Skoki Narciarskie

w konkursie i tak bedzie po staremu, do 2giej serii przejdzie stoch + gora 2 innych polakow
 
Cieszę się z wygranej Stocha ;)


A Gregor S. pokazał podczas swojej wypowiedzi dla TVP, jaki jest z niego hipokryta :-)
 
Zoom no i zdziwko...to chyba najlepszy konkurs w historii polskich skoków.



Nie pamiętam by gdziekolwiek było 4 Polaków i to na takich miejscach jak 1,9,16 i 25.



Co bez Małysza...tak mówią typowi małyszomaniacy tylko. Ja skoki zacząłęm oglądać w sumie też dzięki niemu, ale tym jego pierwszym zwycięstwom i podium, gdy miał 17/18 lat. Później niestety latami czekałem na jakiś błysk, ale jedyne na co Polaków było stać to walka o 30stkę, Małysz,Skupień,Mateja...Kruczka pomijam, bo niewiele mógł zdziałac zawsze, aż tu nagle Małysz po 5 bodajże sezonach dostał takiej formy, że to aż było nieprawdopodobne. Talent był w tym chłopaku od dawna, ale różnica między tym co się działo w te pięć lat posuchy, a tymi sezonami, w których królował i rywalizował ze Schmittem czy Hannawaldem, szok. No i skoki stały się sportem narodowym :D



Od paru lat niestety nawet boks i piłka nożna zeszły u mnie na dalszy plan, liczyło się przede wszystkim MMA no i w zasadzie oglądam teraz co jakiś czas jakiś konkurs, ale rzadko. Dziś się pokusiłem ze względu na to, gdzie byłkonkurs i w sumie zawsze to trochę pozytywnych uczuć w człowieku budzi jak Polacy dobrze sobie radzę z innymi narodami.
 
Aż obudziłeś we mnie nostalgiczne wspomnienia i emocje przeżywane podczas meczów reprezentacji Polski w siatkówce...
 
krecikzakopiec.jpg
 
1 Seria

Flaszka Żyły -
Stoch 122m -
Zniszczoł 123.5m -

2 Seria

Stoch 133.5m -
Gregor 132m -
Sklett 137m -
Olek 127m -
 
Droni, jak zwykle zajebista wrzutka, nie musze nic sam wyszukiwac, tylko wszystko podane jak na tacy i to na cohones. Tak trzymaj ! :)
 
Dzięki raph :)/ Dzisiaj jakość slabsza, gdyż z angielskiego streamu...







Stoch 107.5m -



Sklett 137m -



Morgi 134m -



Ito 132m -



Bardal 130m -
 
Nie wiem czy ktoś zna DSJ4, ale własnie przed chwilą Simon Ammann zakupił FULL VERSION tej gry i pisał ze mną. Jakie to uczucie pisać z 4-krotnym mistrzem olimpijskim. Zapytałem go o zdrowie i czemu go Helvetia a nie Redbull sponsoruje ;p!!!!
 
Odpisał, że woli Helvetie niż RedBulla. Ma się dobrze, humor dopisuje. Jednak u niego bywało lepiej.
 
1 Seria

Stoch 130m -
Freitag 137m -
Ito 134m -

2 Seria

Stoch 127m -
Sklett 138.5m -
Ito 130m -
 
czemu na tvp1 nie leca juz skoki. . . dzis nei bylo i konkursow w zeszlym tyg z japonii tez nie puszczali
 
Żałosna akcja z TVP, dobrze, że w drugim budynku mam Eurosport. :D Kamil dzisiaj nienajlepiej skakał, a szkoda, byłaby szansa przegonić Morgensterna w generalce...
 
Back
Top