Sklep MMARocks: Ashwagandha - roślina poprawiająca jakość życia

Zjadłem 90 sztuk po dwie dziennie przed snem nie odczułem żadnej poprawy ze snem wręcz przeciwnie. Może to kwestia wysycenia ale dopiero po odstawieniu poprawiła się jakość snu.
 
Zjadłem 90 sztuk po dwie dziennie przed snem nie odczułem żadnej poprawy ze snem wręcz przeciwnie. Może to kwestia wysycenia ale dopiero po odstawieniu poprawiła się jakość snu.
A w jakich porach brałeś? Ashwa działa na każdego inaczej, mnie też raczej pobudza i mogę dodać 2 kapsy do przedtreningówki, sporo ludzi bierze na spanie i jedzą przed snem.
 
Pamiętajcie,że to ingerencja we własne hormony. Efekty nigdy nie są jednakowe.
 
A w jakich porach brałeś? Ashwa działa na każdego inaczej, mnie też raczej pobudza i mogę dodać 2 kapsy do przedtreningówki, sporo ludzi bierze na spanie i jedzą przed snem.
Od 30 do 60 minut przed snem
 
Jadłem kiedyś tribulusa. Fajnie działał razem z T-bolem.
Jak się później dowiedziałem, ten T-bol zawierał prohormony ponoć,więc nie dziwota,że jak dowaliłem aminokwasy do tego, to siła szła jak się patrzy
 
Panie skoro np. obniża poziom kortyzolu to co nie ingeruje w jego poziom ? hmmm
Nie, bo nie zmienia jego poziomu na stałe, nie powoduje skoków, bloków, ani odbić, dlatego według mnie nie.
Ale rozumiem Twój punkt widzenia.
a jak to wpływa na te sprawy, no wiecie...
:star wars:
Raczej nic nie poczujesz.
Jak się później dowiedziałem, ten T-bol zawierał prohormony ponoć,więc nie dziwota,że jak dowaliłem aminokwasy do tego, to siła szła jak się patrzy
O, to tutaj, to jest dopiero ingerencja w hormony:boystop: To nie od aminokwasów szła siła, tylko od sterydów.
 
@meswson o ile pamiętam to zawsze toczysz boje w tych tematach , typu glutamina placebo itp. Dobrze mi się wydaje ?
 
@meswson o ile pamiętam to zawsze toczysz boje w tych tematach , typu glutamina placebo itp. Dobrze mi się wydaje ?
Nie toczę, kiedyś bardzo interesowałem się suplami i żarłem tego na kilogramy miesięcznie. Teraz się trochę ograniczyłem :boystop:
 
Co jakiś czas na MMARocks pojawiać się będą artykuły o suplementach lub rzeczach związanych ze sklepem MMARocks. Weszliśmy w ten interes więc niestety musicie zaakceptować tego typu wpisy w głównym dziale na forum :beer: Postaram się jakąś etykietę sklepową zrobić by się wyróżniały od innych newsów związanych z MMA :)
A teraz tak na poważnie. Bez złośliwości i nie traktuj tego jako atak, bo wiesz, że kocham ten portal jak Chiesa własną matkie. Poza tym też jestem dorosły i wiem, ze zarabiać trzeba.

Teraz już 95% materiałów, które się tu pojawią będą zlepkiem newsów, które znajdzie się wszędzie indziej, wywiadami od firm współpracujących lub ze sponsorami związanymi czy artykułami o kwasach omega3 i ziołach bogatych w wolne rodniki?

Wiem, ze jak się osiągnie pewną pozycje to trzeba być głupcem żeby na tym nie zarabiać... ale mówimy tu o największym portalu mma w Polsce, a od najlepszych wymaga się najwięcej.

Sporadyczne ktoś spłodzi jaki autorski tekst, jest wybitny i wspaniały typer, czasem jakieś materiały od rewelacyjnego Krzyśka, które związane są głownie z jego działalnością, czasem jakieś wywiady Magdy, jak ma z buta, czy wyeksploatowana szczęka. Co to? mmanews + typer?
Właściwie obecnie mam wrażenie, ze na tym portalu działa tylko newsman Baju, nakurwiajacy newsy jak pojebany - wspaniały młody człowiek zaiste:tiphatb: Jak patrzę na teksty takich pasjonatów jak @Olos czy @Cactus, nie wspomnę o szeroko pojętej światowej konkurencji, to czuje lekkie zażenowanie za Was.. Przy takiej pozycji w branży nie powinno się też zapominać o PRESTIŻU, i chuj z tym że przeczyta to czy tamto kilkadziesiąt osób. Sorry, ale Wy nie macie obecnie żadnych kreatywnych pracowników w tym kurniku, a w tej branży tkwi taki potencjał, mnóstwo ciekawych postaci, historii, zjawisk, materiałów do analiz, badań itd. Widać, że się wypaliliście, ewidentnie potrzeba Wam świeżej krwi z pomysłem i inwencją...

Dobrze, że w ogóle na głównej pojawiło się logo mmarocks, chociaż nadal można przypuszczać, że pimpem jest tu manto.

PS sprzedam kota za koszulkę Konor Krul i chcę zasilić konto mmacocks
 
A teraz tak na poważnie. Bez złośliwości i nie traktuj tego jako atak, bo wiesz, że kocham ten portal jak Chiesa własną matkie. Poza tym też jestem dorosły i wiem, ze zarabiać trzeba.

Teraz już 95% materiałów, które się tu pojawią będą zlepkiem newsów, które znajdzie się wszędzie indziej, wywiadami od firm współpracujących lub ze sponsorami związanymi czy artykułami o kwasach omega3 i ziołach bogatych w wolne rodniki?

Wiem, ze jak się osiągnie pewną pozycje to trzeba być głupcem żeby na tym nie zarabiać... ale mówimy tu o największym portalu mma w Polsce, a od najlepszych wymaga się najwięcej.

Sporadyczne ktoś spłodzi jaki autorski tekst, jest wybitny i wspaniały typer, czasem jakieś materiały od rewelacyjnego Krzyśka, które związane są głownie z jego działalnością, czasem jakieś wywiady Magdy, jak ma z buta, czy wyeksploatowana szczęka. Co to? mmanews + typer?
Właściwie obecnie mam wrażenie, ze na tym portalu działa tylko newsman Baju, nakurwiajacy newsy jak pojebany - wspaniały młody człowiek zaiste:tiphatb: Jak patrzę na teksty takich pasjonatów jak @Olos czy @Cactus, nie wspomnę o szeroko pojętej światowej konkurencji, to czuje lekkie zażenowanie za Was.. Przy takiej pozycji w branży nie powinno się też zapominać o PRESTIŻU, i chuj z tym że przeczyta to czy tamto kilkadziesiąt osób. Sorry, ale Wy nie macie obecnie żadnych kreatywnych pracowników w tym kurniku, a w tej branży tkwi taki potencjał, mnóstwo ciekawych postaci, historii, zjawisk, materiałów do analiz, badań itd. Widać, że się wypaliliście, ewidentnie potrzeba Wam świeżej krwi z pomysłem i inwencją...

Dobrze, że w ogóle na głównej pojawiło się logo mmarocks, chociaż nadal można przypuszczać, że pimpem jest tu manto.

PS sprzedam kota za koszulkę Konor Krul i chcę zasilić konto mmacocks
niech się przyłożą, zaczną tworzyć ciekawe treści, poźniej konto na patronite i sukces finansowy jak u Borysa murowany :
https://patronite.pl/borysmankowski
 
niech się przyłożą, zaczną tworzyć ciekawe treści, poźniej konto na patronite i sukces finansowy jak u Borysa murowany :
https://patronite.pl/borysmankowski
Dokładnie. :)

@Masta możesz coś więcej o potencjale, postaciach, historii, zjawisk? I jeszcze dodaj proszę statystyki ile osób to komentuje, ile czyta, a ile wejdzie w innego typu tematy. #winkwink

Ile, według Ciebie, osób czytało analizy wszelkiej maści i inne grubasy? Nawet mój wpis o Jonesie, myślisz, że był jakimkolwiek "hitem" czy na cohones czy na MMARocks? Podstawą działania są newsy i zawsze przecież tak było i zawsze tak będzie.
 
Sporadyczne ktoś spłodzi jaki autorski tekst, jest wybitny i wspaniały typer, czasem jakieś materiały od rewelacyjnego Krzyśka, które związane są głownie z jego działalnością, czasem jakieś wywiady Magdy, jak ma z buta, czy wyeksploatowana szczęka. Co to? mmanews + typer?

MMARocks to dziś przede wszystkim newsy, które codziennie rano produkuje na świeżo Baju. Typer, Ranking, informacja (rozpiski na głównej), okazyjne wywiady, typowania redakcyjne, podcasty, artykuły i analizy. Przemawia przez Ciebie marzenie, nostalgia i sentymentalizm, w sensie chcesz rzeczy atrakcyjnych dla Ciebie i małej grupki stałych bywalców. A co było dobre w 2012 roku, niekoniecznie jest dobre w 2017. Staramy się spełnić wszystkie wymagania, ale realia rynku nie pokrywają się totalnie z tym czego chce Cohones, a co jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu.
 
A teraz tak na poważnie. Bez złośliwości i nie traktuj tego jako atak, bo wiesz, że kocham ten portal jak Chiesa własną matkie. Poza tym też jestem dorosły i wiem, ze zarabiać trzeba.

Teraz już 95% materiałów, które się tu pojawią będą zlepkiem newsów, które znajdzie się wszędzie indziej, wywiadami od firm współpracujących lub ze sponsorami związanymi czy artykułami o kwasach omega3 i ziołach bogatych w wolne rodniki?

Wiem, ze jak się osiągnie pewną pozycje to trzeba być głupcem żeby na tym nie zarabiać... ale mówimy tu o największym portalu mma w Polsce, a od najlepszych wymaga się najwięcej.

Sporadyczne ktoś spłodzi jaki autorski tekst, jest wybitny i wspaniały typer, czasem jakieś materiały od rewelacyjnego Krzyśka, które związane są głownie z jego działalnością, czasem jakieś wywiady Magdy, jak ma z buta, czy wyeksploatowana szczęka. Co to? mmanews + typer?
Właściwie obecnie mam wrażenie, ze na tym portalu działa tylko newsman Baju, nakurwiajacy newsy jak pojebany - wspaniały młody człowiek zaiste:tiphatb: Jak patrzę na teksty takich pasjonatów jak @Olos czy @Cactus, nie wspomnę o szeroko pojętej światowej konkurencji, to czuje lekkie zażenowanie za Was.. Przy takiej pozycji w branży nie powinno się też zapominać o PRESTIŻU, i chuj z tym że przeczyta to czy tamto kilkadziesiąt osób. Sorry, ale Wy nie macie obecnie żadnych kreatywnych pracowników w tym kurniku, a w tej branży tkwi taki potencjał, mnóstwo ciekawych postaci, historii, zjawisk, materiałów do analiz, badań itd. Widać, że się wypaliliście, ewidentnie potrzeba Wam świeżej krwi z pomysłem i inwencją...

Dobrze, że w ogóle na głównej pojawiło się logo mmarocks, chociaż nadal można przypuszczać, że pimpem jest tu manto.

PS sprzedam kota za koszulkę Konor Krul i chcę zasilić konto mmacocks

Pozwolę sobie sie nie zgodzić. Skoro my to mmanews plus typer to proszę pokaż gdzie znajdziesz teksty typu "Quo Vadis MMA?", najdłużej prowadzony ranking polskiego MMA, podsumowanie Baja o Jonesie, mądre wskazananie Cynthii jako potencjalnej rywalki Aski by Szady, które potem wszyscy sciagneli, podcast, który mimo problemów wciąż ciagniemy, przegląd klatek, który wrócił.... Mam jeszcze trochę planów, ale też nakreslone priorytety. Daj czas. Tak czy owak, dystansujemy konkurencję w każdym aspekcie, tym bardziej w matarrialach dla hardkorowych fanów.
 
Last edited:
Pozwolę sobie sie nie zgodzić. Skoro my to mmanews plus typer to proszę pokaż gdzie znajdziesz teksty typu "Epizody" by kaczka41, Egzipodcat by Egzekutor, codziennie nowe emotki by kaczka41, cykl "Powspominajmy" gdzie kaczka41 przypomina młodym kurwiszonom, co było tu grane, "Wojna na gify" założona przez...kaczka41 i wiele, wiele innych ciekawych projektów założonych przez kaczka41.... Mam jeszcze trochę planów, ale też nakreslone priorytety. Daj czas. Tak czy owak, dystansujemy konkurencję w każdym aspekcie, tym bardziej w matarrialach dla hardkorowych fanów. A wszytko to dzięki kaczce.
Poprawiłem
 
Dokładnie. :)

@Masta możesz coś więcej o potencjale, postaciach, historii, zjawisk? I jeszcze dodaj proszę statystyki ile osób to komentuje, ile czyta, a ile wejdzie w innego typu tematy. #winkwink

Ile, według Ciebie, osób czytało analizy wszelkiej maści i inne grubasy? Nawet mój wpis o Jonesie, myślisz, że był jakimkolwiek "hitem" czy na cohones czy na MMARocks? Podstawą działania są newsy i zawsze przecież tak było i zawsze tak będzie.
Bo to się Baju teraz nie sprzedaje. Gdyby był filmik jak robisz coś głupiego albo napisałbyś coś kontrowersyjnego/wulgarnego to miałoby wzięcie.
 
Git Panowie:)

Tylko wspomnę, że nie piszę to jako "hardcorowiec", bo nigdy nim nie byłem. Przecież ja jestem koniobijcą rudego :crazy: Raczej właśnie dzisiejszy odbiorca znudzony i zblazowany tym co od lat i tym co wszędzie, potrzebujący impulsów. I na dodatek zbyt leniwy żeby zaglądać na inne portale.

Newsy newsami, a właśnie dlatego, ze ten moloch to nr 1 to brakuje tu autorskich treści. Treści z pomysłem, nie treści GRUBYCH, opartych o bezkres materiałów. Treści regularnych, nie sporadycznych. Co zapewni Wam klikalność roku 2017 również w tym wypadku? - właśnie kreatywność i elastyczność. Blado to wygląda w tym aspekcie, tak moja luźna i jak najbardziej życzliwa obserwacja.

Co do sentymentów, to kiedyś jak wchodziłem na mmarocks obejrzeć EKSLUZYWNY wywiad z Materlą, to był to wywiad mmarocks, nie jakiegoś dziwnego łba z muskularnym ramieniem.

Pozdro, powodzenia!

@baju mordo Ty moja działasz prężnie i bez zarzutu, hitem tekst o JJ może nie był, ale był mocnym punktem dnia na wysokiej klasy portalu branżowym mmarocks
 
Dzieki bardzo @Masta za opinie, doceniam krytykę napisaną w taki sposob :) dużo sie zmienia na portalu ostatnio ale jak pisał juz Marcin wyżej potrzeba czasu na wszystko Mam nadzieje ze za jakis czas zauważysz zmiany na plus
 
Dzieki bardzo @Masta za opinie, doceniam krytykę napisaną w taki sposob :) dużo sie zmienia na portalu ostatnio ale jak pisał juz Marcin wyżej potrzeba czasu na wszystko Mam nadzieje ze za jakis czas zauważysz zmiany na plus
Może przy okazji ktoś te szamańskie tabsy nabędzie, jak tak spamuję w temacie:D
 
Back
Top