Seriale

No i miarka się przebrała.
Cavill ma już oficjalnie wyjebane na Wiedźmina. Trzeci sezon będzie jego ostatnim.
Co chłop się musiał nawkurwiać to jego, ale widać nawet Superman ma swoje granice, które prawdopodobnie po przeczytaniu scenariusza sezonu 4 zostały przekroczone. Podobno zastąpi go młodszy brat Thora.
Tak więc JEDYNE co broniło to epicko spoerdolone dzieło właśnie powiedziało Netflixowi dość.
Myślę, że możemy juz oficjalnie pogrzebać Białego Wilka w lewackiej, nowatorskiej, idącej z duchem czasu odsłonie.
Pięknie się to wszystko pierodoli. Wiedźmin, Rings od Pała, czekam teraz na Netflixową Wojnę Trojnaską czy czarną Williamę Wallace
 
"Zdaję sobie sprawę, że wczorajsze ogłoszenie wywołało szok co najmniej taki jak przejęcie Twittera przez Elona, ale świat nie takie zaskoczenia przetrwał. Wiedźmin da radę. Trzeci sezon jest bardzo mocny. Do czwartego jeszcze minie parę lat. Bond i Batman przy każdej zmianie wizerunku coś tam nowego i ciekawego odkrywają. Mamy czas. Geralt jest w tej samej lidze." - Tomek Bagiński

tumblr_pa1lsyCSDY1qe8lb8o1_500.gif
Pojebany...wróć raczej dobrze sprzedał swoją opinię bo pamiętam że gdzieś też tam pracował przy netflixowym gniocie. To zresztą nie pierwsze jego zakrzywienie rzeczywistości odnośnie tego serialu .
Btw. Po zrobieniu czarnej małej syrenki czas na czarnego wiedźmina. Do dzieła lewacy.
 
Szarpnąłem się na Teda Lasso sezon 2 i widzę, że ząb lewactwa bardzo mocny nadgryzł ten serial. W 1 sezonie było to jeszcze mało zauważalne i żartobliwe, tu już widzę mocniej dolewają do pieca.
 
House of the Dragon - 8/10 ode mnie. W porównaniu z crapem jaki obecnie jest serwowany to bardzo dobry serial. Jednak jak porównywać z GoT to jednak jest słabszy przynajmniej po 1 sezonie, ale wszystkie dobre wspomnienia wróciły. Jest ten zajebisty klimat, scenerie, kostiumy, efekty i muzyczka. Na minus niektóre postacie i brak głębi i jeden odcinek w którym chyba nie zapłacili za prąd bo był słabo oświetlony ;D nawet murzyni z białymi dredami nie razili tak po oczach :lol:
 
House of the Dragon - 8/10 ode mnie. W porównaniu z crapem jaki obecnie jest serwowany to bardzo dobry serial. Jednak jak porównywać z GoT to jednak jest słabszy przynajmniej po 1 sezonie, ale wszystkie dobre wspomnienia wróciły. Jest ten zajebisty klimat, scenerie, kostiumy, efekty i muzyczka. Na minus niektóre postacie i brak głębi i jeden odcinek w którym chyba nie zapłacili za prąd bo był słabo oświetlony ;D nawet murzyni z białymi dredami nie razili tak po oczach :lol:

W moim osobistym rankingu ten sezon był lepszy niż sezony 5,7,8 z oryginalnego GOT. Jak na początek to dobry wynik.
 
Kiedy to ma wyjść??


22 grudnia. Szczerze to mega słaby termin. Dla mnie obecnie najlepsza seria kinowo-serialowa na świecie. :cool:

Podobno zadania mają być jeszcze bardziej podkręcone niż w 1 sezonie. Tak słyszałem.:cool::pray:
 
Last edited:
No kurwa pierwszy to petarda potem jakieś bujanie się na pontonie przez tą zjebana typiare i podbijanie świata
 

ufff w końcu nie będę musiał do obiadu, meczu, gali oglądać tego gówna w tle.


Pierwszy super. Od drugiego weszło lewactwo i nie dało się tego oglądać.
Wykreowania ekstremalnie słabej aktorki piach grającej - czarnej valkirii na najważniejszą postać serialu... z bajerami typu nieśmiertelność etc. do porzygu wręcz. A mam durną manierę jak coś zacznę muszę to skończyć.
 
ufff w końcu nie będę musiał do obiadu, meczu, gali oglądać tego gówna w tle.



Wykreowania ekstremalnie słabej aktorki piach grającej - czarnej valkirii na najważniejszą postać serialu... z bajerami typu nieśmiertelność etc. do porzygu wręcz. A mam durną manierę jak coś zacznę muszę to skończyć.
tzn. że oglądałeś od dechy do dechy? :robertmakeup:
 
Netflix wyłączył możliwość dzielenia kont dzisiaj, czas anulować subskrybcję. I tak wszystko co fajne już tam obejrzałem, teraz tylko skończe Cobra Kai i Egzorcystę i bajo jajo.
 
Netflix wyłączył możliwość dzielenia kont dzisiaj, czas anulować subskrybcję. I tak wszystko co fajne już tam obejrzałem, teraz tylko skończe Cobra Kai i Egzorcystę i bajo jajo.
ale że nie możesz mieć jednego konta na tym samym urządzeniu czy jak?
 
Back
Top