Skoki Narciarskie

Szczesny to kompletny idiota.
Kraft świetna forma.
W drużynówce medal to obowiązek. Już nie wspomnę, że jesteśmy faworytem do złota. Musimy!
 
Uff. . . Jest medal, Stoch coś spadek formy, ciężko będzie dowieść kryształową kulę do końca dowieść.
 
zyla 127,5 m w pierwszym skoku, tyle co wellinger i kraft. w drugim skacze metry dalej od nich i i tak z nimi przegrywa...
 
Uff już się bałem, że Sjernen urwie nam medal. Brawo Żyła pięknie skoczył i nadzwyczaj spokojnie. Walczymy o złoto w drużynie !
 
Dziś drużynowo by Polacy zdeklasowali, a na druzynowce pewnie bedzie walka o brąz... :(
 
Dziś drużynowo by Polacy zdeklasowali, a na druzynowce pewnie bedzie walka o brąz... :(
Dla wielu skoczków to jedyna szansa na złoto, czy w ogóle medal dlatego też często np. przeciętni Japończycy w ostatnich latach tak dużo brązów zdobyli. Kiedyś czytałem, że niektórzy specjalnie się na ten konkurs przygotowują. Nie ma co, będą piękne zawody.
 
Kamil dziś trochę jakby bez sił, widać było, że zmęczony już sezonem i tak wcale nie najgorszym, bo w końcu po tak fatalnym i konuzjogennym 2015/2016 to i tak dobrze idzie. Szkoda, że Dawid dalej niestety ten drugi skok psuje. Maćko chyba jednak w pierwszym skoku za bardzo spięty, a drugi już na poziomie. Ależ się nie mogę doczekać soboty:happy dance:
 
Brawo Piotrek , marynowana papryka musiała wjechać na grubo:lol: podobnie jak wyżej nie mogę doczekać się soboty i ataku naszych orłów na medal w drużynówce !!!
 
Jeszcze przed ceremonią było to pokazane , zawsze uśmiechnięty od ucha do ucha a tu wzruszony ale nie ma się co dziwić super osiągnięcie w karierze.

Było przed dekoracją, potem w TVP Sport "wywiad", w którym Piter wyglądał jakby miał za chwilę odlecieć, właściwie nie odpowiedział na żadne pytanie. Poniżej ta scenka sprzed dekoracji...

No to widziałem. Myślałem, że na którymś z kanałów lecą wywiady a ja już nie oglądam :D
 
Bardzo niekorzystny wywiad dla Piotrka. Chłopak został bohaterem a ten gamoń redaktor zamęczył go okropnie.
Dla masochistów polecam inne wywiady tego dziennikarzyny. Ja wytrzymuję maks 30s. oglądając to, a staram się obejrzeć większość wywiadów z naszymi skoczkami bo mądrze gadają. Tak słabych wywiadów ze sportowcami, to w tych czasach już prawie nikt nie robi. Nie wiem co to za koleś, ale po ocenach widzę, że nie tylko ja mam takie zdanie o nim.
 
Back
Top