SKRILL do zakładów bukmacherskich

Ponownie przed chwilą wypłacałem z bankomatu z nowej karty, ani grosza prowizji :)
 
Panowie muszę odgrzebać temat. W końcu zdecydowałem się na skrilla jednak na unibet mam problem z wypłatą.

jest komunikat:
Ta metoda wypłaty jest w tej chwili niedostępna w Twojej lokalizacji. Prosimy wybierz inna metodę


Czy to może się odblokować po przesłaniu kasy ze skrilla na unibet??


 
Panowie muszę odgrzebać temat. W końcu zdecydowałem się na skrilla jednak na unibet mam problem z wypłatą.

jest komunikat:
Ta metoda wypłaty jest w tej chwili niedostępna w Twojej lokalizacji. Prosimy wybierz inna metodę


Czy to może się odblokować po przesłaniu kasy ze skrilla na unibet??

Chujki pewnie tez Ci zablokowali skrilla. Pewnie nie masz mozliwosci wplaty ze skrilla tez. Ja tam jestem wlasciwie ostatni miesiac... juz 4 miesiac wyplacam male kwoty na konto bankowe, bo tak mnie szmaciaki urzadzily... Jak bede zamykal konto im tam ladnie pocisne... UNIBET - GORACO NIE POLECAM!!!
 
Panowie muszę odgrzebać temat. W końcu zdecydowałem się na skrilla jednak na unibet mam problem z wypłatą.

jest komunikat:
Ta metoda wypłaty jest w tej chwili niedostępna w Twojej lokalizacji. Prosimy wybierz inna metodę


Czy to może się odblokować po przesłaniu kasy ze skrilla na unibet??

Musisz najpierw wpłacić skrillem - choćby i 20 zł - i postawić coś. Wtedy będziesz mógł wypłacić.
A że unibet blokuje skrilla, to inna sprawa ;)
 
Musisz najpierw wpłacić skrillem - choćby i 20 zł - i postawić coś. Wtedy będziesz mógł wypłacić.
A że unibet blokuje skrilla, to inna sprawa ;)

Minimalna wpłata to 40 zł.

Dzięki za info wpłacam i próbuje.
 
Też dostałem nową kartę. W grudniu wypłacałem i normalnie pobrało prowizję. Jedynie opłaty rocznej za kartę nie pobrało. Co do Unibet, to u mnie bez problemu działają wypłaty na Skrill (tyke, że zawsze wpłacam też przez Skrill).
 
Czy po zrealizowaniu transakcji z Unibet na skrill też nie dostaliście potwierdzenia transakcji na maila?
W historii zleceń jest ślad, ale mailowo nikt nic nie informował.
 
Powiedzcies mi jak to jest z wypłatą w Bet365. Mam tam sporo pomnożonych środków, które były wpłacone za pomocą przelewy24 (a jak wiadomo w becie, tam skąd wpłacasz to i wypłacasz), teraz eksperymentalnie dosłałem jakieś grosze przez Skrilla, tak aby włączyła mi się możliwość wypłaty całości właśnie na Skrilla, ale nie wiem czy to tak zadziała. Wyświetla mi się taki komunikat -
Możemy skontaktować się z Tobą w sprawie wypłaty, która może zostać podzielona pomiędzy metody płatności, z jakich korzystałeś poprzednio. Prosimy sprawdzić poniższe dane i zmienić tam, gdzie jest to konieczne.

Czy to znaczy, że raczej chuj w dupę i to co wpłaciłem kiedyś, mogę wypłacić znów tylko zwykłym przelewem na konto?
 
Powiedzcies mi jak to jest z wypłatą w Bet365. Mam tam sporo pomnożonych środków, które były wpłacone za pomocą przelewy24 (a jak wiadomo w becie, tam skąd wpłacasz to i wypłacasz), teraz eksperymentalnie dosłałem jakieś grosze przez Skrilla, tak aby włączyła mi się możliwość wypłaty całości właśnie na Skrilla, ale nie wiem czy to tak zadziała. Wyświetla mi się taki komunikat -
Możemy skontaktować się z Tobą w sprawie wypłaty, która może zostać podzielona pomiędzy metody płatności, z jakich korzystałeś poprzednio. Prosimy sprawdzić poniższe dane i zmienić tam, gdzie jest to konieczne.

Czy to znaczy, że raczej chuj w dupę i to co wpłaciłem kiedyś, mogę wypłacić znów tylko zwykłym przelewem na konto?
Ja tak chciałem zrobić kiedyś między skrillem, a netellerem i napisali mi, że tylko mogę wypłacić tą metodą gdzie wpłacałem i gdzie ugrałem określoną kwotę po tej wpłacie czyli w twoim przypadku wypłata idzie na przelewy24. Ale próbuj może się uda.
 
Chyba nic na to nie poradzisz. Na przyszłość wysyłaj pierwsze kase na skrill a potem do buka.

Na pinnaclesports nie ma takiego problemu :lol:
 
Unibet chuje zablokowali mi skrilla, dokładniej wypłaty bo "taka jest decyzja działu finansowego", więc wypłacam cały szaml i żegnam szmaciarzy, pora odświeżyć konto na Pinnacle. Unibet - jebać.
 
Unibet chuje zablokowali mi skrilla, dokładniej wypłaty bo "taka jest decyzja działu finansowego", więc wypłacam cały szaml i żegnam szmaciarzy, pora odświeżyć konto na Pinnacle. Unibet - jebać.

Grałeś jakieś surebety?
 
Pany jak w kodzie pocztowym myślnika nie akceptuje to normalnie wpisać bez i jak imię posiadacz karty i ł nie ten, to l zamiast?
 
Back
Top