Seriale

...a żebyś się kurła nie zdziwił. :lesnarhappy:
Netflix ma spadki sprzedaży (mam nadzieję, że przez wyciskanie wszędzie lpg ludzie mają dosyć tego gówna), Heniek spierdolił bo nie chce twarzą tego reklamować, scenariusze są marne, postacie są marne.

To Blood origin to podsumowanie sukcesów Żydówki. To jebnie. Oby jak najmocniej.
 
Netflix ma spadki sprzedaży (mam nadzieję, że przez wyciskanie wszędzie lpg ludzie mają dosyć tego gówna), Heniek spierdolił bo nie chce twarzą tego reklamować, scenariusze są marne, postacie są marne.

To Blood origin to podsumowanie sukcesów Żydówki. To jebnie. Oby jak najmocniej.
W sumie teraz przerzuciłem się na Disneya i katuje całe Universum Star Wars. Na netflixie miałem już problem co obejrzeć a jak odpaliłem jakiś serial animowany dla dorosłych i główny bohater marszczył skórę do gejowskiego poroniła to stwierdziłem że wysiadam.
 
Heniek spierdolił bo nie chce twarzą tego reklamować, scenariusze są marne, postacie są marne.
Już pojawiają się głosy, że był niemiły dla kobiet na planie i był uzależniony od gier więc ciężko się z nim współpracowało. Oczywiście między słowami mowa o tym, że chciał zmian w scenariuszu żeby był wierniejszy oryginałowi. Teraz tylko czekać na uaktywnienie "me too" jak któraś podrzędna gwiazdeczka postanowi szukać drogi do sławy.
 
Obejrzałem obi wana i nie był taki tragiczny jak wszyscy mówią. A jak reszta jest jeszcze lepsza to tym lepiej.

Jadę z całym uniwersum SW w kolejności chronologii wydarzeń :bleed:
 
Dawkuje powoli AIB 2 i właśnie skończyłem 3 odcinek. I ostatnie zadanie pokazuje czemu ten serial jest nadserialem ostatnich 20 lat.

Jak to wszystko jest pięknie filozoficznie- życiowo rozpisane. :applause::applause::applause:
FENOMENALNE.
 
Bez dwóch zdań serial roku, najlepszy Sheridan.
Ehhh gdyby nie ten jebany Renner, nie trawię tego aktora.
Nie potrafię określić dlaczego.
Ale serial świetny.

Mało tego, Cavill miał próbować podważać zdanie Hissrich i majstrować przy scenariuszu, wprowadzając na własną rękę zmiany i przepisując całe sceny.
Wytłumaczenie jest proste, próbował ratować jakoś ten gówniany serial, ale ta głupia lewacka cipa i jej ego nie wytrzymały.
 
Ehhh gdyby nie ten jebany Renner, nie trawię tego aktora.
Nie potrafię określić dlaczego.
Ale serial świetny.



Wytłumaczenie jest proste, próbował ratować jakoś ten gówniany serial, ale ta głupia lewacka cipa i jej ego nie wytrzymały.
I wtedy stał się toksyczny... :wtf2:
 
Obejrzałem Berserka na netflixie i bardzo mi się podobał. W jakiej kolejności teraz się powinno oglądać to co wyszło później i czy to w ogóle są kontynuacje serialu. Widzę ze są filmy i serial z zatrważająco chujową animacją z 2016, którego chyba nie dałbym rady obejrzeć
 
To właśnie obejrzałem
No to nie ma nic lepszego :lol: manga byla kontynuowana... filmy ale to w sumie to samo tylko inna kreska - nie kazdemu podpasuje
a teraz wychodzi w postaci serialu
 
No to nie ma nic lepszego :lol: manga byla kontynuowana... filmy ale to w sumie to samo tylko inna kreska - nie kazdemu podpasuje
a teraz wychodzi w postaci serialu
Czekaj, żebym dobrze zrozumiał: powstał serial z 1997, później filmy przedstawiające tę samą historię, a teraz robią serial zaś o tym samym?:D po jaki chuj
 
Czekaj, żebym dobrze zrozumiał: powstał serial z 1997, później filmy przedstawiające tę samą historię, a teraz robią serial zaś o tym samym?:D po jaki chuj
nie wiem po jaki ale tak jest.. filmy powstaly z inna kreska, a serial teraz to prawdopodobnie podzielony film - memorial edition jakis, ale nie ogladalem wiec na pewno nie wiem.
 
Odcinek 7 Aib sezonu 2 to najbrutalniejsza rzecz jaka widziałem w kinematografii nie licząc jakis horrorów typu piła.


Co tam się zadziało to do tej pory mam ciarki. Sekwencje akcji palce lizać plus dawno nie widziałem tak brutalnej osoby na ekranie od wieków.



Aib to j...y FENOMEN.
 
Obejrzałem Berserka na netflixie i bardzo mi się podobał. W jakiej kolejności teraz się powinno oglądać to co wyszło później i czy to w ogóle są kontynuacje serialu. Widzę ze są filmy i serial z zatrważająco chujową animacją z 2016, którego chyba nie dałbym rady obejrzeć
Napisy PL czy jakas polska sciezka tez jest?
 
Back
Top