Sherdog - braki

Dominik Durniat

ONE FC
Light Heavyweight
Siemka!

Jeśli znajdziecie jakiś braki na Sherdogu, to możecie je tu wrzucać.
Chodzi mi głównie o dane dotyczące zawodników (klub, miasto, wzrost, ksywka itp.), ale też o np. brakujące czasy i sędziów ringowych.
Niestety od wielu organizacji jest bardzo trudno wyciągnąć informacje, a może akurat ktoś z Was był na danej gali albo zna zawodników/sędziów, którzy na niej byli.

Każde info się przyda.
Pozdro!
 
Siema, moze spytaj tez Wojtka, on bywa na wielu mniej eksponowanych galach, zna tez kluby, zawodnikow i trenerow.
Pozdro!

dama_z_gonostajem_by_lawlietta-d4bzzud.jpg
 
Siemka!

Jeśli znajdziecie jakiś braki na Sherdogu, to możecie je tu wrzucać.
Chodzi mi głównie o dane dotyczące zawodników (klub, miasto, wzrost, ksywka itp.), ale też o np. brakujące czasy i sędziów ringowych.
Niestety od wielu organizacji jest bardzo trudno wyciągnąć informacje, a może akurat ktoś z Was był na danej gali albo zna zawodników/sędziów, którzy na niej byli.

Każde info się przyda.
Pozdro!
Ty to wszystko robisz społecznie Dominik?
 
Siema, moze spytaj tez Wojtka, on bywa na wielu mniej eksponowanych galach, zna tez kluby, zawodnikow i trenerow.
Pozdro!

dama_z_gonostajem_by_lawlietta-d4bzzud.jpg

Nie powie mi nic, czego nie wiem, bo przeważnie jesteśmy w tych samych miejscach. A nie, sorry, ja bywam też tam, gdzie nie płacą mi za "obsługę medialną" ;).
 
Nie powie mi nic, czego nie wiem, bo przeważnie jesteśmy w tych samych miejscach. A nie, sorry, ja bywam też tam, gdzie nie płacą mi za "obsługę medialną" ;).
Zaskoczyłeś mnie. Myślałem, że bywasz tam gdzie nie ma Mroza czyli na KSW, a poza tym Wojtek jest na wielu mniejszych galach na, których Ciebie nie ma. Niestety nie mam możliwości zweryfikowania Twoich słów bez niewspółmiernie dużego trudu.
 
Zaskoczyłeś mnie. Myślałem, że bywasz tam gdzie nie ma Mroza czyli na KSW, a poza tym Wojtek jest na wielu mniejszych galach na, których Ciebie nie ma. Niestety nie mam możliwości zweryfikowania Twoich słów bez niewspółmiernie dużego trudu.

Nie no, umówmy się, że jestem co drugi tydzień na gali lub zawodach, tylko nie robię z tego materiałów, bo nie zajmuję się już tym zawodowo. A w latach 2014-2016, kiedy pracowałem dla mmarocks.pl przy wywiadach, byłem niemal na każdej gali w PL + 11 galach UFC.
 
Szczerze to wolę przeglądać ostatnio Tapology choć i tam są błędy niż Sherdoga, który bardzo kuleje z rozpiskami gal szczególnie tymi mniejszymi. Ciężko będzie uzupełniać statystyki zawodników skoro nie będzie rozpisek gal wpisanych do Sherdoga. Jak jest możliwość to warto by ten problem zgłosić gdzieś wyżej.
 
Szczerze to wolę przeglądać ostatnio Tapology choć i tam są błędy niż Sherdoga, który bardzo kuleje z rozpiskami gal szczególnie tymi mniejszymi. Ciężko będzie uzupełniać statystyki zawodników skoro nie będzie rozpisek gal wpisanych do Sherdoga. Jak jest możliwość to warto by ten problem zgłosić gdzieś wyżej.

To nie problem, po prostu, kiedy Wam coś wpadnie w oko, że brakuje, to wrzućcie tu. Rozpiski są raczej na bieżąco. Około tydzień przed galą mniejsze wydarzenia, a większe zaraz po ogłoszeniu się pojawiają.
 
Szczerze to wolę przeglądać ostatnio Tapology choć i tam są błędy niż Sherdoga, który bardzo kuleje z rozpiskami gal szczególnie tymi mniejszymi. Ciężko będzie uzupełniać statystyki zawodników skoro nie będzie rozpisek gal wpisanych do Sherdoga. Jak jest możliwość to warto by ten problem zgłosić gdzieś wyżej.
Tapology jest czytelniejsze i pokazuje, kto jaki ma rekord oraz kto z kim miał walczyć i (ewentualnie) dlaczego walka się nie odbyła
 
Tapology jest czytelniejsze i pokazuje, kto jaki ma rekord oraz kto z kim miał walczyć i (ewentualnie) dlaczego walka się nie odbyła

Ale ma też tonę błędów - dane zawodników, często niesprawdzone info na temat odwołanych pojedynków itp. Też korzystam z tapology, ale uzupełniam akurat sherdoga. Przykro mi :D
 
@DanHenderson dokładnie, jest to duży plus też Tapo.

Skoro poprawili się przy rozpiskach to plus dla nich, ale te rekordy to wieczna niewiadoma i czasem najlepiej by było jakby sami zawodnicy, czy klub dbał o aktualizowanie tych statystyk. Często przeglądam te portale patrząc na zestawienia i pewnie to samo mają pracujący nad newsami, czy zapowiedziami pojedynków.
 
Ale ma też tonę błędów - dane zawodników, często niesprawdzone info na temat odwołanych pojedynków itp. Też korzystam z tapology, ale uzupełniam akurat sherdoga. Przykro mi :D
A to nie jest tak czasem, że właśnie oni działają na zasadzie bazy danych robionej głównie przez użytkowników? Czyli niejako każdy może sobie wpisać? Sherdog pamiętam miał ludzi niejako na "kontrakcie" odpowiedzialnych za te aktualizacje, co robił też chyba Wojsław.
 
Ale ma też tonę błędów - dane zawodników, często niesprawdzone info na temat odwołanych pojedynków itp. Też korzystam z tapology, ale uzupełniam akurat sherdoga. Przykro mi :D
Gdybym zależało mi, by poznać twoją opinię, oznaczyłbym - a tej potrzebuję jak zeszłorocznego śniegu :)
 
Nie no, umówmy się, że jestem co drugi tydzień na gali lub zawodach, tylko nie robię z tego materiałów, bo nie zajmuję się już tym zawodowo. A w latach 2014-2016, kiedy pracowałem dla mmarocks.pl przy wywiadach, byłem niemal na każdej gali w PL + 11 galach UFC.
Nie będę umawiał się czy jesteś czy nie. Poza tym spoko.
 
Prosze nie wyzywac w tym temacie Dominika i nie robic sobie z niego jaj. Potraktujmy ten temat powaznie bez szydery. W innych mozna jak najbardziej:tiphatb:
 
Trzeba będzie nadrobić. Poprawi się i będzie git. Ale chuj ze zdjęciem, tam trzeba rekord poprawić, bo jedyny wlodarz na świecie który 100% wygranych walk zawodowych. Rekord i pan White jest w dupie.

To była dobra walka:

 
Back
Top