Seriale

1676923775289.png

:popcorn:
 
a mam problem z serialami. Tak z 13 lat temu to jeszcze nawet ze słabą jakością szło sobie pooglądać w nocy jakieś z 6 czy 8 odcinków.
Lost, Rodzina Soprano. Nawet te babskie seriale czy ze scenariuszem z tezą były lepsze.

Taki efekt łał to ostatnio miałem jak oglądałem ten serial Gomorra
Obecnie to tak odpalę sobie jakiś serial na HBO albo Netflix to taka reakcja: hm może być ale z 6 odcinków w jeden dzień nie obejrze. Niektóre to:kurczę wstyd się przyznać, że to odpaliłem..
 
Ale to sobie chujki wymyśliły z tym Skyshowtime - choć w Stanach serie dawno skończone lub blisko końca, to oni wrzucili po 3 odcinki, a następne będą wypuszczać co tydzień po jednym :beczka: Z 1923 tak się zakręcili, że po 3 odcinkach wrzucili od razu 5 xD

Tylko Mayor of Kingstown jest cały pierwszy sezon, drugi już natomiast udostępniany w powyższym schemacie
 
Ale to sobie chujki wymyśliły z tym Skyshowtime - choć w Stanach serie dawno skończone lub blisko końca, to oni wrzucili po 3 odcinki, a następne będą wypuszczać co tydzień po jednym :beczka: Z 1923 tak się zakręcili, że po 3 odcinkach wrzucili od razu 5 xD

Tylko Mayor of Kingstown jest cały pierwszy sezon, drugi już natomiast udostępniany w powyższym schemacie
Dlatego czekam do końca marca aż wezmę.
 
Ja tulse oglądam teraz bo dobre opinie daliście. 2 odcinki dopiero za mną.
Sylwester 75 lat i taka forma. Pomimo sterydow i calego hollywoodu to jednak to musi byc styl zycia żeby w takim wieku mieć taką formę. Imponujące :applause:
 
W piątek wychodzi SNK przedostatni odcinek. Cos tam mi się obiło, ze bedzie trwal ponad godzine. Tak dlugo na to czekałem, ze już mange doczytalem ale mimo wszystko mogą zaskoczyć bo jest pole do popisu.
 
W piątek wychodzi SNK przedostatni odcinek. Cos tam mi się obiło, ze bedzie trwal ponad godzine. Tak dlugo na to czekałem, ze już mange doczytalem ale mimo wszystko mogą zaskoczyć bo jest pole do popisu.
A nie przedostatni sezon ? W sensie ostatni podzielony na dwie części ;)
 
A nie przedostatni sezon ? W sensie ostatni podzielony na dwie części ;)
To mają byc dwa odcinki specjalne, które kończą serie. Dlatego będą dłuższe. Przynajmniej tak to zrozumiałem.
IMG_20230225_204024.jpg

Jakbym kogoś miał przekonać do oglądania anime to bym wybrał właśnie SNK. Swietna fabuła.
Jeszcze Full Metal Alchemist
 
Back
Top