Skoki Narciarskie

Ja nie rozumiem jak można napisać, że Kamil wczoraj słabo? Patrzcie na warunki. Dla mnie to on vs. Schlierenzauer do końca sezonu na takich skoczniach jak Willingen, Lahti itp. Na mamutach raczej Gregor, chyba że Planica :)
 
No i dobrze, niech Kamil utrze trochę nosa temu zadufanym Austriakowi, bo strasznie mnie denerwują tacy ludzie jak Schlierenzauer ...
 
Ja na początku jego kariery go nie lubiałem ,ale z czasem wyrósł z niego mega talent w 2008 roku wybuchła mega forma. Ja tam go lubię to jest taki bad boy skoków chociaż obecnie nie ma takiej spektakularnej formy jak kiedyś.







Wielki zawodnik ,ale Małysz i tak na zawsze będzie największą ikoną skoków.
 
Nie znoszę tego pajaca, taka Krysia Ronaldo skoków narciarskich. Kamil jest od niego lepszy. :)
 
1 Seria

Stoch 133m -
Miętus 138.5m -
Freund 145.5m -
Takeuchi 145.5m -
Kofler 143.5m -

2 Seria

Stoch 134.5m -
Koudy 141m -
 
Końcówka sezonu zapowiada się interesująco. Jeśli Stoch utrzyma formę, a Austracy nie podołają wyzwaniu...
 
Koffler cień z początku sezonu, Gregor znowu wypnie się na wszystko i wszystkich, to co robią Norwegowie w ten weekend sprawia, że ręce smae składają się do oklasków.



Stoch dobry skok, bez błysku, ale może będzie go miał w drugiej serii, w takiej formie Bardal będzie walczył o Yellow T-shirt :]
 
Wszystko rozstrzygnie się po MŚ w lotach - wtedy będzie wiadomo, kto utrzymał/stracił/odzyskał formę...
 
Seria Probna

Stoch 148.5m -

1 Seria

Stoch 139m -
Ito 149.5m -
Bardal 145.5m -

2 Seria

Stoch 144m -
Bardal 148m -
Prevc 149m -
Takeuchi 147.5m -
Freitag 144.5m -
Ammann 145m -
Koch 147m -
Koudelka 146.5m -
 
Prevc 221.5m -
Stoch 214.5m -
Kranjec 220m -
Ammann 218.5m -
Ito 218m -
Bardal 214.5m -
 
Prevc wypada z mistrzostw ,a był faworytem bardzo go szkoda ;/



Słowenia mogła wygrac jakiś medal ,a teraz będzie ciężko. I po za tym to Żyła ukradł show ;p
 
No to wyruchali Stocha, ciekawe czy będą mieli jaja i dadzą mu powtórzyć skok, tak jak to zrobili z Szlirencałerem podczas TCS
 
Dokładnie, jakby to był np. Koch to już by seria od początku leciała.. Ale z tego co mówił Kruczek to nie ma co liczyć na anulowanie wyników, a samemu Stochowi na pewno nie pozwolą poprawić skoku..


A co do skoku Tepesa, leciał potwornie wysoko, myślałem, że przeskoczy tą skocznie, dodatkowo optycznie potęgował to fakt, że leciał blisko zewnętrznej względem kamery krawędzi skoczni.
 
Jakby ten chędożony Szlirencałer tak skoczył, to do razu byłaby powtórzona seria albo chociaż skok zawodnika. Żenada...
 
Najgorsze jest to, że Kamil ma całe MŚ z głowy bo będzie skakała tylko pierwsza 30-ka z tego konkursu ...



On miał 9 m/s? To są dobre warunki na takiej skoczni?
 
No w sumie analogiczna sytuacja była w Oberstdorfie, podczas pierwszego konkursu TCS, Schlierenzauer tradycyjnie pobił brawo jury, więc Oni w nagrode powtórzyli cała serie.. Jak to się skończyło dobrze wiemy, austriak wygrał cały turniej.
 
To są dobre warunki na takiej skoczni?


Pamiętasz może wypadek Morgersterna?



Austriak miał właśnie podobne warunki dostał potężny podmuch wiatru przy wyjściu z progu więc to raczej nie są dobre warunki.
 
I właśnie najgorsze jest to, że jeśli nic się nie zmieni to tak jak kolega wyżej napisał cały weekend jest praktycznie w plecy, bo w drużynówce nie ma co liczyć na medal.
 
Back
Top