Sklep MMAROCKS

ja już kur** nie wiem kogo pytac o te wymiary XXL tych koszulek z Waszego sklepu. Wczoraj nawet Kowalika pytałem na czacie... HEHE...



Def czy Ty masz wogóle na stanie to koszulki, czy będą robione w momencie zamówienia? Nie rozumiem... bierzesz miarę krawiecką i mierzysz:



a)długość całkowtą po plecach



b) szerokość między pachami



c) długość całkowitą rękawka



Hang spokojnie, bo dostaniesz bana na kilka dni. Tak jak ja za to, że pytałem o te wymiary kilka/kilkanaście postów wyżej.
 
Weź def zmierz pierwsza z brzegu, wyslij im rozmiar L-ki, bo jadna z drugą głową spac nie będą mogły :-/
 
Kurde, a myślałem, że z rozmiarami to jak z ważeniem. Ciężcy nie ścinają w większości i mają w dupie czy staną w dzinsąch czy gaciach, a z doborem tak idealnym jak i dokładną ścinką zmagać się muszą mniejsi by nie wyglądać jak w worku lub kostiumie panczenisty. Jak XXL będzie za małe nawet w ciemno to co kur..innego, namiot na siebie założyć? :D To sklep chyba z docelowym gronem, które jednak może być gabarytowo spore, zwłaszcza w Polsce ;-)



Najlepiej albo potwierdzić, że sklep działa i zaprezentować konkretnie opisane produkty, ale powiedzieć, że nie działa, a koszulki są dla wybranych i na prywatne prośby z opcją odmowy ;-)



Powodzenia dla sklepu, relaksu dla ciśnieniujących się :)
 
Z koszulkami jest roznie niektore XL sa dla mnie idealne a niektore na mnie wisza (za dlugie rekawki i ponizej pasa) sam nie wiem dlaczego tak jest, dlatego wolalbym znac te rozmiarowki.
 
Z koszulkami jest roznie niektore XL sa dla mnie idealne a niektore na mnie wisza (za dlugie rekawki i ponizej pasa) sam nie wiem dlaczego tak jest, dlatego wolalbym znac te rozmiarowki.


dokładnie, i nie ma powodów do spiny. Jak nie bedą podane rozmiary to poprostu sie nie kupuje i tyle. Rozni produceni koszulek , czy generalnie ciuchow, rozne stosuja standardy i czasem to samo oznacznie np XL rozni sie diametralnie .



ponizej przyklda kolesia ktory projektuje niszowe ciuchy i dobrze wie ze musi ladnie je pomierzyc bo nie raz mial problemy ze zwrotami gdyz jego koszulki xl byly tak male jak L od innych sprzedwacow







1513731_697603113635907_2870831596193258698_n.png
 
Panowie a czy sa do nabycia jeszcze te starsze koszulki i jakieś naklejki może mmarocks bądz cohones?? Mam zamiar zrobić zakupy za pare 'złoty' i chiałbym moze z 3 nowe i te 2 starsze które są jeszcze na sklep . mmarocks .pl
 
Hej Chomik, są jeszcze na stanie ale nie wstawiałem ich do sklepu. Napisz do mnie na mejla jaki rozmiar cię interesuje i sprawdzę czy jest jeszcze. Jeśli chodzi o wlepy to są już zamówione i niedługo będziemy je dodawać do każdego zamówienia.
 
Dziś odebrałem koszulke, wielkie dzieki, bardzo sie ciesze :) XL obcisla na mnie jak kolarski trykot :) po weekendzie zrobie zdjecie i wrzuce wymiary (koszulki, nie moje oczywiscie ;))



jeszcze raz dzieki !!
 
Def,



kiedy jakieś nowe modele na lato? Będzie można nabyć np koszulkę, którą ma Franek w ostatnich wywiadach (extreme hobby)?
 
Tomek Ty to masz do nich cierpliwość... Wyrywać chwasty póki młode.



Moje koszulki od roku maja się dobrze. Widać, że swoje przeszły, ale nadal nadają się do użytku ;)
 
Siema, zamówiłem wczoraj koszuleczkę i mam pytanie: jaki jest mniej więcej czas realizacji zamówienia?
 
Deeff i jak tam bo odpowiedzi brak? Nie wiem nawet czy dotarł mail do ciebie,zwrotu na skrzynke nie było wiec pewnie tak...
 
Może ktoś napisać jak ma się rozmiarówka (mniej więcej) w przełożeniu do tego jak leżą koszulki manto. Np. dla mnie L-ki od manto są idealne.
 
@Renato, jeżeli chodzi o białą koszulkę z Cohones, to od Defa dostałem taką oto rozmiarówkę (rys.1),a druga to rozmiarówki Manto (rys.2). Zdaje mi sie, że do pozostałych t-shirtów od Rocksów też będą pasować te rozmiarówki z obrazka pierwszego, ale ręki nie dam uciąć :)



bk-wvhppichgnwrzgpmwcad.jpg




tshirtrozmiaryn[8].jpg
 
ja dzisiaj sobie zamówiłem tak koło 14 to jutro wyślecie ?



pewnie przesyłka będzie na początku przyszłego tygodnia
 
Paweł z tego co wiem wyszła dziś tuż przed zamknięciem poczty. Sprawdzę jeszcze jutro rano i napisze cię mejla :) dzięki za wsparcie :-)
 
@def po wypłacie też ze dwie zamówię. A teraz dobra rada, oglądnij jakiś bogatszy bestiariusz z Dungeons & Dragons, i odrobinę zmieniając postaci, wplaeć je w koszulki. Wydaje mi się, że PitBull robi coś w ten deseń i ich koszulki są mega...
 
dzięki za odpowiedź def



fajne wzory są pewnie w przyszłości coś jeszcze zamówię
 
Ja dziś wchodzę do roboty w czarej bluzie MMARocks i kolega i koleżanka naraz "fajna bluza!". Twierdzą, że będa zamawiać, ale pewnie do wypłaty entuzjazm im opadnie ;)
 
Koszuleczka dzisiaj przyszła, jest zajebista :D Materiał też wydaję sie porządny, na pewno nie ostatni zakup ! :-)
 
Zychal wyślemy jutro więc pewnie czwartek.



przemox1384 dzięki! :-)



Franek - dzięki za reklamę, odpalam procent jakby co :D
 
Back
Top