Sklep MMAROCKS

dzis widzialem listonosza ale do mnie nie przyjechal :P pewnie jutro dojdzie:) jak bedzie dobra rozmiarowo do kupie jeszcze jedna :) ta po lewej:P



RCKS-PL.jpg
 
Ja narazie czekam na ta pride jak sie spodoba to pewnie zamowie cos jeszcze. A tak btw. moglibyscie jakos usprawnic te statusy i np. jesli oddajecie paczke kurierowi to zmienic ze zostala przekazana, napewno byloby mniej pytan czy paczka zostala wyslana :-)
 
Czy XL wszystkich modeli , rozmiarowo jest ten sam, czy sa różnice??



Czy XL obecnych modeli (zakładając , że jest taki sam), jest podobny rozmiarami do XL tej mmarocks poniżej:



Team-MMAROCKS_Przod-e1293060336391.jpg
 
Musiałbym sprawdzić Łukasz bo nie pamiętam rozmiarówki tych tshirtów już. Wyślę ci @ w weekend na ten temat
 
Łukasz - stronę wcześniej masz dokładne wymiary XL - MMAROCKS , te wzory z konkursu ponooc sa odrobine wieksze.
 
Zychal



Napiszę ci na mejla numer przesyłki, z tego co widzę na stronie poczty wyszła tak jak mówiłem 21. Możliwe że jest już u ciebie na poczcie, z tego co wiem można podejść do nich z numerem i sprawdzić kiedy dojdzie.
 
Ja wlasnie dostalem swoja koszulke i jestem zadowolony, fajny material a rozmiar pasuje idealnie. Nawet smycz mmarocks znalazla sie w srodku, napewno cos jeszcze kupie :-)
 
Troche dziwne bo ja mieszkam na wiosce gdzie psy chujami wode pija i dojechala paczka :-)
 
No wiesz u niektórych psy dupami szczekaja a u nas na Kaszubach inaczej się zachowują :D
 
mam pytanko do Defa pojawią się koszulki w innych kolorach mam na myśli więcej białego bo teraz tylko mmarocks jest w białym kolorze chyba
 
koszulka przyszla :) swietny protukt polecam :) kazdy hardkorowy forumowicz powinien ja miec:-)
 
Dzięki Zychal



Paweł



Tak pojawią się, powoli już zbieramy wzory.



W białych są jeszcze Pride Soccer Kicks and Stomp i koszulka ku chwale Nick Diaza :D



12.jpg




4a1.jpg
 
Def



albo zamowie za chwile jeszcze ta koszulke pride, to wyslecie odrazu dwie w jednej paczce?



poszlo :)
 
1. Zrobicie coś z Sonnenem? 2. Będzie więcej motywów z Pride? 3. Skoro to tyle kosztuje to rozumiem, że jakość jest dobra?
 
Jest dobra, potwierdzone przez czytelników Cohones wiele razy :) Jaki motyw z Sonnenem by cię interesował ? W sumie tshirt ku chwale mistrza...zrobimy :)
 
Back
Top