Sig-betting.

@Tomasz Chmura
Łap sygnaturę na tydzień:

gadelha-boks.jpg
 
Jan Błachowicz (Przemek) vs TBA (?)
Ktoś chętny?:>
Jan Błachowicz (Przemek) vs TBA (Wiewiór)
Zastrzegam tylko, że zakład dotyczy pierwszego zaanonsowanego zawodnika, wszelkie zmiany zawodników po oficjalnym ogłoszeniu pierwszego rywala będą poza zakładem.
Zakład o sygnaturkę, więcej nie postawię na tak dziką kartę.
 
@baju
O panie, przesadziłeś. Ale ja gram uczciwie i się z zakładu wywiązuję, może i być nawet pełen wymiar czasowy tak jak było mówione na tydzień - 26.01.2015 godz 23.59 ok ? Chociaż nie ! Cohones tego nie zniesie :D 22.01.2015 23.59 ?

Nikt się skusić nie chce ?
Phil Davis(mateusz19191010) vs. Ryan Bader ( ? )
Miesha Tate(mateusz19191010) vs. Sara McMann ( ? )
 
@baju
O panie, przesadziłeś. Ale ja gram uczciwie i się z zakładu wywiązuję, może i być nawet pełen wymiar czasowy tak jak było mówione na tydzień - 26.01.2015 godz 23.59 ok ? Chociaż nie ! Cohones tego nie zniesie :D 22.01.2015 23.59 ?

Nikt się skusić nie chce ?
Phil Davis(mateusz19191010) vs. Ryan Bader ( ? )
Miesha Tate(mateusz19191010) vs. Sara McMann ( ? )

git, zgadzam sie na 22! #pjona

Konstantin Erokhin (baju) vs Vitor Pesta (? COME ON!)

Chris Beal (baju) vs Neil Seery (ZAGRAJTA!)
 
Muszę zainterweniować. Nie bądźmy tacy. Bez znaczenia czy to mahonek, baju czy ktokolwiek inny. Nie wrzucajmy prywatnych zdjęć innych osób na forum czy do sygnatur, nawet "zakrywając" w ten sposób tożsamość. To serio jest niefajne. Będę Cię musiał prosić mateusz1919 o usunięcie sygny z mahonkiem.
 
Muszę zainterweniować. Nie bądźmy tacy. Bez znaczenia czy to mahonek, baju czy ktokolwiek inny. Nie wrzucajmy prywatnych zdjęć innych osób na forum czy do sygnatur, nawet "zakrywając" w ten sposób tożsamość. To serio jest niefajne. Będę Cię musiał prosić mateusz1919 o usunięcie sygny z mahonkiem.

ALE TO NIE MAHONEK.
 
No, no, już bez żartów. Jak Ty byś się czuł gdyby ktoś Twoje zdjęcie z Facebooka wrzucał sobie na forum:). Sygna z Mahonkiem skasowana. Wymyślcie coś innego.
 
No, no, już bez żartów. Jak Ty byś się czuł gdyby ktoś Twoje zdjęcie z Facebooka wrzucał sobie na forum:). Sygna z Mahonkiem skasowana. Wymyślcie coś innego.

jalowa dyskusja, jak ktos chce moje zdjecie to enjoy. :) to nie byl zart, to byla sygnaturka karna ze zdjeciem znalezionym w Internecie.
 
Back
Top