Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Za trochę ponad tysiąc kupisz na giełdzie nową xperie z3. Dobry telefon, za bardzo się nie ma do czego przypierdolić. Topowy model z końca 2014
Normalnie nie kupi. Jak będzie chciał kupić z Chin tj. czas oczekiwania na przesyłkę miesiąc i chuj wie jakiego pochodzenia to tak. Wyrwie za 800-900 zł.
 
huwawei p8 lite, lenovo moto g4, honor 5, lg x power.
Z G4 miałem trochę styczności, zajebisty sprzęt w swojej klasie.

Kupie TV poniżej 1000 zł, czy lepiej monitor z tunerem TV? Jak widać po budżecie nic konkretnego, tak żeby dało się obejrzeć podstawowe kanały. Kiedyś kupiłem z LG taki monitor i sprawdza się teraz u dziadków jako normalny TV.
http://allegro.pl/telewizor-led-32-hyundai-fl32486-fhd-hdmi-usb-ci-i6576983692.html - hyundai robi telewizory, nie wiedziałem :mamed:
http://allegro.pl/telewizor-lg-led-24mt48df-monitor-2w1-i6596701512.html - raz tak kupiłem i miał miec ta funkcje tv i huja, teraz stoi zakurzony bo PC nie używam już od dawna
Musi być smart? Ile wyjść hdmi Ci styka?

Ktoś doradzi za jakim telewizorem się rozglądać, bądź zarzuci kilka przykładów?
Szukam czegoś z rozdzielczością 4k, HDR oraz o przekątnej ekranu 50-65 cali.
Do max 6-7 tysięcy, oczywiście im taniej tym lepiej.
Rzucę okiem w wolnej chwili.
 
Musi być smart? Ile wyjść hdmi Ci styka?
Nic z tych rzeczy. Jak tak patrzę, to z tym smart tv dopiero od 1200 się zaczynają, a to ma być zwykły tv, no chyba że jakiś 24 cale by się znalazł. 2 spokojnie styknie
 
Nic z tych rzeczy. Jak tak patrzę, to z tym smart tv dopiero od 1200 się zaczynają, a to ma być zwykły tv, no chyba że jakiś 24 cale by się znalazł. 2 spokojnie styknie
bez smarta to zaden problem:
Philips 32PFH4101/88

LG 32LF5610

Samsung UE32K5100


Ktoś doradzi za jakim telewizorem się rozglądać, bądź zarzuci kilka przykładów?
Szukam czegoś z rozdzielczością 4k, HDR oraz o przekątnej ekranu 50-65 cali.
Do max 6-7 tysięcy, oczywiście im taniej tym lepiej.
Rzuc okiem na
Sony kd55xd9305
tegoroczny model, ktory jakoscia obrazu miazdzy, swietna robote robi ich matryca va
 
Rzuc okiem na
Sony kd55xd9305
tegoroczny model, ktory jakoscia obrazu miazdzy, swietna robote robi ich matryca va
Dzięki! Wiesz może gdzie go znaleźć najtaniej?
Mam też drugie pytanie, o tańszy model dla rodziców - również najlepiej 4k no i tu o przekątnej max 55 cali.
Cenowo 3,5-4 tysięcy.
 
Właśnie pobawiłem się Samsungiem Galaxy A5 2016 i całkiem fajny telefon, jednak nie rzucił mnie na łopatki. Kurcze, czemu do mnie trafia tylko stylistyka oraz interfejs HTC? Czy jest coś z HTC godnego uwagi aktualnie? @mat
 
Ja ciągle modele Sony mam/miałem i ciągle płaczę, bo coś w każdym nie gra.
Ale nadal w nie brnę.
 
Widzę, że Huawei P9 Lite chodzi po około 1000zł. Czyli dosyć podobnie co A3 2016, a różnica jest spora. P9 więcej ramu, LTE, lepsza rozdzielczość, większa gęstość pixeli, lepszy przedni aparat. Do tego podobno poprawili chujową baterię, którą ma P8 lite. Chyba jednak jego powinę, bo kusząco się prezentuje.
Zgadza się?
 
Widzę, że Huawei P9 Lite chodzi po około 1000zł. Czyli dosyć podobnie co A3 2016, a różnica jest spora. P9 więcej ramu, LTE, lepsza rozdzielczość, większa gęstość pixeli, lepszy przedni aparat. Do tego podobno poprawili chujową baterię, którą ma P8 lite. Chyba jednak jego powinę, bo kusząco się prezentuje.
Zgadza się?
Dołóż sobie 300zł i masz lg g4, które zjada oba te telefony na śniadanie.
 
Szkoda, że wygląda jak gówno.
Mam takiego ze skórzanymi pleckami i nie wygląda źle. Dodatkowo jest lekko wygięty, przez co świetnie leży w dłoni, pomimo swojego sporego rozmiaru (ekran 5'5)
Poza tym gdyby wygląd był najważniejszym kryterium przy doborze smartfona, to ludzie dalej kupowaliby S2, bo u samsunga zbyt wiele się nie zmieniło.
 
Mam takiego ze skórzanymi pleckami i nie wygląda źle. Dodatkowo jest lekko wygięty, przez co świetnie leży w dłoni, pomimo swojego sporego rozmiaru (ekran 5'5)
Poza tym gdyby wygląd był najważniejszym kryterium przy doborze smartfona, to ludzie dalej kupowaliby S2, bo u samsunga zbyt wiele się nie zmieniło.
No wlasnie ta skóra jest tragiczna i dlatego wykluczam ten telefon. A wersji nieskorzanej nie widziałem w kolorze czarnym :(
 
A wersji nieskorzanej nie widziałem w kolorze czarnym :(
Te plastikowe plecki też mam i są tandetne.
images

Mam tą skórę po lewej, na żywo wygląda super. Nie noszę ich cały czas, bo do pracy zakładam osłonkę ze spigena, która wymaga założenia plastikowego tyłu.
 
Te plastikowe plecki też mam i są tandetne.
images

Mam tą skórę po lewej, na żywo wygląda super. Nie noszę ich cały czas, bo do pracy zakładam osłonkę ze spigena, która wymaga założenia plastikowego tyłu.
Ja szukam telefonu, ktory wyglada jak htc one m9. Piękny.

i-htc-one-m9-gun-metal-szary.jpg
 
Back
Top