Skoki Narciarskie

Dużo zdrowia dla żony. Bądź silny Dawid


Jasny gwint :( kurwa jakie to przykre, jeszcze jak widzę dzieci to mnie targa podwójnie od kiedy jestem ojcem.
Oby wszystko dobrze się zakończyło.

Wczoraj zerknąłem w komentarze na fb pod artykułami o tym, że Dawid odpuścił sezon i jak widziałem te wszystkie kurwiska, które pisały, że obsrał zbroję bo wiedział, że przegra to mi się nóż w kieszeni otwierał.
 
Dokładnie, kurwiska straszne..
Tu bym warunkowo rozgrzeszył mimo wszystko. Nikt poza nami tego nie czyta i zdecydowana większość postów jest w formie żartów miedzy nami a nie żeby komuś ubliżyć.
A na fb po prostu ludzie wylewają cały ten szajs w ilości masowej, do której ma dostęp każdy, również rodzina pokrzywdzonych.
Dzisiaj pewnie sami siedzą i serduszka Dawidowi wysyłają pod postem. Tfu.
 
Tu bym warunkowo rozgrzeszył mimo wszystko. Nikt poza nami tego nie czyta i zdecydowana większość postów jest w formie żartów miedzy nami a nie żeby komuś ubliżyć.
A na fb po prostu ludzie wylewają cały ten szajs w ilości masowej, do której ma dostęp każdy, również rodzina pokrzywdzonych.
Dzisiaj pewnie sami siedzą i serduszka Dawidowi wysyłają pod postem. Tfu.
No pewnie, tak tylko rzuciło mi się w oczy bo prawie post pod postem :lol: @Roshi jest spoko userem i tylko trochę go dziś podkurwiam, tak jak z tą jego całą dyskobolią czy inną dyskografią:poke:
 
Dobrze, że się poprawia
 

Attachments

  • Screenshot_20230325_135048_Facebook.jpg
    Screenshot_20230325_135048_Facebook.jpg
    253.8 KB · Views: 24
Zepsuli Vikersund, zepsuli i Planicę :matt:
Raz, że sędziowie nie dopuszczą do lotów pod 250m, dwa nie ma opcji tego ustać. Forfang ledwo przeżył 239,5m
Mieliśmy duże szczęście oglądać tam na żywo Ryoyu lecącego 252m.
 
Back
Top