GB RAM/ 128GB rom z arkusza z kodem promo masz za 1195 zł
Lepszego smartfona w tych pieniądzach nie dostaniesz nigdzie.
Właśnie kumpel ma tego Pocophone i się trochę bawiłem. Co prawda kosztował 1500 czy 1600zl, ale też zachwalał mocno. Tylko zdjęcia podobno średnie robi.
 
Właśnie kumpel ma tego Pocophone i się trochę bawiłem. Co prawda kosztował 1500 czy 1600zl, ale też zachwalał mocno. Tylko zdjęcia podobno średnie robi.
1500 z polskiej dystrybucji np. x-kom
Średnie foty robi w nocy, tak jak chyba wszystkie xiaomi. Przy dobrym oświetleniu jest w porządku.
 
Prosze o pomoc.
Jesli ktos ma smart tv z innej firmy niz LG (a w sumie na lg tez moze sprawdzic) jak wam dziala Ipla.

Tylko potrzebny jakis wykupiony pakiet tv ipli, jakikolwiek.

Rzeczy archiwalne ipli u mnie smigaja dobrze wiec sprawdzac nie trzeba, jedynie to co leci live.
 
Back
Top