Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Pytanie do bardziej ogarniętych w kwestii ciężarów i kulturystyki (nie tych co sobie wyrabiali kaloryfer przez ostatnie pół roku)
Waszym zdaniem, jest realna możliwość, żeby przy ~190 cm wzrostu, typie budowy raczej mezo/ekto zrobić wagę koło 110 kg, przy sylwetce a'la JDS, Miocić bez wpierdalania koksu? Aktualnie po dwóch cyklach na mono mam 95kg, 19 lat.
 
Sądze że da rade bez problemu zależy tylko w ile i jaki fundusz. No i trzeba się pilnować z posiłkami :)
 
Proste, miałem ziomeczka, który ważył jakieś 70 kg przy 190 wzrostu. Totaly ekto. Zaczął wpierdalać, po prostu wszystko, po 4 pączki na przerwie, kilka kanapek wyładowanych jajkami (potem się ogarnął i zaczął jeść pełnowartościowe produkty) do tego gainer i dobry trening. W rok przybyło mu 22 kg i wyglądał naprawdę dobrze, takim to tylko zazdrościć genetyki, ja po jednym pączku mam wyrzuty sumienia...
 
Piąty rok, ale stopniowo nabierałem głowy. Niestety nie zaczynałem z dobrym planem a suple od niecałych dwóch lat. Kreatynę brałem od 2012.


Też oprócz normalnego żarcia "doładowuję się" słodyczami, ciasteczkami itp :-)
 
Lepiej sprawdźcie mój organizm, 2 posiłki (lekkie śniadanie+obiad średnią ilość) dzisiaj zjadłem +białko między treningami, dwa ostre treningi i 1,5kg do przodu na wadze. Wody prawie nie piłem.
 
Jedyna słuszna pora na ważenie to rano na czczo. Waga w ciągu dnia może się ogromnie różnić. 1,5 kg to nic specjalnego. Hubi, pij wodę, i to w dużych ilościach.
 
@Keylock



Aaa, to spoko. Nie wiem jak wyglądasz teraz, ale jeśli będziesz trzymał diete i systematycznie ćwiczył, to myśle, że w 2 lata jesteś w stanie osiągnąć swój cel. 1,5 roku masa, potem 0,5 roku wycinka i jesteś dzik





Lepiej sprawdźcie mój organizm, 2 posiłki (lekkie śniadanie+obiad średnią ilość) dzisiaj zjadłem +białko między treningami, dwa ostre treningi i 1,5kg do przodu na wadze. Wody prawie nie piłem.


Ja po jednym posiłku potrafie być cięższy 3 kg:-)
 
@lugasek



Mam tak samo.



@bosman



Ale chodzi o to,że przed treningiem i po powinno być -1,5kg, a nie 1,5kg do przodu... Przecież wodę chyba wypacam, a nie ją kurwa wchłaniam.. Się wkurwiłem aż, ehh.
 
A ja wyjebałem dwa posiłki składające się z ryby i ryżu plus śniadanie i różnica między 7 rano (naczczo) a 15 to -1.6 kg do tyłu
 
Ale chodzi o to,że przed treningiem i po powinno być -1,5kg, a nie 1,5kg do przodu... Przecież wodę chyba wypacam, a nie ją kurwa wchłaniam..


Ważyłeś się przed treningiem?
 
Tak.



@down



Mój organizm łamie prawa fizyki, ja wieczorem trenując lekko w dzień, czasami potrafię być lżejszy niż rano na czczo...



Udowodnić Wam? Nagrać video jakies czy coś muszę?
 
Hubi, jeżeli zważyłeś się przed treningiem, w jego trakcie nic nie spożywałeś, to po prostu fizycznie jest to niemożliwe żebyś ważył więcej. Może masz nierówne podłoże pod wagą albo ustawiasz ją w różnych miejscach.



edit. Hubi, to jest po prostu niemożliwe. Chyba, że ważyłeś się w ubraniu w którym ćwiczyłeś?
 
Hubi tu nie chodzi o to, że My Ci nie wierzymy. Ważyłeś się w ubraniu w którym ćwiczyłeś?
 
Ważyłem się w samych gaciach.



@lugasek



Ok, wybierz sobie czy chcesz po interwałach czy po siłowni,żeby nie było wątpliwości. Może się to nie powtórzy za pierwszym razem, ale w następnym tygodniu z pewnością będzie tak choć z raz.
 
Panowie mięsnie są cięższe od tłuszczu, więc jeśli pdczas treningu spalił tłuszcz a powiększył masę mięsniową to mógł ważyć więcej po treningu ;)
 
ale niemógł aż tak powiekszyć masy mięśniowej jednym treningiem.(tak mi sie wydaje)
 
Rany boskie, won do książek od biologii!



Masa nie rośnie PODCZAS treningu, zwiększanie mięśni to JEDZENIE i SPANIE! Trening uszkadza mięśnie przez co są potem regenerowane i w ten sposób zwiększa się waga.
 
Hahahaha, ja pierdole, ale jaja :D Weź Hubi zainwestuj w inną wagę bo ta wyraźnie w chuja Cię robi.
 
@Keylock "bez wpierdalania koksu " można dobrze wygladać ... Zależy czego oczekujesz , jakie masz warunki genetyczne , finansowe i jak mocno angażujesz sie w treningi siłowe. Nie traktuj wagi jako wyznacznika Twojej sylwetki , waga to skutek uboczny przyrostu mięśni ,tłuszczu , bądz "nabierania wody". Zamiast kreatyny zainwestowałbym w dobrą diete i odżywkę.Kreatyna w większych ilościach powoduje retencje wody co daje pozorny efekt wzrostu mieśnia jest on jescze mniej trwały niż przyrost po anabolikach i też ma skutki uboczne obciaża nerki i wątrobe uposledza wytwarzanie ATP w organizmie itd.
 
Mi nie chodzi o wygląd, tylko kategorię wagową :-) I jak kreatyna (przecież to JEST odżywka) ma upośledzać wytwarzanie ATP, skoro jest substratem w tym procesie? Trochę poczytałem zanim zacząłem stosować i przekonałem się jak działa. Że dieta to podstawa to wiem, chodzi tylko o to, jak zapatrują się inni z doświadczeniem na prawdopodobieństwo osiągnięcia przeze mnie celu.
 
W takim układzie elektroniczne robią mnie w chuja, bo u kumpla też się ważyłem kiedyś i waga po treningu była tylko 0,3kg do przodu, a u niego -2kg.
 
Jeżeli chodzi Ci tylko o 110 kg wagi to żaden problem . Ale Ty pisałeś o sylwetce JDS a to jest wielka różnica. Muskulatura jaką prezentował JDS na ostatnim UFC przy tym wzroscie i bardzo dużej objętosci teningów musi być poparta dopingiem. Ty tylko chcesz 15 kg więc nic prostszego KALORIE ,KALORIE , KALORIE . Co do terminu ODŻYWKA nikt ogarnięty sportami siłowymi nie nazwie kreatyny odżywka a raczej suplem,suplementem.Odżywka w potocznej mowie to Gainer,Bulk, Białko i to miałem na myśli.O kreatynie poczytaj ale nie co piszą producenci oni chcą żebyś kupił od nich wagon :)
 
Wiadomo że producent chce byś kupił wagon dlatego piszą zalecaną porcje która często jest 2 razy wieksza by odżywka/suplement wyczerpał sie szybciej.



Co do celu. Wszystko da sie zrobić potrzebne są tylko wyrzeczenia,ciężka praca, no i cierpliwość bo w tym sprocie nic nie przychodzi szybko.
 
:-)
Czym się różni odżywka od suplementu i na jakiej podstawie klasyfikujecie białko jako odżywkę a kretę jako suplement? Może jeszcze powiesz, że lepiej brać białko od protein...

I nikt nie powiedział, że czytałem tylko etykietki. Jak się chcę o czymś dowiedzieć to oczywiste, że czytam artykuły a nie to, co pisze producent.
 
Podbijam do pytania Keylocka, bo pierwszy raz słyszę,że odżywka to coś innego od suplementu jeżeli chodzi o wspomagacze w kulturystyce.
 
Back
Top