Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Kurde ja wieszałem na normalny łańcuch krążki do 50 kg i żyje, a przypomnę Ci też mam plecy rozjebane.

Do 20 kg to nawet nie czujesz jak się ten łańcuch wbija w kości miednicy jak dobrze założysz.

Zawsze możesz pod kolana zawiązać, albo zwykly duży plecak.
Skolioza sie nie liczy :mamed:
@Roshi a kamizelka obciążeniowa?
mam kamizelke fajna, na drazek odpada, musi zwisac cos na biodrach
 
Skolioza sie nie liczy :mamed:

mam kamizelke fajna, na drazek odpada, musi zwisac cos na biodrach
To przecież jest tego pelno, wpisz sobie dip belt i jest. Kazdy pewnie sie sprawdzi, jak nie bedziesz zakladac chuj wie ile kilo by potem robic cwierc ruchy jak skóra w nocy to nic sie nie powinno rozjebac.
 
Potrzebny pas do podwieszania obciążenia
Ja mam ten i się sprawdza, co prawda kupiłem z myślą o belt squat (i się sprawdza mega) ale na drążek/dipsy też będzie
 
Ja mam ten i się sprawdza, co prawda kupiłem z myślą o belt squat (i się sprawdza mega) ale na drążek/dipsy też będzie
mam troche sprzetu insportline, sa drodzy ale warto. :beer:
 
Siwy, pytanie jest - czy istnieje jakiś środek który nie jest toksyczny dla wątroby, a znacznie poprawia wydolność/regenerację?

@Siwy25_1
 
Siwy, pytanie jest - czy istnieje jakiś środek który nie jest toksyczny dla wątroby, a znacznie poprawia wydolność/regenerację?

@Siwy25_1
Uderzyłbym w stronę adaptogenów.

Na regenerację woda, magnez, ashwaganda i melatonina. Jeszcze olej cbd ewentualnie.
Zadbać o podaż białka i higienę snu.

Generalnie samej wydolności środkami nie zrobisz (legendary polish cardio) chyba że EPO. Tu już trzeba kombinować z lekami na astmę (clenbuterlo) jak biegaczki narciarskie albo lekami na krążenie (trimetazyna).

Wszystko co pomoże oczywiście na liście WADA.
:roberteyeblinking:
 
Uderzyłbym w stronę adaptogenów.

Na regenerację woda, magnez, ashwaganda i melatonina. Jeszcze olej cbd ewentualnie.
Zadbać o podaż białka i higienę snu.

Generalnie samej wydolności środkami nie zrobisz (legendary polish cardio) chyba że EPO. Tu już trzeba kombinować z lekami na astmę (clenbuterlo) jak biegaczki narciarskie albo lekami na krążenie (trimetazyna).

Wszystko co pomoże oczywiście na liście WADA.
:roberteyeblinking:
Poczytam o EPO. A melatoninę klasycznie przed snem wrzucać? Nie rozreguluje mi to gospodarki hormonalnej?
 
Poczytam o EPO. A melatoninę klasycznie przed snem wrzucać? Nie rozreguluje mi to gospodarki hormonalnej?
Epo to już doping.
:deniro:

Melatonina ułatwia zasypianie to nic nie ma do hormonów. Lepiej się wyśpisz lepiej się zregenerujesz.
 
Epo to już doping.
:deniro:

Melatonina ułatwia zasypianie to nic nie ma do hormonów. Lepiej się wyśpisz lepiej się zregenerujesz.
Melatonina to hormon, stąd pytam. Ale ogólnie czasami biorę doraźnie i sobie bardzo cenie. Wczoraj np przylutowałem na noc i piękna sprawa.

Dzięki!
 
Nie mogłem znaleźć odpowiedniego tematu
Macie jakieś ćwiczenia na słabo rozciągnięte biodra i dwugłowy

No i jakieś ćwiczenia z kalisteniki na nogi?
 
Nie mogłem znaleźć odpowiedniego tematu
Macie jakieś ćwiczenia na słabo rozciągnięte biodra i dwugłowy


No i jakieś ćwiczenia z kalisteniki na nogi?
Jest pelno roznych siadów, na jednej nodze, dragon squat itd samo zrobienie dragon squat to jest juz dluga droga.
Poszukaj sobie w necie, jest gosc jak wpiszesz sobie "stay flexy" szczypiorek ale to co odpierdala z wlasna waga to jest magia
 
Nie mogłem znaleźć odpowiedniego tematu
Macie jakieś ćwiczenia na słabo rozciągnięte biodra i dwugłowy

No i jakieś ćwiczenia z kalisteniki na nogi?
No jak bez obciążenia to najlepsze na dwójki będą: nordic curl (niezbędna drabinka, ktoś do pomocy), one leg squaty (sam robię - mega) no i lunge aka wykroki.
 
Back
Top