Seriale

:siara: kolejny klasyk spierdolili.... co jest kurwa z tym swiatem, Boze popatrz tu z nieba i przypierdol granatem.
 
1899 skończyłem, podobał mi się, szkoda, że nie będzie kontynuacji, bo się rozkręcił na sam koniec.
 
Ja nie umiem przebrnąć przez Wojny Klonów. Naprawdę świetny serial i roznorodny- od czystej dyplomacji, przez przygody po militaria, ale szybko czuje przesyt grafika.

Widziałeś?

Jeśli nie to warto. Jest to ważne dla historii. Od tego kim jest Anakin/Vader tak naprawdę po ciekawostki w stylu pierwsze użycie mocy do duszenia w wykonaniu Anakina
Wojny klonów tylko dla mocno zaznajomionych z całą historią star wars. Można wtedy wyłowić które odcinki są istotne a które to tylko infantylne wypełniacze. Ja przewinąłem pobieżnie część odcinków a chciałem przebrnąć chronologicznie całe gwiezdne wojny. Teraz jadąc po kolei kończe parszywą zgraje.
Edit. W marcu wraca Mandalorianin z trzecim sezonem . Ten serial to jest moc jak i Boba Fett. Świetnie rozwinęli temat łowców nagrod także wywodzących się z mandalorian. Bardzo ciekawe postacie które zawsze gdzieś się przewijały w tle jako drugoplanowe bez większej historii.
 
Last edited:
Wojny klonów tylko dla mocno zaznajomionych z całą historią star wars. Można wtedy wyłowić które odcinki są istotne a które to tylko infantylne wypełniacze. Ja przewinąłem pobieżnie część odcinków a chciałem przebrnąć chronologicznie całe gwiezdne wojny. Teraz jadąc po kolei kończe parszywą zgraje.
Edit. W marcu wraca Mandalorianin z trzecim sezonem . Ten serial to jest moc jak i Boba Fett. Świetnie rozwinęli temat łowców nagrod także wywodzących się z mandalorian. Bardzo ciekawe postacie które zawsze gdzieś się przewijały w tle jako drugoplanowe bez większej historii.


A propos Boby- całkiem solidny był jego wątek, jako dzieciaka, w Wojnach Klonów
 
@Roshi The Bear polecam. Dupy nie urwał ale dobrze wjechał. Krótkie odcinki, dużo się dzieje, kuchnia fajnie. 7 odcinek z tego co wrzuciłeś rozjechany dźwięk z obrazem o 2min. Szkoda bo się działo. Obejrzałem żeby wiedzieć + - co się wydarzyło. Reszta w porządku :conorsalute:
 
@Roshi The Bear polecam. Dupy nie urwał ale dobrze wjechał. Krótkie odcinki, dużo się dzieje, kuchnia fajnie. 7 odcinek z tego co wrzuciłeś rozjechany dźwięk z obrazem o 2min. Szkoda bo się działo. Obejrzałem żeby wiedzieć + - co się wydarzyło. Reszta w porządku :conorsalute:

Ja właśnie oglądałem w tygodniu, ale szczerze to średniak, karakan z Shameless też bez szału, nie wiem co wszędzie takie zachwyty, imho Richie lepsza postać.
Plus taki, że to szybko leci, cały sezon niecałe 4h, fajny scenariusz, ciekawy pomysł to na pewno, ale to nie jest nawet blisko topki komediodramatów, takie 6.5/10 bym dał.
 

fajny serialik, Sylwek krzywa wara daje rade, troche mnie final rozczarowal bo pierwotnie mialo byc 10 odcinkow nawet na imdb a tu cyk, koniec sezonu na 9 ale juz drugi w produkcji. Bede czekal :wink:
Jak już jest cały sezon, to zaraz będzie piracone :beer:

Jeszcze to co gra Harrison Ford sobie obejrzę, bo to chyba również od Sheridana jest.
 

Grę bardzo lubię jeśli przymknąć na skrajnie lewacką czesc drugą. Nie wiem tylko czy moje polskie serduszko przetrzyma propagandę LPG w serialu. Czuje że będzie grubo.
Na marginesie w pałer rendżers na nerfliksie są dwie lezby. Wczoraj przyczaiłem jak moje dzieci oglądały. Trzymają się za ręce i całują. To jest serial dla dzieci... We wczorajszym odcinku był potwór który zamieniał rendżersow ciałami. Oczywiście chłopców z dziewczynami.
 
Back
Top