Seriale

Albo zajmijcie się tym czym zajmują się dorośli mężczyźni :lesnarhappy:
Wiadomo
1cebf55cfb5b1045fa89211e981332e0cda37f6a.jpg
 
Co do pierwszej części Twojej wypowiedzi to się kurła chłopie zdziwisz jeśli naprawdę nie wierzysz w możliwości twórcze propagandy LPG.
Co do Ellie to jakakolwiek blondynka która by miała choć nieco przyjemniejszą w odbiorze twarz niż ten stwór.
Tam Ellie jest tylko na samym początku i końcówce filmiku. Chyba nieuważnie oglądałeś. :beczka:
 
Jeszcze odnośnie serialu. Skoro z pierwszej części która jak na lewacką propagandę była wyjątkowo subtelna nakręcili takie cuda to poczekajcie na sezon drugi. Na trzeźwo nie ogarnięcie. Gorzej niż gale cyrku.
No druga część to dopiero da im pole do popisu. Tam to w ogóle jest odhaczanie obowiązkowych elementów postępowej produkcji. I choć pod względem technicznym i rozgrywkowym druga część jest świetna to fabularnie i narracyjnie pozostawia wiele do życzenia. Nie mam nic przeciwko kontrowersyjnym i odważnym zabiegom i pełnej wolności twórczej, ale tam to nie jest niczym podparte. Takie szokowanie dla samego szokowania nie mające żadnego podłoża i praktycznie zignorowanie wcześniej zbudowanych już portretów psychologiczbych bohaterów.
 
Jak mnie ta poprawność polityczna wkurwia. Wszędzie widzę artykuły, że odcinek 3 TLoU przez większość uważany za najlepszy odcinek a potem wchodzisz na filmweba, imbm, rottena i ma najgorsze oceny ze wssystkich odcinków xD.
 
Obejrzałem 3 odcinek pomijając wątek gejowski, czyli sam początek póki była główna fabuła i przewinąłem na sam koniec, więc te 15-20 minut odcinka było ok
Jak mnie ta poprawność polityczna wkurwia. Wszędzie widzę artykuły, że odcinek 3 TLoU przez większość uważany za najlepszy odcinek a potem wchodzisz na filmweba, imbm, rottena i ma najgorsze oceny ze wssystkich odcinków xD.

Z ciekawości wszedłem w komentarze na filmweb i przeczytałem kilka. Najlepsze, że jak ktoś nawet merytorycznie napisze, że ten odcinek był słaby, niepotrzebnie rozciągnięty, że nawet jakby to był odcinek o miłości dziadka z babcią w postapo, to nie tego oczekiwał od tego serialu, bo to rozwleczony na godzinę czasu melodramat nie związany z główną fabułą, że po dwóch fajnych odcinkach zaserwowali takie gówno to od razu jest wyzywany od homofobów, ameb umysłowych, że się nie zna na kinie, bo to jest arcydzieło. Nie można nawet powiedzieć, że odcinek o gejach się nie podobał żeby nie zostać zwyzywanym przez głoszących tolerancję. Dramat jakiś te dzisiejsze czasy
 
Obejrzałem 3 odcinek pomijając wątek gejowski, czyli sam początek póki była główna fabuła i przewinąłem na sam koniec, więc te 15-20 minut odcinka było ok


Z ciekawości wszedłem w komentarze na filmweb i przeczytałem kilka. Najlepsze, że jak ktoś nawet merytorycznie napisze, że ten odcinek był słaby, niepotrzebnie rozciągnięty, że nawet jakby to był odcinek o miłości dziadka z babcią w postapo, to nie tego oczekiwał od tego serialu, bo to rozwleczony na godzinę czasu melodramat nie związany z główną fabułą, że po dwóch fajnych odcinkach zaserwowali takie gówno to od razu jest wyzywany od homofobów, ameb umysłowych, że się nie zna na kinie, bo to jest arcydzieło. Nie można nawet powiedzieć, że odcinek o gejach się nie podobał żeby nie zostać zwyzywanym przez głoszących tolerancję. Dramat jakiś te dzisiejsze czasy
To jest ich definicja tolerancji . Gdzie jest tolerancja dla mojej nietolerancji?
Tak wiem w piździe.
 
W końcu obejrzałem trzeci odcinek. Nie było tak źle jak myślałem albo jak czytałem. Rozumiem nawet zabieg dlaczego ten odcinek tak wyglądał - chcieli pewnie pokazać ludzkie dramaty w tym czasie grzybowego postapo. Tylko wyszło dość średnio. Po prostu człowiek czuje się oderwany od głównego wątku, bo cała historia sama w sobie jest nazwijmy to - ok (starałem się patrzeć na to niezależnie czy to dwóch chłopów, czy byłaby to bardziej klasyczna para). Trochę daję to budowania świata, jak np. szmuglowanie leków, towarów, przymusowe wywózki ludzi, no jest ok. Pewnie jakby chcieli wpleść ją w odcinek i np. dać przebitki jakieś tylko na łącznie 15-20 minut a resztę wypchać głównym wątkiem no to cała historia była by opowiedziana po łebkach i też nie miała by sensu. Trochę się zapędzili w kozi róg. Dla mnie średniaweczka, idzie obejrzeć, ale bez rewelacji.
 
W sensie, ze dobry? Bo ja 1 sezon widziałem i z tego co pamiętam to byl niezły.
Nie wiem co cpali scenarzyści w drugim sezonie, ale to musiał być mocny towar. Logika tam nie istnieje, a zakończenie przerasta poziom Doofy'ego ze Strasznego filmu. W trzecim sezonie muszą wlecieć kosmici, tak coś czuję.
 
Nie wiem co cpali scenarzyści w drugim sezonie, ale to musiał być mocny towar. Logika tam nie istnieje, a zakończenie przerasta poziom Doofy'ego ze Strasznego filmu. W trzecim sezonie muszą wlecieć kosmici, tak coś czuję.
Nie kuś.... Chyba odale dla samego absurdu hehe.
 
Back
Top