Seriale

Panowie jaki legalny serwis streamingowy polecacie? Interesują mnie filmy pełnometrażowe i bajki dla dzieci. Netflix mam i już mam go dosyć, Disney to samo. Seriale nieistotne bo mam już przesyt tego i odpuszczam.
Jeszcze jedno. Czy w ogóle jakikolwiek serwis ma realnie filmy w 4K/dolby Atmos? Ogólnie porównywałem filmy z płyt i ze streamingu. To jest techniczna przepaść mimo tego co obiecują.
 
Panowie jaki legalny serwis streamingowy polecacie? Interesują mnie filmy pełnometrażowe i bajki dla dzieci. Netflix mam i już mam go dosyć, Disney to samo. Seriale nieistotne bo mam już przesyt tego i odpuszczam.
Jeszcze jedno. Czy w ogóle jakikolwiek serwis ma realnie filmy w 4K/dolby Atmos? Ogólnie porównywałem filmy z płyt i ze streamingu. To jest techniczna przepaść mimo tego co obiecują.
Sprawdź czy masz wszystko w apce do vod dobrze ustawione.
https://hdtvpolska.com/netflix-disn...-seriale-jak-ogladac-nie-dziala-pakiety-ceny/

Ale vod ma niższy bitrate niż odtwarzanie z płyty UHD/4K to i obraz/dźwięk będzie inny niż z płyty, raczej nie najdziesz takiego VOD które byłoby top of the top.
 
Sprawdź czy masz wszystko w apce do vod dobrze ustawione.
https://hdtvpolska.com/netflix-disn...-seriale-jak-ogladac-nie-dziala-pakiety-ceny/

Ale vod ma niższy bitrate niż odtwarzanie z płyty UHD/4K to i obraz/dźwięk będzie inny niż z płyty, raczej nie najdziesz takiego VOD które byłoby top of the top.
W świetle tego że zbliża się powoli kres nośników jakie znamy to lipa w uj. Ta jakość bardzo mnie razi. W tym roku wymieniłem w koncu cały sprzęt i jestem bardzo zawiedziony. O ile filmy z płyty wygladają i brzmią jak marzenie to jakość w serwisach mocno średnia. Nawet stary zremasterowany top gun w porównaniu do płyty BR4K, wersja z netflixa wyglada i brzmi jak gówno.
 
W świetle tego że zbliża się powoli kres nośników jakie znamy to lipa w uj. Ta jakość bardzo mnie razi. W tym roku wymieniłem w koncu cały sprzęt i jestem bardzo zawiedziony. O ile filmy z płyty wygladają i brzmią jak marzenie to jakość w serwisach mocno średnia. Nawet stary zremasterowany top gun w porównaniu do płyty BR4K, wersja z netflixa wyglada i brzmi jak gówno.
Było tkwić na VHS to się zachciało jakości
:roberteyeblinking:
 
Było tkwić na VHS to się zachciało jakości
:roberteyeblinking:
No to do grania. Te gówniane netfliksy to tylko przy okazji. Zajebista jakość jest na VOD Sony na PlayStation i ceny za wypożyczenie nawet przystępne ale jeszcze jest mało filmów i kiepskie menu. Póki co zostaje ostatnia czynna wypożyczalnia BR w okolicy.
 
No to do grania. Te gówniane netfliksy to tylko przy okazji. Zajebista jakość jest na VOD Sony na PlayStation i ceny za wypożyczenie nawet przystępne ale jeszcze jest mało filmów i kiepskie menu. Póki co zostaje ostatnia czynna wypożyczalnia BR w okolicy.
Zawsze można sobie relka w UHD ściągnąć, a nie te bieda ripki co wrzucaja tu na forumku ;)
 
No to do grania. Te gówniane netfliksy to tylko przy okazji. Zajebista jakość jest na VOD Sony na PlayStation i ceny za wypożyczenie nawet przystępne ale jeszcze jest mało filmów i kiepskie menu. Póki co zostaje ostatnia czynna wypożyczalnia BR w okolicy.
Ja mam małą kolekcje na br bo mam jeszcze ps4 ale jak wjedzie nowa konsola będę powoli w br 4k szedł, przynajmniej to co powinno być na półce obowiązkowo. Vod jak dla mnie to dodatek i uzupełnienie, kupić na miesiąc dostęp, obejrzeć co się chce i jebać to
:roberteyeblinking:

I jak kolega wyżej pisze @Roshi tv w top jakości nigdy nie zawodzi
:tiphatb::roberteyeblinking:
 
Muzykę słucham ze Spotify i powiedzmy że jest ok. Mam dobry słuch ale nie wybitny i w porównaniu do płyt jestem zadowolony. Liczyłem że z filmami będzie podobnie ale na takie bardziej celebrowane seanse w domu to chyba jednak tylko płyty.
 
:damjan:

klinąłem play i idzie... zobaczymy jak długo


edit:

ale jakość :usunto:
Na HBO będziesz miał Boardwalk Empire, za 10 ziko współdzielone konto ogarniesz.
 
"tajemnice polskich fortun". Niestety nie spełnił nadziei. Gra aktorska dramat, kiepska scenografia, zakłamanie realiów PRL jak i początków nowej Polski jakby scenarzysta wział tamte realia z memów w internecie. Plus za poruszenie kilku istotnych wątków np zaginięcie i prawdopodobnie zabójstwo dziennikarza Ziętary z gazety poznańskiej który zbyt interesował się lokalnymi bandytami. Wielki minus zakończenie. Kto wykończył polską mafię gospodarczą? No jak to? Na netfliksie rzecz jasna że mogły to być tylko silne i przebiegłe kobiety które planowały zemstę przez 20 lat.
No i można odnieść wrażenie że na przełomie lat 80 i 90 w Polsce i to dokładnie w Poznaniu jeździły same najlepsze modele Mercedesów i BMW.
 
Nie wiem czy widzieliście ten argentyński mini serial? Polecam, fajna, pozytywna i momentami zabawna produkcja. Do obejrzenia na Prime.

Screenshot 2024-01-08 at 12-31-06 Nic Serial 2023.png


https://www.filmweb.pl/serial/Nic-2023-10017949
 
Back
Top