Skoki Narciarskie

Swoją drogą to Kota wycięło nieźle... +12,2 za wiatr... ten Paschke chuj wie za co dostał same osiemnastki, gdyby nie to, byłby za Kotem i Maciek by wszedł :/
 
109 pkt do Niemców w Pucharze Narodów... Idealny scenariusz to Słoweńcy między nami i nimi w jutrzejszej drużynówce... Ale 3. miejsce za NOR i SLO można by i tak brać w ciemno, to lotnicze narody i na mamutach ograć ich ciężko, zostanie 59 do odrobienia w niedzielę
Chyba, że Schuster na siłę wepchnie Wellingera do drużynówki :D
 
Johansson i Stjernen już nie tacy mocni tak jak przypuszczałem. Forfang lubi tę skocznię, przez dwa ostatnie sezony daleko tutaj latał i teraz to tylko potwierdza. 6 pkt na każdym skoku to nie jest jakoś dużo zwłaszcza, że jesteśmy na mamucie. Wszystkiego mieć nie możemy ale pierwsze miejsce myśle, ze jest wciąż w zasięgu
 
DY_NB46WkAAkTL4.jpg
 
dzis konkurs druzynowy od 10

:redford:
Gonimy Niemców w PN (jest duża szansa - Wellinger w składzie :goldi:), a Kamil Forfanga w P7 (myślę, że z tym będzie bardzo ciężko). Żyła, Hula, Kubacki i Stoch - w takiej kolejności jedziemy.

W niedzielę Eurosport robi studio przed i po konkursie :antonio:
 
zapowiada sie piekny konkurs :antonio:

Sobota, 24.03.2018

9:00 - Seria próbna
10:00 - Konkurs drużynowy (Planica 7) TVP1, Eurosport 1
 
Ciekawostka. Wszystkie skoki powyżej 240m

Przyznam się, że nie znałem tych 246 Prislica z testów skoczni :(

29541850_1679405058792170_5705575766064525808_n.jpg

29571183_1679405048792171_1270053029860195466_n.jpg
 
Takie rzeczy po próbnej - Kamila 239,5m i zwycięstwo. Drużynowo zajmujemy 1 miejsce. Kamil wyprzeda Forfanga i zostaje liderem Planica 7. Polska wyprzedza Niemców w PN. Prosimy tak w konkursie :redford:
 
Szaran pomylił punkt HS z punktem K. Tylko 40 metrów różnicy. I zadowolenie Eisenbichlera myli ze smutkiem, kolejna taka tam subtelna różnica. :rofl:
 
Szaran pomylił punkt HS z punktem K. Tylko 40 metrów różnicy. I zadowolenie Eisenbichlera myli ze smutkiem, kolejna taka tam subtelna różnica. :rofl:
Dla mnie to jest przykre, starszy człowiek, któremu coraz trudniej jest mieć trzeźwy ogląd na konkrus pomimo, że kocha to co robi i robił przez tyle lat.
 
Semenić zepsuł, szkoda, bo liczyłem, że napsują trochę krwi lub wygrają z Norwegami na swojej ziemi, tak ładnie zaczęli ten konkurs.
 
Kamil swoje brawo! Fraitag z huraganem 243 LOL

Forfang też bardzo ładnie ale w ciut lepszych warunkach. 3 pkt odrobione w Planica 7
 
Back
Top