Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

To se kurwa zmień na nazisko tego grubasa :lol:
No to już nie będzie tego efektu wow, niestety. I cała niebywale kreatywna historia poszła się yebac :childcry:


Grubo :
0krnalanpn391.jpg


Kto ma wiedzieć, ten wie
 
I teraz wyobraź sobie, że idziesz w nocy na szaber do jakiegoś ogrodu. Siedzisz letnią nocą na drzewie i radośnie opierdalasz czereśnie dostosowując się do polityki reptilian, bo po pierwsze jesz wege a jednak też robaki, których co prawda po ciemku za bardzo nie widzisz, a po drugie nie masz swoich czereśni a jesteś szczęśliwy. Brzuch powoli pełen a dorodna trawa okraszona została wypluwanymi z gracją pestkami.
Nagle czujesz stalowy uścisk na swoich jajach dyndających pośród konarów i słyszysz donośny głos Reevsa pytający stanowczo "Jak się nazywasz?". A wiesz jaką Reeves ma siłę. Wyduszasz z siebie tylko stęk.
Reeves zatem ponawia pytanie i zaciska pięść jeszcze mocniej. A wiesz jaką Reeves ma siłę.
Tym razem zaczynasz już charczeć.
Znów słyszysz pytanie "Jak się chuju nazywasz?!" i Reeves zaciska garść z całej epy
A wiesz jaką Reeves ma siłę. Twoje oczy robią się jak naleśniki i czujesz jak zachodzą krwią i przez ściśnięte gardło wydobywasz przytłumiony z przeogromnego bólu jękliwy krzyk: "Le...Le...Leto Niemowa"
Aż poplułem telefon :juanlaugh:
 
Jako ze za jakos 1.5 miesiaca koncze redu, i zaczynam odpoczynek od boksu jako bazowego sportu, rozpoczynaja sie wakacje i wyjeżdżam do siebie. Planuje byc caly czas w treningu, chcialbym sie skupic na dynamice, szybkosci.

Jakie cwiczenia na typowej silowni mozna polecic do poprawy tych elementow? Bo chce sobie skleic plan na wakacje by przygotowac sie do powrotu do boksu. Wiadomo w czasie przerwy skakanka, ciezki worek, walka z cieniem z obciazeniem na nadgarstkach beda grane ale moim glownym treningiem bedzie raczej trening na silce.

Ktos cos zanim poszukam porady u trenera Pawla? :lesnarhappy:
 
Jako ze za jakos 1.5 miesiaca koncze redu, i zaczynam odpoczynek od boksu jako bazowego sportu, rozpoczynaja sie wakacje i wyjeżdżam do siebie. Planuje byc caly czas w treningu, chcialbym sie skupic na dynamice, szybkosci.

Jakie cwiczenia na typowej silowni mozna polecic do poprawy tych elementow? Bo chce sobie skleic plan na wakacje by przygotowac sie do powrotu do boksu. Wiadomo w czasie przerwy skakanka, ciezki worek, walka z cieniem z obciazeniem na nadgarstkach beda grane ale moim glownym treningiem bedzie raczej trening na silce.

Ktos cos zanim poszukam porady u trenera Pawla? :lesnarhappy:
Jakbyś się tam nie dociążał to pamiętaj że o świcie 5 km przebieżka musi być bo inaczej :pudziaonicbyniedao: Potem oczywiście browarek.
 
Jako ze za jakos 1.5 miesiaca koncze redu, i zaczynam odpoczynek od boksu jako bazowego sportu, rozpoczynaja sie wakacje i wyjeżdżam do siebie. Planuje byc caly czas w treningu, chcialbym sie skupic na dynamice, szybkosci.

Jakie cwiczenia na typowej silowni mozna polecic do poprawy tych elementow? Bo chce sobie skleic plan na wakacje by przygotowac sie do powrotu do boksu. Wiadomo w czasie przerwy skakanka, ciezki worek, walka z cieniem z obciazeniem na nadgarstkach beda grane ale moim glownym treningiem bedzie raczej trening na silce.

Ktos cos zanim poszukam porady u trenera Pawla? :lesnarhappy:
Jak na siłce to dwubój
 
Martwi mnie troche brak techniki co do rwan i podrzutow, latwo sie idzie rozjebac na tym
No to chyba tylko wiosło z cieższych rzeczy do dynamiki się nadaje. Ewentualnie sam gryf i wymachy przed klatę żeby trochę szybkość pod obciążeniem poprawić. Do pylometrycznych pompek, przysiadów itp. nie potrzebujesz siłki.
A poza tym jakieś skrzynie, gumy, ketle,sztangielki masz dostępne na siłce?
 
No to chyba tylko wiosło z cieższych rzeczy do dynamiki się nadaje. Ewentualnie sam gryf i wymachy przed klatę żeby trochę szybkość pod obciążeniem poprawić. Do pylometrycznych pompek, przysiadów itp. nie potrzebujesz siłki.
A poza tym jakieś skrzynie, gumy, ketle,sztangielki masz dostępne na siłce?
Jakies ketle sa ale takie bardziej mniejsze. Sztangielek jest pelno. Skrzyni brak.


No zolnierskie wyciskania na pewno mam zamiar robic, jakies rwania ketlem/hantlem, martwy, pompki i cos jeszcze muszę sobie ogarnac by ten trening nie byl az tak jałowy
 
W sumie to az tak dokladnie o tym nie myslalem. Zalezy mi na poprawie dynamiki ciosu, eksplozywnosc.
i teraz znów : którego ciosu?
prostego? haka? sierpa?
cios, żeby był mocny i szybki musi być luźny, a luz wypracujesz sobie wyrzucając np ciosy proste z 1kg przez kilkadziesiąt minut albo bijąc na worek przez kilkadziesiąt minut
Jak chcesz robić siłę ciosu w rozumieniu siłownianym tj 5 serii po 10 pow, to daj spokój, szkoda czasu. Siły ciosu od tego nie będzie, a będzie siła pchana, czyli nieprzydatna w walce.
 
Na dynamikę ciosów zajebiste są rzuty piłką lekarską
są, ale muszą być wykonywane długotrwale, co sprawia, że trening sam w sobie jest nudny, ale za to zajebiście owocny.
Rozbijanie piłki o glebę, rzucanie piłką w klęku jednonóż bokiem, rzucanie piłką tak jakbyśmy bili cios prosty, rzucanie piłką na tzw szufladę czyli hakiem + inne wariacje.
Super też rozwija cardio pod walkę
 
Pewnie się zdarzyło. Skoro według Ciebie wyrzucanie przed siebie ciężaru, który na końcu ruchu musisz zatrzymać, bo rozumiem, że nie puszczasz tego ciężarku jest zdrowe dla stawów to spoko. Ja jednak wyrosłem z metod treningowych z dragon ball.
Jak już to chyba lepiej z gumami oporowymi sobie robić w pozycji bokserskiej normalnie kombinejszyn, co nie?
 
Ja bym coś zdradził, co robiłem na siłę ciosu, ale w sumie biłem aż za mocno, więc nie pomogę. Musiałem rękę hamować. To nie pomogę, choćbym chciał :childcry:
 
Back
Top