Sig-betting.

Panowie, chyba nadszedł czas rozliczeń. :D Wygrani wymyślają sygnaturki przegranym.
 
Jestem gotów przyjąć prawie każdą sygnę, dajesz bajusz
 
Panowie, chyba nadszedł czas rozliczeń. :D Wygrani wymyślają sygnaturki przegranym.
Posłałem p-u Przemkowi wiadomość na profil. Czekam na sprawiedliwość. jest jakaś opcja zwykłej, prywatnej wiadomości? Bo nie ogarniam.
 
jest jakaś opcja zwykłej, prywatnej wiadomości? Bo nie ogarniam.
Nie ma. Można najwyżej pisać w czyimś profilu - tak jak zrobiłeś.

Rodzaj sygnatur można ustalać w tym temacie. Pamiętajcie, żeby nie była za duża.
 
@Orest daje wybor! :D

mousasi_ko_jacare_2.gif


lub

jon-jones-suck-it-against-daniel-cormier.gif


tylko trzeba bedzie je odpowiednio zmniejszyc. :)
 
Dobra, pierwsze opcja mniej boli. Tylko jak to zmniejszyć:)?

Btw. Aż dziw, że nie zdecydowałeś się na znokautowanego Caina:D to by bolało najbardziej hehe, ale już wybrałem, więc do następnego razu:D
 
Dobra, pierwsze opcja mniej boli. Tylko jak to zmniejszyć:)?

Btw. Aż dziw, że nie zdecydowałeś się na znokautowanego Caina:D to by bolało najbardziej hehe, ale już wybrałem, więc do następnego razu:D

sympatia do Meksykanina + wedlug mnie ten nokaut nic mu nie ujmuje. upkick od Mousasi to jeden z bardziej 'frajerskich' (za negatywnie to brzmi, ale bardziej chodzi o humorystyczne podejscie) nokautow jakie widzialem, haha.

zaraz jakos to ogarne. ;)

ma 216 wysokosci wiec nie trzeba przycinac tej z Jacare:

mousasi_ko_jacare_2.gif


@Orest - wysokosc oni chca 225 wiec nawet ta co dawalem tutaj jest spoko. jest oke! dobrze wyglada szczesliwy Jacare w avku kiedy obok pada od upkicka, haha. <3
 
Dobra, udało się, rozmiar 225 zgodnie z regulaminem. Jest git?
 
mam zaklad z Mateuszem o ta walke, ale chyba moge jeszcze kogos przygarnac? :) ktos jeszcze za Niemcem?

McGregor (baju) - Siver (?).

1-0 bejbi!!! #UNBROKEN

lol
 
Dobra to ja też wchodzę kurwa do gry.

Souza (Orest) - Romero (?)
 
Nie wiem your choice ale Mieshe możesz zostawić <3

Eddie Alvarez (Rades) - Benson Henderson (?)
#FuckSplitKing
Test i wpisanie się :D
Eddie Alvarez (Rades) - Benson Henderson (mateusz19191010)
A sygna będzie do 11.01.2015 do godz 21.00
 
Last edited:
mam zaklad z Mateuszem o ta walke, ale chyba moge jeszcze kogos przygarnac? :) ktos jeszcze za Niemcem?

McGregor (baju) - Siver (?).

1-0 bejbi!!! #UNBROKEN

lol
hahahahahaha i co liczysz,ze ktos postawi na Sivera,huehueheue :)
 
Tego gościa w sigu będę nosił z przyjemnością.


Zajefajny fragment radiowego wywiadu z Forrestem, nie wiem czy było, ale kolo ma klasę i poczucie humoru.
 
@koper @VoRaNeK Nigdy nie zapomnę jak przez przypadek włączyłem walkę finałową Griffin-Bonnar. Pizgali się aż do upadłego, nie rozumiałem o co tak walczą ale się zakochałem w tym mma :D a po jego ''damn I'm ugly'' stałem się jego wiernym fanem .Może nie był super zawodnikiem ale radził sobie całkiem nieźle jak na kolesia z jednym jajem :D
 
Back
Top