Seriale

Nie no 9 odcinek HOTD to był jakiś żart. Moim zdaniem najsłabszy z całej serii. 98 procent odcinka poświęcenie na szukanie postaci. Really? Zmarnowano kawał czasu antenowego jak cholera.

miałem wrażenie że Ameond i Cole stoją przy tym burdelu 90 procent odcinka przy ściance i tak czekamy , na ostatnie 5 minut odcinka
 
Last edited:


magnus-magnus-carlsen.gif


Wszystko kurwa jasne.
 
Końcówka HOTD pięknie przedstawiła wydarzenie z książki, najlepszy moment tego sezonu.


Teraz 3 lata czekania bo produkcja Tańca Smoków pożre sporo zasobów.

:childcry:
Pięknie, ale z tego co pamiętam działania Aemonda były świadome, a nie, że mu smoka poniosło :beczka: Ale potęga i wielkość Vhagar na tle młodego smoka świetnie pokazane.
Nie mogę się już doczekać rozpierdolu Vhagar vs Caraxes, jak i ostatniego lotu Meleys
Jest kurwa pięknie, szkoda, że nowy sezon pewnie nie wcześniej jak 2024
 
Pięknie, ale z tego co pamiętam działania Aemonda były świadome, a nie, że mu smoka poniosło :beczka: Ale potęga i wielkość Vhagar na tle młodego smoka świetnie pokazane.
Nie mogę się już doczekać rozpierdolu Vhagar vs Caraxes, jak i ostatniego lotu Meleys
Jest kurwa pięknie, szkoda, że nowy sezon pewnie nie wcześniej jak 2024
W książce nie ma szczegółów odnośnie motywacji Aemonda, ale plus dla serialu że pokazali to z tej strony. Smoki to nie są zabawki, którymi młokosy mogą się bawić bez konsekwencji.
 
W książce nie ma szczegółów odnośnie motywacji Aemonda, ale plus dla serialu że pokazali to z tej strony. Smoki to nie są zabawki, którymi młokosy mogą się bawić bez konsekwencji.
Przecież w książce jedna z córek Borrosa ewidentnie podpuszcza Aemonda, że stracił chyba nie tylko oko, ale też jaja i wtedy ten za pozwoleniem Borrosa opuszcza salę i biegnie na dziedziniec żeby dosiąść Vhagar
 
Przecież w książce jedna z córek Borrosa ewidentnie podpuszcza Aemonda, że chyba nie tylko oko, ale też jaja i wtedy ten opuszcza salę i biegnie na dziedziniec żeby dosiąść Vhagar
To prawda, ale nie wiemy co się wydarzyło podczas samej walki. Aemond był w stanie zamordować własną rodzinę i dać pretekst do wojny, ale to nie jest takie oczywiste i moim zdaniem rozwiązanie serialowe bardziej pasuje przynajmniej dla samego serialu.
 
To prawda, ale nie wiemy co się wydarzyło podczas samej walki. Aemond był w stanie zamordować własną rodzinę i dać pretekst do wojny, ale to nie jest takie oczywiste i moim zdaniem rozwiązanie serialowe bardziej pasuje przynajmniej dla samego serialu.
Ja jestem z tym generalnie okej i rozwiązanie scenarzystów jakoś szczególnie mi nie przeszkadza.
Jest w ogóle gdzieś ogłoszone na jakim okresie ma się skończyć serial?
Będzie to koronacja Argona III czy też pociągną to kawałek dalej?
 
Ja jestem z tym generalnie okej i rozwiązanie scenarzystów jakoś szczególnie mi nie przeszkadza.
Jest w ogóle gdzieś ogłoszone na jakim okresie ma się skończyć serial?
Będzie to koronacja Argona III czy też pociągną to kawałek dalej?
Z tego co wiem to nie było nic ogłoszone, ale mówili że Ród Smoka może też zahaczyć o inne wydarzenia np. rebelię Blackfyre.
 
To by oznaczało, że zamierzają zekranizować panowania co najmniej dwóch kolejnych władców. Jak dla mnie spoko
HBO nie wiedziało czy ten serial się okaże hitem dlatego nie zamówili od razu drugiego sezonu, dopiero teraz będą musieli zrewidować plany na całą serię. Być może Martin dostanie w końcu wszystko o co poprosi.
 
Hbo to dało potężnie dupy, że od 5-6 lat nie stworzyli 4,5 seriali w świecie GOTa, a nie jakieś śmieszne zabawy z 1 serialem raz na 2-3 lata.
 
Skończyłem teraz Hotd. No i niestety ostatnie 3 minuty niszczą trochę pewną postać w tym serialu zamiast nalać mu paliwa do baku na całego. Sknocili.

Teraz już pozostaje czekać na AiB 2.
 
Back
Top