1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Slugfest pierwszy raz zawita do Wągrowca

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by duubertowa, Sep 13, 2017.

 1. duubertowa

  duubertowa KSW
  Light Heavyweight
  Cohones MMARocks

  Dołączył:
  May 12, 2016
  Komentarze:
  5,889
  Zdobyte Lajki:
  11,598
  Punkty:
  290
  Płeć:
  Female
  Miasto:
  Poznań
  [​IMG]

  Informacja prasowa:

  Slugfest 12 – 28 października. Prawdziwe MMA pierwszy raz w Wągrowcu.


  Najbardziej prężna, wielkopolska organizacja MMA wraca z kolejną odsłoną swojej gali. Dwunasty Slugfest odbędzie się w ostatnią sobotę października, w wągrowieckiej hali OSiR.


  - Jak zwykle planujemy 10 pojedynków, w których zmierzą się zarówno lokalni zawodnicy, jak i ci, o których już nie raz słyszeliśmy na polskiej a nawet zagranicznych arenach sportowych – mówi jeden z trójki organizatorów – Łukasz Bosacki. – Chcemy tu wytoczyć nasze najcięższe działa, tak więc można spodziewać się kilku pojedynków w wyższych kategoriach wagowych a to zawsze elektryzuje publiczność.


  W pojedynkach zawodowych nie zabraknie fighterów z Wągrowca. Kibice zobaczą między innymi obdarzonego genialnymi umiejętnościami walki w stójce Dawida Śmiełowskiego, który po fenomenalnej karierze amatorskiej zdecydował się przejść na zawodowstwo przed własną publicznością. W karcie walk są jeszcze trzy lokalne nazwiska, jednak będą one ogłaszane na dniach.

  - Lokalność gali nie będzie się ograniczać tylko do Wągrowca. Stąd w karcie walk znajdą się też sprawdzeni zawodnicy między innymi z Gniezna, Poznania, Piły, Murowanej Gośliny a nawet Łodzi – mówi Łukasz Bosacki.


  Do klatki, po walce, którą kibice oglądali na stojąco, wraca walczący w kategorii +120 kg – Filip Stawowy. - Jego marcowy pojedynek z byłym strongmanem Arturem Walczakiem – poza halą – obejrzało ponad 300 tys. użytkowników serwisu YouTube – mówi drugi z organizatorów Krzysztof Skrzypek. – To jest najlepszy przykład tego, że nasze gale wymykają się definicji lokalnych wydarzeń i budzą zainteresowanie zarówno kibiców jak i mediów daleko poza miejscem, gdzie odbywają się gale.


  Gala MMA Slugfest 12 odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Wągrowca – pana Krzysztofa Poszwy. – Takie wsparcie jest nieocenione zwłaszcza przy pierwszej gali w danym mieście – mówi Vahagn Petrosyan, który przy galach Slugfest odpowiada za współpracę z instytucjami i sponsorami. – Życzliwość i wsparcie ze strony urzędu miasta sprawiły, że nie wahaliśmy się ani chwili i decyzja o zorganizowaniu gali MMA w Wągrowcu zapadła jeszcze przed wakacjami.


  Podczas gali Slugfest 12 odbędą się pojedynki w amatorskiej i zawodowej formule MMA. Poza wspomnianymi już Dawidem Śmiełowskim i Filipem Stawowym, w klatce pojawią się także: Piotr Kuberski i Bartosz Zawadzki. Kolejne nazwiska będą odkrywane w najbliższych dniach.


  Bilety na wydarzenie pojawią się w sprzedaży na około trzy tygodnie przed galą. Będą kosztować od 25 do 70 zł.


  Patronat medialny nad galą objął największy portal o sportach walki w Polsce – MMARocks.pl, a jej najlepsze walki będzie można zobaczyć w TVP 3 Poznań.
   
  Grubas likes this.
 2. bart123

  bart123 KSW
  Lightweight

  Dołączył:
  Apr 17, 2015
  Komentarze:
  5,212
  Zdobyte Lajki:
  4,140
  Punkty:
  490
  Płeć:
  Male
  Slugfest Tour idzie w najlepsze(nawet pozwoliłem sobie mapkę z dotychczasowymi mieścinami zaznaczyć), dość malownicza wielkopolska. Mało chyba tak regularnych gal w obrębie pewnej części jednego województwa.

  Tak z ciekawości wydaje się fajna mieścina, ale właśnie na letnie gale, aż trochę szkoda, że gala w październiku tam. Ciekaw jestem, czy znajdują się w Polsce tacy fani jak groundhopperzy w przypadku piłki, którzy jeżdżą regularnie głównie na mniej znane gale(nie umniejszając Slugfestowi)?
   

  Attached Files:

 3. duubertowa

  duubertowa KSW
  Light Heavyweight
  Cohones MMARocks

  Dołączył:
  May 12, 2016
  Komentarze:
  5,889
  Zdobyte Lajki:
  11,598
  Punkty:
  290
  Płeć:
  Female
  Miasto:
  Poznań
  Tak :) są tacy :) mój tata i aż dziewięcioro jego znajomych są ze Slugfestem od gali z numerem 7 ;)
   
  bart123 likes this.

Share This Page