Seriale

@ketraab żyjesz? Czy już
razem z Lelouchem władasz Holy Empire of Britannia
? :beczka:

Dziś skończyłem Andora. 12 odcinków w 2 dni, korzystając z luźniejszego okresu w pracy, bardzo dobry serial, spokojnie na poziomie Mando. Po chujowym Boba Fettcie i jeszcze gorszym Obi-Wanie to całkiem przyjemne doświadczenie
 
Wiecie co może ja nie nadaje do tych seriali. Przez Dextera i AiB trzyma ta pustka i trzyma.

Film obejrzysz i sobie żyjesz dalej, a z serialem nie tak łatwo. :cry:
To chyba nie dla mnie. Wybitne produkcję ciężko wybić z głowy nie tak jak Rodzinę Soprano.
 
@ketraab żyjesz? Czy już
razem z Lelouchem władasz Holy Empire of Britannia
? :beczka:

Dziś skończyłem Andora. 12 odcinków w 2 dni, korzystając z luźniejszego okresu w pracy, bardzo dobry serial, spokojnie na poziomie Mando. Po chujowym Boba Fettcie i jeszcze gorszym Obi-Wanie to całkiem przyjemne doświadczenie
Jeszcze nie skończyłem. Ale zajebiste. Jutro będzie już całe pożarte hehe
 
Ameryka ma nowego bohatera
:beczka:
463139.2.jpg


62195235-11192847-image-a-22_1662629029471.jpg
lenny-henry-the-witcher-blood-origin-1640016432.jpg

Skubaniec zagrał w dwóch najgorszych serialach fantasy ever w jednym roku.
:antonio:
 
Skończyłem Mandalorianin i i kroniki Boby Fetta. To drugie trochę gorsze ale The Mandalorian jest sztos a na pewno dla każdego fana star wars. Ogólnie produkcje po sprzedaży franczyzy Disneyowi dają radę. Ze wszystkiego najsłabszy jest Han Solo. Szczególnie blado wypadła tam para głównych aktorów czyli odtwórca roli hana i ta karlica królowa smoków z gry o tron. Paul Bettany o twarzy ministranta jako główny bad ass to jakaś pomyłka.
Zastanawiam się czy oglądać ten serial z uniwersum wiedźmina bo wyczuwam niezłą zenade już z trailera. Michelle Yeoch pamiętam jeszcze ze starych produkcji i nie wiem czy chce ją oglądać w tym głównie zaprawionym zapewne szczyptą LPG.
 
Jednak dokończyłem Moon Knight i mam mieszane uczucia, niby fajne, ale jest coś nie tak
Jednozdaniowy opis fabuły już wyłącza alarm w głowie.
Jeszcze ma marginesie. Jacy analfabeci tłumaczą na polski pradukcje na netflixie, disneyu i HBO to głowa mała. Niektóre filmy to mam wrażenie że Google translator ogarnia.
 
@Spike

Czytam sobie teraz spokojnie neta i niektórzy nie skumali końcówki, myślą że będzie sezon 3 bo zobaczyli kartę Jokera albo też sądzą że meteoryt był iluzją :lol: i to wciąż świat AIB. To jest już koniec, bo Joker to symbol ostatniej karty, gdzie jest najtrudniejsza gra-prawdziwe życie
Fanem tego serialu nie jestem, jednak jest to kawałek dobrego kina. AiB oparty jest na mandze, a tam Joker jest prawdziwym władcą Borderland, sprawował pieczę nad tą krainą, tak więc Twoja (?) interpretacja, z której wyciągasz wniosek o końcu nie jest trafna, bo Joker na stole jest właśnie wskazaniem na nowe ewentualności, czyli możliwe kontynuacje.
 
Fanem tego serialu nie jestem, jednak jest to kawałek dobrego kina. AiB oparty jest na mandze, a tam Joker jest prawdziwym władcą Borderland, sprawował pieczę nad tą krainą, tak więc Twoja (?) interpretacja, z której wyciągasz wniosek o końcu nie jest trafna, bo Joker na stole jest właśnie wskazaniem na nowe ewentualności, czyli możliwe kontynuacje.
ja też polecam, byle tylko też żelaznydzban tego nie doczytał, bo żyć mi nie da hihi
 
Code geaass zajebiste. Teraz już samego monstera dokończyć musze. Wczoraj 12 epów poszło.
Dokta tenma!!!
Tylko tak jak wcześniej pisałem,na Netflixie jest tylko połowa odcinków. Pewnie za jakiś czas wrzucą, tak było z Hunter x Hunter.
Bierz się za Higourashi, z tego co pamiętam obie serie są na NF.
 
Czas na małe podsumowanie kowbojskiego uniwersum.

Yellowstone s1-s3
1923
1883
Yellowstone s5
Yellowstone s4

Tak jak na razie wygląda mój ranking. Zmieniłem nieco zdanie na temat najnowszego sezonu Yellowstone, jest lepszy niż s4, ale jednak mam wrażenie, że wszyscy tutaj podejmują głupie decyzje i tylko na podstawie odkręcania tych głupich decyzji dzieje się akcja. Na plus są typowo kowbojskie prace. Ale to jednak mocno ponięzej sezonów 1-3. 1923 uplasowałem na drugim miejscu, bo... Po trzech odcinkach mi się podoba. Ma dobry start, ciekawą fabułę, z tego co wiem ma poruszać problemy suszy plus inne kowbojskie. Oby dowiózł poziom do końca, bo moim zdaniem 1883 też zaczął dobrze, potem już było słabiej.
Ale zajebiste jest to, że z takiego na pozór zwykłego serialu, Sheridan potrafi zrobić coś na kształt uniwersum. I jak na razie chyba nie ma nic, co by w jakiś mocny sposób zaburzało całość, czy by przeczyło wydarzeniom, chronologii, więzom rodzinnym. Albo nie wyłapałem. W każdym razie polecam.
 
Czas na małe podsumowanie kowbojskiego uniwersum.

Yellowstone s1-s3
1923
1883
Yellowstone s5
Yellowstone s4

Tak jak na razie wygląda mój ranking. Zmieniłem nieco zdanie na temat najnowszego sezonu Yellowstone, jest lepszy niż s4, ale jednak mam wrażenie, że wszyscy tutaj podejmują głupie decyzje i tylko na podstawie odkręcania tych głupich decyzji dzieje się akcja. Na plus są typowo kowbojskie prace. Ale to jednak mocno ponięzej sezonów 1-3. 1923 uplasowałem na drugim miejscu, bo... Po trzech odcinkach mi się podoba. Ma dobry start, ciekawą fabułę, z tego co wiem ma poruszać problemy suszy plus inne kowbojskie. Oby dowiózł poziom do końca, bo moim zdaniem 1883 też zaczął dobrze, potem już było słabiej.
Ale zajebiste jest to, że z takiego na pozór zwykłego serialu, Sheridan potrafi zrobić coś na kształt uniwersum. I jak na razie chyba nie ma nic, co by w jakiś mocny sposób zaburzało całość, czy by przeczyło wydarzeniom, chronologii, więzom rodzinnym. Albo nie wyłapałem. W każdym razie polecam.
na ocene 1923 nie za wczesnie? :roberteyeblinking:
 
jak masz Netflixa to dzisiaj wleciał Monster. Kapitalny tytuł.
Polecam również oglądałem z 15 lat temu czy ileś tam, anime ze świetną historią.
Teraz już samego monstera dokończyć musze.
Skusiliście. Wcześniej z anime zacząłem tylko tytana i wciągnął, będę kontynuował z pewnością, za chwilę zaczynam 15 odcinek Monstera. Kilka uwag do tego co zdążyłem zobaczyć. Minusem jak dla mnie jak na razie jest zbytnia infantylizacja studentów Heidelbergu. Drugi minus - ktoś kto nie ma praw do dziecka, przynosi je do szpitala, potem ma możliwość je odebrać, nikt nie sprawdza tych praw, pokrewieństwa, itd., dzieciaka zabiera ktoś inny, a pielęgniarka jako powód podaje - "był bardziej miły od Tenmy i Dieter potulnie, grzeczniutko z nim poszedł". Poza tym serial sztos, wciąga i nawet ta animacja, która wcześniej tak bardzo mnie odrzucała od anime - nie przeszkadza nawet. Manga na ekranie daje radę. jprd - jakby ktoś jakiś czas temu powiedział mi, że będę oglądał anime to uznałbym go za psychicznego ;) Co Wy ze mną robicie wariaci? :confused:
 
Skusiliście. Wcześniej z anime zacząłem tylko tytana i wciągnął, będę kontynuował z pewnością, za chwilę zaczynam 15 odcinek Monstera. Kilka uwag do tego co zdążyłem zobaczyć. Minusem jak dla mnie jak na razie jest zbytnia infantylizacja studentów Heidelbergu. Drugi minus - ktoś kto nie ma praw do dziecka, przynosi je do szpitala, potem ma możliwość je odebrać, nikt nie sprawdza tych praw, pokrewieństwa, itd., dzieciaka zabiera ktoś inny, a pielęgniarka jako powód podaje - "był bardziej miły od Tenmy i Dieter potulnie, grzeczniutko z nim poszedł". Poza tym serial sztos, wciąga i nawet ta animacja, która wcześniej tak bardzo mnie odrzucała od anime - nie przeszkadza nawet. Manga na ekranie daje radę. jprd - jakby ktoś jakiś czas temu powiedział mi, że będę oglądał anime to uznałbym go za psychicznego ;) Co Wy ze mną robicie wariaci? :confused:

Będzie tam jeszcze sporo nieścisłości na które trzeba przymknąć oko, ale warto. Serial jest świetny i mądry w głównym wątku jak i w wątkach z zamkniętymi przygodami. Traktuj to jako momentami symboliczną wiwisekcję natury i przyczyny zła i dobra, wtedy łatwiej znosić fabularne uproszczenia.
 
Ostatnio nadrobiłem Siły kosmiczne, prosta komedia, taki serial po odcinku do obiadu.
---------------
Teraz czas na dalszą zabawę z Gwiezdnymi wojnami, zaczynam 5 z listy, czyli Obi-Wan Kenobi
 
Ostatnio nadrobiłem Siły kosmiczne, prosta komedia, taki serial po odcinku do obiadu.
---------------
Teraz czas na dalszą zabawę z Gwiezdnymi wojnami, zaczynam 5 z listy, czyli Obi-Wan Kenobi


Ja nie umiem przebrnąć przez Wojny Klonów. Naprawdę świetny serial i roznorodny- od czystej dyplomacji, przez przygody po militaria, ale szybko czuje przesyt grafika.

Widziałeś?

Jeśli nie to warto. Jest to ważne dla historii. Od tego kim jest Anakin/Vader tak naprawdę po ciekawostki w stylu pierwsze użycie mocy do duszenia w wykonaniu Anakina
 
Ja nie umiem przebrnąć przez Wojny Klonów. Naprawdę świetny serial i roznorodny- od czystej dyplomacji, przez przygody po militaria, ale szybko czuje przesyt grafika.

Widziałeś?

Jeśli nie to warto. Jest to ważne dla historii. Od tego kim jest Anakin/Vader tak naprawdę po ciekawostki w stylu pierwsze użycie mocy do duszenia w wykonaniu Anakina
Odpuściłem animowane.
 
Back
Top