Skoki Narciarskie

no ale strata sporta, kamila musialby wiatr zwiac z buli, w jakim konkursie, zeby mu sie udalo odrobic, ale lubie Wąsacza w huj ;)
Tak, ogólna strata jest duża, ale podoba mi się, że chłop walczy do końca i ciagle siedzi Kamilowi "na dupie". Kamila pewnie też to dodatkowo nakręca. Super
 
Tak, ogólna strata jest duża, ale podoba mi się, że chłop walczy do końca i ciagle siedzi Kamilowi "na dupie". Kamila pewnie też to dodatkowo nakręca. Super
ja to sie balem dzisiaj, ze kamil skoczy z 200 a wasacz z 240, ale praktycznie rownowaga, wiec uffff juz powoli koncowka.
 
Kamil :applause::applause: cóż więcej można powiedzieć.

Jutro o 16.15 kochana drużynówka :lol::lol: mała zmiana w naszym składzie w porównaniu do poprzednich drużynówek, za Kota będzie skakał Żyła.
skaczemy w takiej kolejności Żyła, Hula, Kubacki, Stoch.

Norwegowie po za zasięgiem, o drugiej miejsce będziemy walczyć z niemcami, choć nie zdziwię się jak na podium znajdą się Słoweńcy, bo skaczą tu dobrze.
 
Coś tam jednak się znają ;)

DYewSmoXkAAtxo_.jpg:large



 
Nie dało się. Tylko -3.9 pkt odjęte. Oby teraz się tylko utrzymało i Johansson za dużo nie odrobił
 
Nie dało się. Tylko -3.9 pkt odjęte. Oby teraz się tylko utrzymało i Johansson za dużo nie odrobił
No właśnie, niby się nie dało a Johansson miał -4,3 pkt. Pojebany ten konkurs dzisiaj. Odrobił skubaniec ponad 30 pkt do Kamila.
 
Czasem zadaję sobie pytanie na chuj oni powiększają te wszystkie skocznie jak nie dają możliwości dalszych lotów?

8 skoków powyżej 220 i ani jednego powyżej punktu HS. Zajebiście :matt:
A może to poziom skoczków na mamutach jest chujowy i tylko nieliczni potrafią odlecieć?

DYgNBaFX4AAnr2l.jpg
 
Back
Top