1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Sklep MMARocks: Ashwagandha - roślina poprawiająca jakość życia

Discussion in 'Sklep MMARocks' started by mr-cloud, Aug 3, 2017.

1. mewson

mewson Maximum FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,660
    Zdobyte Lajki:
    1,071
    Punkty:
    1,190
    Nie, bo nie zmienia jego poziomu na stałe, nie powoduje skoków, bloków, ani odbić, dlatego według mnie nie.
    Ale rozumiem Twój punkt widzenia.
    Raczej nic nie poczujesz.
    O, to tutaj, to jest dopiero ingerencja w hormony:boystop: To nie od aminokwasów szła siła, tylko od sterydów.

2. TYTUS

TYTUS UFC
    Middleweight

Komentarze:
    11,927
    Zdobyte Lajki:
    8,195
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    OB(Ł)OK
    @meswson o ile pamiętam to zawsze toczysz boje w tych tematach , typu glutamina placebo itp. Dobrze mi się wydaje ?

3. kaczka41

kaczka41 NoLife FC

Komentarze:
    36,231
    Zdobyte Lajki:
    28,493
    Punkty:
    3,190
    Jak lubisz ruchać przy srace, to powodzenia :stevecarell:

Grubas, panpan, billmurray and 2 others like this.
  4. mewson

mewson Maximum FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,660
    Zdobyte Lajki:
    1,071
    Punkty:
    1,190
    Nie toczę, kiedyś bardzo interesowałem się suplami i żarłem tego na kilogramy miesięcznie. Teraz się trochę ograniczyłem :boystop:

TYTUS likes this.
  5. billmurray

billmurray Maximum FC
    Welterweight

Komentarze:
    1,553
    Zdobyte Lajki:
    853
    Punkty:
    40
    Miasto:
    evanston, illinois
    :fjedzia:

kaczka41 likes this.
  6. Fresh

Fresh UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,006
    Zdobyte Lajki:
    3,966
    Punkty:
    1,190
    Przed czym ? ;)

Matszo92, TYTUS and kaczka41 like this.
  7. mewson

mewson Maximum FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,660
    Zdobyte Lajki:
    1,071
    Punkty:
    1,190
    W takim razie przed porannym otwarciem paki czipsów i odpaleniem cohones %)

kaczka41 likes this.
  8. Masta

Masta UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    17,445
    Zdobyte Lajki:
    22,604
    Punkty:
    2,790
    A teraz tak na poważnie. Bez złośliwości i nie traktuj tego jako atak, bo wiesz, że kocham ten portal jak Chiesa własną matkie. Poza tym też jestem dorosły i wiem, ze zarabiać trzeba.

Teraz już 95% materiałów, które się tu pojawią będą zlepkiem newsów, które znajdzie się wszędzie indziej, wywiadami od firm współpracujących lub ze sponsorami związanymi czy artykułami o kwasach omega3 i ziołach bogatych w wolne rodniki?

Wiem, ze jak się osiągnie pewną pozycje to trzeba być głupcem żeby na tym nie zarabiać... ale mówimy tu o największym portalu mma w Polsce, a od najlepszych wymaga się najwięcej.

Sporadyczne ktoś spłodzi jaki autorski tekst, jest wybitny i wspaniały typer, czasem jakieś materiały od rewelacyjnego Krzyśka, które związane są głownie z jego działalnością, czasem jakieś wywiady Magdy, jak ma z buta, czy wyeksploatowana szczęka. Co to? mmanews + typer?
    Właściwie obecnie mam wrażenie, ze na tym portalu działa tylko newsman Baju, nakurwiajacy newsy jak pojebany - wspaniały młody człowiek zaiste:tiphatb: Jak patrzę na teksty takich pasjonatów jak @Olos czy @Cactus, nie wspomnę o szeroko pojętej światowej konkurencji, to czuje lekkie zażenowanie za Was.. Przy takiej pozycji w branży nie powinno się też zapominać o PRESTIŻU, i chuj z tym że przeczyta to czy tamto kilkadziesiąt osób. Sorry, ale Wy nie macie obecnie żadnych kreatywnych pracowników w tym kurniku, a w tej branży tkwi taki potencjał, mnóstwo ciekawych postaci, historii, zjawisk, materiałów do analiz, badań itd. Widać, że się wypaliliście, ewidentnie potrzeba Wam świeżej krwi z pomysłem i inwencją...

Dobrze, że w ogóle na głównej pojawiło się logo mmarocks, chociaż nadal można przypuszczać, że pimpem jest tu manto.

PS sprzedam kota za koszulkę Konor Krul i chcę zasilić konto mmacocks

Grubas, Olos, Kumar and 6 others like this.
  9. Fresh

Fresh UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,006
    Zdobyte Lajki:
    3,966
    Punkty:
    1,190
    niech się przyłożą, zaczną tworzyć ciekawe treści, poźniej konto na patronite i sukces finansowy jak u Borysa murowany :
    https://patronite.pl/borysmankowski

baju likes this.
  10. baju

baju #ThereIsOnlyOne Cohones MMARocks

Komentarze:
    21,956
    Zdobyte Lajki:
    21,040
    Punkty:
    3,190
    Dokładnie. :)

@Masta możesz coś więcej o potencjale, postaciach, historii, zjawisk? I jeszcze dodaj proszę statystyki ile osób to komentuje, ile czyta, a ile wejdzie w innego typu tematy. #winkwink

Ile, według Ciebie, osób czytało analizy wszelkiej maści i inne grubasy? Nawet mój wpis o Jonesie, myślisz, że był jakimkolwiek "hitem" czy na cohones czy na MMARocks? Podstawą działania są newsy i zawsze przecież tak było i zawsze tak będzie.

Masta likes this.
  11. Cloud

Cloud UFC
    Middleweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    13,759
    Zdobyte Lajki:
    14,138
    Punkty:
    1,790
    MMARocks to dziś przede wszystkim newsy, które codziennie rano produkuje na świeżo Baju. Typer, Ranking, informacja (rozpiski na głównej), okazyjne wywiady, typowania redakcyjne, podcasty, artykuły i analizy. Przemawia przez Ciebie marzenie, nostalgia i sentymentalizm, w sensie chcesz rzeczy atrakcyjnych dla Ciebie i małej grupki stałych bywalców. A co było dobre w 2012 roku, niekoniecznie jest dobre w 2017. Staramy się spełnić wszystkie wymagania, ale realia rynku nie pokrywają się totalnie z tym czego chce Cohones, a co jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

bart123 and Masta like this.
  12. Marcin Jabłoński

Marcin Jabłoński Bellator
    Lightweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    4,197
    Zdobyte Lajki:
    1,713
    Punkty:
    1,190
    Pozwolę sobie sie nie zgodzić. Skoro my to mmanews plus typer to proszę pokaż gdzie znajdziesz teksty typu "Quo Vadis MMA?", najdłużej prowadzony ranking polskiego MMA, podsumowanie Baja o Jonesie, mądre wskazananie Cynthii jako potencjalnej rywalki Aski by Szady, które potem wszyscy sciagneli, podcast, który mimo problemów wciąż ciagniemy, przegląd klatek, który wrócił.... Mam jeszcze trochę planów, ale też nakreslone priorytety. Daj czas. Tak czy owak, dystansujemy konkurencję w każdym aspekcie, tym bardziej w matarrialach dla hardkorowych fanów.

Last edited: Aug 4, 2017
    Masta likes this.
  13. kaczka41

kaczka41 NoLife FC

Komentarze:
    36,231
    Zdobyte Lajki:
    28,493
    Punkty:
    3,190
    Poprawiłem

Grubas, rado1948, Arlovski and 6 others like this.
  14. TYTUS

TYTUS UFC
    Middleweight

Komentarze:
    11,927
    Zdobyte Lajki:
    8,195
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    OB(Ł)OK
    Bo to się Baju teraz nie sprzedaje. Gdyby był filmik jak robisz coś głupiego albo napisałbyś coś kontrowersyjnego/wulgarnego to miałoby wzięcie.

15. Masta

Masta UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    17,445
    Zdobyte Lajki:
    22,604
    Punkty:
    2,790
    Git Panowie:)

Tylko wspomnę, że nie piszę to jako "hardcorowiec", bo nigdy nim nie byłem. Przecież ja jestem koniobijcą rudego :crazy: Raczej właśnie dzisiejszy odbiorca znudzony i zblazowany tym co od lat i tym co wszędzie, potrzebujący impulsów. I na dodatek zbyt leniwy żeby zaglądać na inne portale.

Newsy newsami, a właśnie dlatego, ze ten moloch to nr 1 to brakuje tu autorskich treści. Treści z pomysłem, nie treści GRUBYCH, opartych o bezkres materiałów. Treści regularnych, nie sporadycznych. Co zapewni Wam klikalność roku 2017 również w tym wypadku? - właśnie kreatywność i elastyczność. Blado to wygląda w tym aspekcie, tak moja luźna i jak najbardziej życzliwa obserwacja.

Co do sentymentów, to kiedyś jak wchodziłem na mmarocks obejrzeć EKSLUZYWNY wywiad z Materlą, to był to wywiad mmarocks, nie jakiegoś dziwnego łba z muskularnym ramieniem.

Pozdro, powodzenia!

@baju mordo Ty moja działasz prężnie i bez zarzutu, hitem tekst o JJ może nie był, ale był mocnym punktem dnia na wysokiej klasy portalu branżowym mmarocks

Kumar and baju like this.
  16. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    20,434
    Zdobyte Lajki:
    17,723
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Dzieki bardzo @Masta za opinie, doceniam krytykę napisaną w taki sposob :) dużo sie zmienia na portalu ostatnio ale jak pisał juz Marcin wyżej potrzeba czasu na wszystko Mam nadzieje ze za jakis czas zauważysz zmiany na plus

Masta likes this.
  17. Masta

Masta UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    17,445
    Zdobyte Lajki:
    22,604
    Punkty:
    2,790
    Może przy okazji ktoś te szamańskie tabsy nabędzie, jak tak spamuję w temacie:D

defthomas likes this.
  18. bart123

bart123 WSOF
    Strawweight

Komentarze:
    3,052
    Zdobyte Lajki:
    2,029
    Punkty:
    290
    Musi się dać skoro to Ashwagandzia:boss:

yonigga likes this.