Seriale

Jak ma być w deseń trzeciego sezonu serialu to mogą to sobie szanownie w dupę wsadzić. Co ten Lucas odjebał żeby sprzedać SW tym idiotom.
Bez przesady. Andor, Rogue One i pierwsze dwa sezony Mandalorian zjadają i wysrywają twory Lucasa.
 
Bez przesady. Andor, Rogue One i pierwsze dwa sezony Mandalorian zjadają i wysrywają twory Lucasa.
Trzeci mandalorianin i ashoka spowodowały odinstalowanie Disneya. Mówię to jako wielki fan SW. Nawet wszystkie animacje przebrnąłem ale ostatnie sezony seriali są ponad moje siły.
 
Panowie jaki legalny serwis streamingowy polecacie? Interesują mnie filmy pełnometrażowe i bajki dla dzieci. Netflix mam i już mam go dosyć, Disney to samo. Seriale nieistotne bo mam już przesyt tego i odpuszczam.
Jeszcze jedno. Czy w ogóle jakikolwiek serwis ma realnie filmy w 4K/dolby Atmos? Ogólnie porównywałem filmy z płyt i ze streamingu. To jest techniczna przepaść mimo tego co obiecują.
RoshiTV :cmgkeepgoing:
 
GDao51LXMAAcqsh


Przygotowania do drugiego sezonu idą pełną parą.

:jjsmile:
 
Nie wiem czy oglądaliście, oglądacie, macie zamiar, opinie ma takie przeciętne, a mi się podoba, nie jakoś 10/10, ale mocne 6/10.
5 odcinków, szybki serial, pojawia się Kingpin i kilka innych postaci.
 
ostatnio skończyłem na 6 sezonie

warto jeszcze to oglądać czy dalej jest to samo w kółko?
Później trochę odżył serial, po pojawieniu się Negan'a, wątki ze Zbawcami i Szeptaczami całkiem spoko, obejrzałem do końca. Spinoffów z 2023 jeszcze nie widziałem, to tu się nie wypowiem, może kiedyś obejrzę.
 
"Forst" z netflixa. Jak na polski serial nawet może byc. W drugim odcinku albo trzecim uwaga dla co bardziej wrażliwych. Scena g@y & bi. Powinność dla LPG netflixa odrobiona. Trzy odcinki obejrzane i dziś jadę dalej.
 
Harlan Coben: Schronienie. Jak na Cobena to zmarnowane x godzin, ale dokończyłem z przyzwoitości. Są płot twisty, ale niewiele naprawdę zaskakujących, widać mocny wpływ córki na scenariusz.

Niestety. Jakieś 5/10. Może 5+/10.
No i wjeżdża dłużyzna, na początku jeszcze ok, ale potem się rozkręca i nic z niej nie wynika. Jakieś 3 odcinki by się dało wyciąć :kawulpokapoka:
 
Harlan Coben: Schronienie. Jak na Cobena to zmarnowane x godzin, ale dokończyłem z przyzwoitości. Są płot twisty, ale niewiele naprawdę zaskakujących, widać mocny wpływ córki na scenariusz.

Niestety. Jakieś 5/10. Może 5+/10.
No i wjeżdża dłużyzna, na początku jeszcze ok, ale potem się rozkręca i nic z niej nie wynika. Jakieś 3 odcinki by się dało wyciąć :kawulpokapoka:
Nie za tego Bolitara się zabrali, ekranizację przygód Myrona bym chętnie obejrzał, to są dobre książki, fajnie się tam wszystko kręci ze sportem w tle, a ten Mickey to takie meh, niezbyt lubię seriale kryminalne o nastolatkach.

Tylko żeby z Myrona i Winna nie zrobili pary pedałów :arielcry:
 
Ocena końcowa 5.5 i 0,5 punktu za sentyment do polskich seriali, bo nie oglądam za często = 6
Początek fajny, później niestety gorzej ale nie żałuję, że oglądałem.
 
Ocena końcowa 5.5 i 0,5 punktu za sentyment do polskich seriali, bo nie oglądam za często = 6
Początek fajny, później niestety gorzej ale nie żałuję, że oglądałem.
Mi się podobał, ale największym problemem było zbyt duże podobieństwo do Kruka
 
Back
Top