Seriale

Ah ten Disney... Kenobi dla mnie był całkiem fajny do ostatniego odcinka, po czym w finale ktos upadł na głowę.... red card
 
Idol!

"Jestem Hasselhoffem biegnącym po plaży
Jestem gorący ty niechcący o mnie marzysz"
:cmgkeepgoing:
 
FV1Dc-PVUAIlaTe
 
Niezła obsuwa :) ale właśnie obejrzałem pierwszy odcinek i od razu przybiegłem tu zameldować. Nie znam się na animacjach, nie jestem fanem, jedynie Atak Tytanów (ale to ze względu na fabułę).

Warhammer 40K to chyba moja ulubiona bajeczka więc mi się od razu spodobało i idę oglądać drugi. Zostajesz rzucony w środek jakiejś opowieści (chyba, że to jest część czegoś, choć nie sądzę), ale jeśli znasz to uniwersum to zaraz się połapiesz co jest co i zaczyna się jazda. Dziwnie te animowane walki wyglądają, ale może i mają jakiś swój klimat, na pewno dużo gore i to lubię.
 
Niezła obsuwa :) ale właśnie obejrzałem pierwszy odcinek i od razu przybiegłem tu zameldować. Nie znam się na animacjach, nie jestem fanem, jedynie Atak Tytanów (ale to ze względu na fabułę).

Warhammer 40K to chyba moja ulubiona bajeczka więc mi się od razu spodobało i idę oglądać drugi. Zostajesz rzucony w środek jakiejś opowieści (chyba, że to jest część czegoś, choć nie sądzę), ale jeśli znasz to uniwersum to zaraz się połapiesz co jest co i zaczyna się jazda. Dziwnie te animowane walki wyglądają, ale może i mają jakiś swój klimat, na pewno dużo gore i to lubię.
Dzięki za opinie. W takim razie muszę poszukac i pobrać ;)
 
Dzięki za opinie. W takim razie muszę poszukac i pobrać ;)
Obejrzałem jeszcze chyba 3, każdy odcinek to inna historyjka, z perspektywy różnych frakcji.

Mi się bardzo podoba, na pewno chcę zobaczyć resztę.

mnie tu kiedyś @MrRoshi poratował tym w odpowiednim dziale, ale się na nas obraził :(
 
Back
Top